[quote name='Ziutka']Nie...starego staruszka nie mamy zdjęć :shake: Arka robiła te zdjęcia, nie miała czasu na więcej fot a ja na kamerze siedziałam :roll: zdjęcia staruszka napewno ktoś ma i będą.[/quote]
bo jakby jakieś niewidome były
to dajcie na wątek ślepaczków może :roll:
do mnie na pw z fotą lub do Charly