to tak jak z Maksem było
też już myślałam, że ulica go czeka
już pakowałam manatki pod most!
dla Diego trzeba cos na dłużej :(
Maks miał 5 dni i to było dla mnie strasznie mało :(
taki strach potem, matko... :shake:
(ale Kasia się znalazłaaaa :loveu:)
coś trzeba na dłużej :(
bo potem to jest niemożliwością, żeby takiego psa zostawić znów :(