tak moje chłopaki też jedzą serek biały :D
ale skoro Xant tam miał problemy to może faktycznie
niech nam dłużej biega zdrowy :):):):)
u petsitter! fajnie :)
weź jeszcze coś na DT i dopiero będziesz miała szczęśliwy domek! ;);)
aaa trup to już tam leżał i był fotografowany przez policje ;)
no ja tez zawsze wylizać daję
to Gacek sie pastwi, pastwi... potem zbieram tylko szczątki opakowań :eviltong:
no ja tez ubolewam
bo nawet małej bidy juz nie moge :(
wzięło się takiego głupiego Dyma :diabloti: i teraz się ma...
myślałam, że on tylko na facetów
ale gdzież... jak Lolka była (ślepa) u nas wa dni to każdego kąta bronił... :razz: