[quote name='niufek']Za zgoda Grzegorza opublikowalismy wiadomosc o Krezlu w nadzieji ze i z Niemiec nadejdzie pomoc .
http://www.pelznasen-in-not.de/html/gestern_waren_es_krzyczki___.html
http://www.pelznasen-in-not.de/html/die_bilder.html
Jest to pierwszy projekt , ktory w najblizszych dniach dopracujemy;).
niufku, podam Wam inne linki do reportazy jutro
bo zobaczcie - jak otwieraja sie tamte to jest podglad na galerie mojego photobucketa (tzn. albumu)
a fotki zdrowych psów moga zmylić :) bo nie maja zwiazku
ja ten reportaz tak na szybko wrzuciłam gdzie badz
zeby mozna było tu na dogo sobie obejrzec
a jak ma isc w swiat to trzeba porządnie ;)
zuploaduje te filmiki oba do nowego albumu i beda tam tylko one
a linki podrzuce :)
tylko pewnie jutro juz, bo to sie dlugo tam wrzuca:roll: