-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
ale to wszystko :-( -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
a oto proszę bardzo jak Gacek jest u nas szczęśliwy... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12886g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12889g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12890g.jpg[/IMG] :eviltong: mina normalnie jak na banerek "szukam domu" -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
to dopiero dobra zabawa! [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12635g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12641g.jpg[/IMG] -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
trochę się rozbudziłem, mru - możemy iść! [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12703g.jpg[/IMG] no... mru! idzieeemy! (hau hau hau) [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12704g.jpg[/IMG] [I]nie wiem czemu jeszcze nie idziemy ale i tak się cieszę[/I] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12705g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12706g.jpg[/IMG] -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
poranne: :p trooochę jeeeeeszcze śpiąąąąąący.... [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12698g.jpg[/IMG] [I] a ta znowu z tym aparatem... [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12697g.jpg[/IMG] [/I] patrzy podejrzliwie: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12693g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12691g.jpg[/IMG] a tam się coś dzieje...! [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12696g.jpg[/IMG] -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
trochę zabawy :razz: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12752g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12750g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12747g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12743g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12741g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12717g.jpg[/IMG] zuo :diabloti: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12734g.jpg[/IMG] dużo trzeba gryźć jak się jest pieskiem. -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12597g.jpg[/IMG] no i... :sleep2: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12853g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12859g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12860g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12871g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12880g.jpg[/IMG] :loveu: no i gacusiowe śpiace łapki :loveu: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12865g.jpg[/IMG] -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
spacerowe... słaba pogoda to i zdjęcia takie tam ;) Gacek zeskakuje [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12834g.jpg[/IMG] i wskakuje :eviltong: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12829g.jpg[/IMG] czeka na smakołyka... [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12802g.jpg[/IMG] i doczekać się nie może! [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12803g.jpg[/IMG] -
moze banerki z nowych zdjęć? :roll: (widziała, że na forum ktoś ma taki z którymś ze smutniejszych zdjęć...) że psy potrzebują dt... itd. Isadorka może jak będzie to coś zrobi :) i plakat może będzie!
-
ten link na pierwszej nie działa: wiécej zdjéc: http://fundacja-emir.org/aktualnosci...SKA/krezel.htm jeśli chwilowo to przepraszam
-
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
ja mam nadzieje, ze Gacek wróci wie, gdzie mieszka - to jest pewne jak nic innego znam historie Krecika, który pobiegł za sunia i ona go zagryzła ale nie nie :stop: nie myślmy tak edit: [QUOTE]boję się trochę wieszać ogłoszenie na wsi, żeby jeszcze złośliwie ktoś mu krzywdy nie zrobił [/QUOTE] tu niestety rozumiem :(:(:( ludzie maja tak nasrane czasem (jak u mnie na wsi, sa trzy psy... zabrałabym je najchetniej - tylko dokad? do schronu -, ale wiem, ze na ich miejsce pojawia sie nowe... psom tym nie dzieje sie krzywda - nie sa na łańcuchach, sa karmione itd.!, ale w moim idealistycznym umysle widze jak sa bardziej kochane... boje sie cokolwiek powiedziec ich właścicielom... bo "na złość" może im się coś stać... tam jest inny świat i pomiedzy tymi światami jest przepaść, tam prawa dogo nie obowiazuja...) -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
cholera wiesz, RM, niby ma nosek, ale w amoku jak biegnie za suką to może tak daleko podbiec, że potem trudno mu znaleźć drogę... ile razy do mojej rodziny na wieś przypałętały się psiaki :shake: wiem, ze wiekszosc pewnie wyrzucona, ale nie tylko... takie zagubione też są... i los takiego psiaka to straszny jest :( ja nie wiem, nie miałam takiej sytuacji wiem, że psy wracają! wiem, że potrafią się nagle rozpłynąć... -
niewidomy Zeniu nie doczekał domku. Dzielny psiak za TM....
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:) czyli dziś Zenek nie sam? :) -
śliczny chłopak szuka domku!!!
-
[quote name='matinestka'] [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/4112/punio2mm9.jpg[/IMG] :bluepaw:[/quote] ooh.... :loveu::loveu::loveu:
-
:shake: jejku jejku... Pysieńku...
-
Cudowna domowa suczka.. Uratowana przed schroniskiem! MA DOM !
mru replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
podnoszę resztkami sił...! :sleeping: -
Koksa z Orzechowców do natychmiastowego pokochania - MA DOM !!!.
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
miesci sie 5, ale takich 100 na 100 a Zeniowy jest piekny, ale dluzszy niz 100 (ze 150) (dlatego ja zrobiłam Zeniowy smutny z Isadorki banerka ale 100na100 - bo mi sie tamten nie miescil:shake:) mimo to banerek wkleic i tak sie powonien a w ogole - KOKSA w górę ! :D fajna sunia taka grzeczna, trudno uwierzyć... aż wstyd i głupio się robi mi jako człowiekowi -
jest ślepaczek :) ktoś go zabrał? gdzie przebywa? (potrzebuje danych do wątku niewidomych)
-
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
ojej RM straszna historia ale Charly ma racje we wszystkim, co mówi! On nie uciekł od was, pognał za swoim psim instynktem i jeśli się już ogarnął i go nie ma to znaczy, bankowo, że zgubił drogę wrócić może w każdej chwili nie ma wątpliwości, że wie, gdzie mieszka mam nadzieje, że nic mu nie jest (a nie sądzę...) :( biedactwo małe :( kochany taki... zawsze przy takich historiach najlepiej działają ogłoszenia Gacek mógł się u kogoś zatrzymać, komuś spodobać... nie wiem :roll: może ludzie nie liczą na to, że ktoś go szuka RM, powodzenia :(