Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. Callin, jak bedziesz to napisz czy dom tymczasowy to jest czy stały?
  2. :) co ze starszym psiakiem niewidomym? :roll: są fotki może? można by go na ślepaków wątek dać
  3. anetek, bardzo ładne! smutne i nie długaśne każdy przeczyta na pewno! PS: czy ktoś zrobi plakat? to by było dobre... trzeba ludzi uswiadomić, że to nie koniec... że te psy nadal cierpią i dużymi literami napisać, ze NIE MAJA DOMOW wcale wbrew temu co bysmy chcieli :( i co podaje prasa... beda jeszcze jakies fotki? :( do plakatu.
  4. jezu tak sie ciesze, ze jest jakas szansa :roll::roll::roll::roll::roll: :siara:
  5. to ogromna szansa! jedyna... Calin musi pomóc... czy ona w ogole daje znaki zycia?
  6. jej fotki śliczne :D to jak jest miziana :loveu: najlepsze
  7. hop maluszka na górę...!
  8. nie będzie mu się nudziło :loveu::loveu::loveu:
  9. i ja przyszłam do Lejdi :) sunia do domku!
  10. podnoszę Bąbla :)
  11. hahaha Xant miał od razu wakacje i teraz już domek :D cudnie... wspaniale, ze sie dogaduja :) Xant - nareszcie... :loveu::loveu::loveu:
  12. nas kierowca nie wpuścił po prostu. nie i już. nasz Atosek to był pisek 10 kgmały sznaucero-pudelek grzeczny i spokojny i do tego czysty mieliśmy kaganiec i smycz oczywiście kierowca powiedział: państwo tak, pies nie moja mama prosiła nic, wsciekła się zapytała ludzi... w środku. wiecie co usłyszeliśmy? :angryy::angryy::angryy: że nie ma mowy od ludzi takich jak my co jechali ... słów mi zabrakło. mamie też pomysł kierowcy - niech zostawią państwo psa (dodam, że wracaliśmy z działki na wsi - autobus zatrzymuje się w lesie przy szosie... jedzie jeden raz na parę godzin -okolice Długosiodła/Wyszkowa) juz myślałam, że go :mad::mad::mad: rodzina mnie trzymała pożyczyliśmy sobie wszystkiego, co najgorsze tzn. my jemu za dwie godziny był następny autobus i na szczęście nas zabrał od tej pory nie zabieram psów tam :shake: a parę dobrych lat jezdzilismy z Atoskiem i nawet z kotem naszym i było okej czytałam regulamin (to było pare lat temu) i z tego, co pamietam to ten pan nie mia prawa tak zrobić (co z tego...) ale teraz jak jade to widze zakaz wprowadzania psów (to tak można?) :-( zaraz obok wchodzenia z lodami... (i jak ostatnio wracałam, to był zakaz, ale jedna pani weszła z psiakiem bez problemow :) mi sie nie udalo wtedy chyba, zle trafiłam ale wiem, ze ten pan tam ciagle jezdzi...) aha, dodam, ze trasa do warszawy to tylko 1,5 h
  13. hihihih :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  14. banerków nie ma :) można robić! ode mnie: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=119303"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/bannerki/Wojtus/o571g4-2.png[/IMG][/URL] ale średnio wyraźny
  15. na kolana :eviltong: jaka władcza się zrobiła nam Talcott!
  16. halo, Xant? domku? jestescie tam...? :roll::roll:
×
×
  • Create New...