-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
aukcja czy plakat? ale przecież te zdjęcia są wołaniem o pomoc same w sobie... serio można je zobaczyć i pomyśleć, że już wszystko okej...? że to nie jest wołanie o pomoc tylko INFORMACJA?
-
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rodzice Maciusia :)'] My to może nawet się na rozprawę wybierzemy, jeśli będziemy mieli czas.:shake:[/quote] wspaniale :D -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
no taka historia :( jakich niestety wiele... straszne :shake: te dzieciaki miały po 11, 15 lat... co się dzieje... wejdź potem, Charly na ten wątek wyślij mejla gotowego :( może coś da... -
Chaplin odszedł. Spokojnie, podczas snu. Przy elmirze.
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
hihihi no wywijałby na pewno dalej laseczką i melonikiem, ale pewnie nie długo :D Charly, chodzi Ci o Wojtusia? :roll: a jak sie przenosi do "już w nowym domu"? :) edit: :splat: nie zauważyłam, że już przeniesiony :cool3: -
niewidomy Zeniu nie doczekał domku. Dzielny psiak za TM....
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zeniu, robie offa, przepraszam... Zapraszamy na aukcję na rzecz psiaków z Krężela... http://allegro.pl/item429245907_wyscig_o_zycie_200_psow_bestia_i_jej_pupile.html -
uwaga, robię :offtopic: [SIZE=3][B]Zapraszamy na aukcję na rzecz psiaków z Krężela... [url]http://allegro.pl/item429245907_wyscig_o_zycie_200_psow_bestia_i_jej_pupile.html[/url][/B][/SIZE]
-
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[CENTER][LEFT] [SIZE=3][B]Zapraszamy na aukcję na rzecz psiaków z Krężla...[/B][/SIZE] [SIZE=3][B] [URL]http://allegro.pl/item429245907_wyscig_o_zycie_200_psow_bestia_i_jej_pupile.html[/URL] [/B][/SIZE] [/LEFT] [/CENTER] -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
(banerek Koko nie jest podlinkowany!;)) -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
:) no smyczka fajna! ja mam z tasiemką, nie linką ale to bez różnicy w sumie (ale przepłaciłam... i to jeszcze nie na psy dałam:shake:) -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
pięć... o matko... :shake: -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
tak się cieszę, Gacusiu... matko :( biedaczek dwie noce poza domem zrobiły swoje :( RM, koniecznie kup mu to wszystko :) niech już takich wycieczek sobie nie urządza mądra psina, że wróciła! mimo, że nóżki małe i bardzo na pewno zmęczone... no i pewnie daleko poleciał. tak, RM, ja mam taka wysuwaną :) ma 5 metrów - taśmowa ostatnio kupiłam właśnie, miałam taką po moim Atosku (on ją miał dużo lat no i technologia sprzed 7 pewnie - ale też wysuwana tyle, że linka) ale Gacek tak ciągnął, że sznurek się przetarł więc na szybko kupiłam już w zoologicznym niestety bo miałam tylko jedną krótką w domu ;) reszte oddałam na krzyczkowe biedactwa 50 zł kosztowałą ta... ale jest gwarancja na mechanizm 2 lata :) czy ileś no i ona jest dla małych do 20 kg psiaków! -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[CENTER]aaaa! :multi::multi::multi: :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: :Cool!: :cunao::cunao: [/CENTER] -
Chaplin odszedł. Spokojnie, podczas snu. Przy elmirze.
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
właśnie! uśmiecha się! nie płacze :D -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
RM, trzymamy... :-( takie kochane maleństwo, miałam okazję widzieć... :(:(:( -
Chaplin odszedł. Spokojnie, podczas snu. Przy elmirze.
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ooooh :loveu: jaki z niego kochany potworek ! -
Chaplin odszedł. Spokojnie, podczas snu. Przy elmirze.
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wiem :loveu: wiem wiem! właśnie dlatego mówię! (po prostu niedawno czytałam początek wątku orzechowskiego i mi się przypomniało...) -
niewidomy Zeniu nie doczekał domku. Dzielny psiak za TM....
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zeniutku, mój Ty biedaku... -
Chaplin odszedł. Spokojnie, podczas snu. Przy elmirze.
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no... a co się tam działo jeszcze niedawno :shake: ile ja się nadrżałam, że mi Gacka nie wydadzą...? cioteczki medale powinny dostać każda jedna! -
Chaplin odszedł. Spokojnie, podczas snu. Przy elmirze.
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:D kochani nowi państwo! czekamy na fotki :) dziś słoneczko świeci to na pewno Chap będzie się świetnie prezentował hah, nie ma jak to buda :cool3: -
Chaplin odszedł. Spokojnie, podczas snu. Przy elmirze.
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
haha nie dziwne stateczny starszy pan ze swoim zdaniem tyle lat w budzie a tu nagle chcą z niego pajaca robić i kąpać :D ahahaha :loveu: -
Chaplin odszedł. Spokojnie, podczas snu. Przy elmirze.
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
pisały właśnie :D ale jak juz byliście w drodze :evil_lol: kochane są takie co chodzą, gdzie chcą moj Mojżesz też wzroku sokolego nie miał i mówili, że głuchy (czego ja do końca potwierdzić nie mogę) i generalnie wszystko miał gdzieś ale jaki był kochany :loveu: