hahaha [B][URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Dmitrij_Miedwiediew"]Miedwiediew[/URL][/B] :evil_lol:
Czort dobre, sama żem wymyśliła więc musi być dobre :D
a serio to nie wiem, ale Senior... ;) odd...
anyway, kiedy? :) no jutro nie... :shake:
a nie wiem kiedy macie czas? w niedziele mam w sumie
a potem 15-16 dopiero ;)
ame może Mied Czort Senior vel Jelcyn nie ucieknie :D