Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. dzień dobry, Baal :p
  2. to jest przerażające, aż szkoda komentować wygodnictwo ludzi jest niesamowite zamiast spróbować poszukać... oni wybierają łatwiejszą drogę bo "można" jacy to muszą być ludzie... :shake:
  3. oh tu jesteś, mały jaki fajny jesteś... cholera... cudak... zaraz czytam wątek
  4. jest 6:40 ledwo co na oczy widzę a ten już mi do pokoju zajrzał (nosem otworzył) i zawarczał na leżącego na fotelu Gacka :diabloti: :evil_lol: i poszedł... muszę nagrać filmik jak Dym mendzi Gackowi i jak chodzi :evil_lol: on chodzi jak rasowy drechu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  5. jej dzięki :loveu: że szukasz bo nam to się pomysły kończą z każdym psem coraz gorzej :shake: porażka a przecież gdzieś są ludzie, co mogą i chcą pomóc tylko nie wiedzą...
  6. o nie... :(:(:(:( no on jest ufny bardzo... :shake:
  7. żeby tylko pod żadne auto nie wpadł tam :shake: brrr hmm... mam nadzieje, że już spisz sobie gdzieś zwinięty w kłębek biedaku (strasznie się cieszę, Kasiu, że zostałaś dogomaniaczką! :D)
  8. to tak jak z Maksem było też już myślałam, że ulica go czeka już pakowałam manatki pod most! dla Diego trzeba cos na dłużej :( Maks miał 5 dni i to było dla mnie strasznie mało :( taki strach potem, matko... :shake: (ale Kasia się znalazłaaaa :loveu:) coś trzeba na dłużej :( bo potem to jest niemożliwością, żeby takiego psa zostawić znów :(
  9. łał :D słodka jest to wykorzystuje to... toto :eviltong: ja banerek próbowałam ale mi nie szło w pracy okropnie i jeszcze roboty miałam... :shake: bleh aż się wkurzyłam :diabloti:
  10. oooh :) fajnie! jej tylko co to potem będzie no nic [CENTER][COLOR=Red][B]intensywniej szukamy, laski! co tu by wymyślić?[/B][/COLOR] [/CENTER]
  11. tam mi nie wyszło z fotami to wstawiam tu :D oba chłopaki! :loveu: zobaczcie jak pracuje Dymek... :cool1:
  12. hehe dzięki Kasiu! kochani jesteście! :loveu: cholera niestety nie na tymczasów :shake: i tyle bid czeka... porażka... że tez ja nie mogę dawać DT :(:(:( nie pomyślałam o tym wcześniej... eeeeh :razz: (tak, Dymciu:evil_lol:)
  13. nie możemy się doczekać fotek :D ojej i czekamy na wieści co to za jedna, ta gulka :mad:
  14. psiaku, gdzie Cie podziać... aż się boję o nim myśleć... :roll:
  15. o matko! co tu robić z Doopkiem :(:(:(:( jak wątek będzie to poproszę... :shake::shake::shake:
  16. [quote name='sleepingbyday']mru, jak my mieszkamy na pradze północ, to ty mieszkasz na woli :mad: :diabloti:. [/quote] tylko w weekendy na woli w szkole a serio to chodziło mi o Xanta i miejsce jego [I]zgubienia się[/I] nie o to, gdzie mieszkacie :eviltong:
  17. jestem jestem u bidy zaraz coś pomyślimy (albo jak wrócę z pracy) i razem damy radę :):):)
  18. i ja :roll: jak on się czuje? kiedy kasę przelewamy? :)
  19. :multi: cześć! no problemu ze złapaniem nie będzie a dziś mi mama napisała, że Diego nie chce jeść kiełbasy :eviltong: wszyscy go tam dokarmiają... tylko zimno :shake::shake:
×
×
  • Create New...