Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. Maxiu... [*] śpij spokojnie
  2. oh ciekawe! :roll: bidak a ja jutro Czortka zobaczę... :loveu:
  3. codziennie pamiętam :placz: wyjątkowo dobrze
  4. on na ten teren przychodził i odchodził... wiedzą tyle, że nie wrócił. co więcej mogą wiedzieć :(
  5. długo mnie tu nie było, ale Birmka śliczna jak zawsze :D:D:D
  6. cudooooownie! :loveu:
  7. Ziutka, może jakbyś przejeżdżała tamtędy to rozejrzyj się... czy nie leży może gdzieś :( jezu biedak no :placz:
  8. super :D będę pisała postaram się być!
  9. aaaaaaaaaaaaaaaaah :loveu: (aż słów brak, zazdrość mnie po cichu zżera...:roll:) a widzisz mówiłam, że to pies dla Ciebie ;) hihihi
  10. wzruszające! filmiki są świetne (no i te tajne rozmowy:cool1:) no a Mobik to jak mój Mojżeszek [*]
  11. życie ;););) a dziś Gacuś tak namiętnie gryzł patyczek że aż mu weszła drzazga między zęby i musiałam mu wyjmować :evil_lol:
  12. super :) to trzeba przebierać w domkach i sprawdzać a małego badać i w ogóle super :D tekst boski - wiadomo :D czego innego mogliśmy się spodziewać :eviltong: kolejny raz widać jak ważny jest tekst na allegro !
  13. hahaha [B][URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Dmitrij_Miedwiediew"]Miedwiediew[/URL][/B] :evil_lol: Czort dobre, sama żem wymyśliła więc musi być dobre :D a serio to nie wiem, ale Senior... ;) odd... anyway, kiedy? :) no jutro nie... :shake: a nie wiem kiedy macie czas? w niedziele mam w sumie a potem 15-16 dopiero ;) ame może Mied Czort Senior vel Jelcyn nie ucieknie :D
  14. Przepadłeś? :roll: Dziewczyny, rozglądajcie się za nim...
  15. myslę, że mały może dostać wiele ofert adopcji tylko trzeba dobrze wybrać :) no i najlepiej najpierw przebadać... żeby wiedzieć co mówić :roll:
  16. no właśnie :eviltong: głównie chodzi o to, że to był sms chyba ;) wiadsomo, że tonu się smsem nie odczyta jak ktoś chce to dzwoni :p to są zbyt poważne sprawy a andzia i ten ktoś nie są kolegami, żeby takie rzeczy pisać ;) chodzi o dopasowanie formy do treści :) a ta była złaaaaa :diabloti:
  17. :placz: tak zimno było wczoraj wieczorem, tak wiało :shake::shake: dziś Mama dzwoniła... Diego nie było :placz::placz::placz: ktoś [SIZE=3][B]ponoć[/B][/SIZE] widział go w Błoniach.... boże :(:(:(:(:( nic nie damy rady zrobić (plakatu też nie dostałam więc może ktoś inny by mógł...?) Diego zniknie :(
  18. taaaak! proszę proszę proszę! zróbmy :D:D:D:D :fadein::fadein::fadein:
  19. dojechał :D :loveu: łelkam tu łorsoł!
×
×
  • Create New...