Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. [quote name='ZUZANNA11']Doggerek miał całkiem dobre warunki. Miał cień, dośc długi łańcuch. Dobrze ocieploną budę. [/quote] no miał szczescie w tym całym pie%^$%#@ nieszcześciu zwanym Krężel... :angryy::shake:
  2. prosimy o domek dla maluszka....
  3. Maksiu, a u nas lato końca dobiega czuć jesienią powoli wrzosy kwitną :) psich tragedii się mnoży... ostatnio Krężel... tyle piesków umierało samotnie nie miały imion i nikt ich nie kochał
  4. to Bryś nie ma wątku? jak jego sytuacja? straszne jak pies musi wrócić :( z Pysiem (podpis) tak samo... alergia... no kur...:angryy: nagle, dziwnym trafem nie wiem, nie jestem tam na miejscu ale mi to bardzo smierdzi.
  5. a tu? [url]http://s326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Xancik/?action=view&current=DSCN3075.flv[/url]
  6. i jak...? Lolciu, Twoje ogłoszenie wisi w lecznicy może tam Cie ktos wypatrzy :roll:
  7. [quote name='Ana_Zbyska'] Ale na pewno ktos pokocha Babelka, musimy czekac..[/quote] na pewno!:p
  8. no on chyba całe życie czekał żeby na te szczury patrzeć:laugh2_2: hahaha ale mu zgotowali na stare lata zagwozdkę :hmmmm: haha jak sobie przypomne filmik to :iloveyou::jumpie::roflt:
  9. Wojtuniu - kolejny dzień, kolejna szansa! :cool3:
  10. tłoczno się zrobiło :D nareszcie! to i ja z rana :)
  11. ta, dawać foty Liska :D :mad: :eviltong: to był ulubieniec sleepin :cool1: a tak w ogole to - :multi: Lisek w domku!
  12. no i zdjęcie adekwatne... :shake: porażka no zupełnie ilustruje to, co się tam dzieje ;/ jak się ludziom nie pokaże to oni się nie przejmą, że szczątki 14 zwierząt razem z żywymi pomyślą - to straszne i wrócą do swoich zajęć
  13. [QUOTE][IMG]http://img518.imageshack.us/img518/6177/pysiodb3.jpg[/IMG][/QUOTE] podnoszę jeszcze naszą słodycz na noc...
  14. ja też ide spac! słodkich snow o domku, ktory na pewno bedziesz mial...
  15. [quote name='niufek']Za zgoda Grzegorza opublikowalismy wiadomosc o Krezlu w nadzieji ze i z Niemiec nadejdzie pomoc . http://www.pelznasen-in-not.de/html/gestern_waren_es_krzyczki___.html http://www.pelznasen-in-not.de/html/die_bilder.html Jest to pierwszy projekt , ktory w najblizszych dniach dopracujemy;). niufku, podam Wam inne linki do reportazy jutro bo zobaczcie - jak otwieraja sie tamte to jest podglad na galerie mojego photobucketa (tzn. albumu) a fotki zdrowych psów moga zmylić :) bo nie maja zwiazku ja ten reportaz tak na szybko wrzuciłam gdzie badz zeby mozna było tu na dogo sobie obejrzec a jak ma isc w swiat to trzeba porządnie ;) zuploaduje te filmiki oba do nowego albumu i beda tam tylko one a linki podrzuce :) tylko pewnie jutro juz, bo to sie dlugo tam wrzuca:roll:
  16. [quote name='medar']Można też pobrać stąd : http://www.sendspace.pl/file/xasNSw6A/ stąd działa! :p
  17. hoh i nie stwierdził, że zostały mu 3 m-ce już po pięciu minutach wizyty? :razz: dziwne... :cool3: ale żarty na bok (bo są średnio zabawne) ciesze się z takiej diagnozy :D :multi::multi::multi: a Xant celowo wrócił jeszcze do Kielc na chwilę :) miał tak zapisane! znalazł Kropke i dopiero potem pojechał na swoje :D:D:D kochany! :loveu::loveu::loveu: żyj długo Xanciu mój Atosek był podobny do Ciebie i żył baaaaardzo długo :D życzę tego i Tobie PS: i na mojego Atoska też reagowali - ale liczny! on młody jest, prawda? ile ma? 2-3 lata? jak miał 18 :D
  18. hihi może pani weźmie jakiego psiaka! :) dzieki Chapowi
  19. [quote name='Kostek']sunia zabrana przez nas jest w lecznicy wystarczylo ja wykapac i odrazu z nia lepiej tydzien leczenia i moze isc do adopcji terierek? :) dobrze. dziekuje za info! trzeba wątek walnąć jej emmm :roll: a który to ten niewidomy?
×
×
  • Create New...