Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. uszka miały byc :oops::oops::roll::roll::roll::roll:
  2. :oops: Pierwszy jest najmądrzejszy, zielone oczka ma bystre brązowy nosek i oczka, grzbiet i ogonek i pyszczek! Drugi to ten odważny, ten znów jest czarny i lśniący jak rycerz z baśni czy legend... z mleczkiem po bródce płynącym A trzeci to piesek w pasek, uśmiech ma zniewalający i duże oczka ma ciemne i wzrok - ma tak kochający...! Sami na ciężkiej wyprawie, co sił w nóżkach po lesie Aż azyl w Klembowie znaleźli - on domki na pewno przyniesie! Szukają swych ludzi maluszki, zima już tak niedaleka... w Klembowie w Azylu dzielnych Trzech Muszkieterów czeka!
  3. :) a jestem! a jak!
  4. hihi śliczne psiaki! szukać domków! hehe ten w pasek to dopiero śmieszny :evil_lol:
  5. ten njus jest okrutnie prawdziwy :placz: jej, Diego co z Toba robić? zupełnie nie wiem w któryą stronę patrzeć? :shake:
  6. ale ona nie była gruba :D śliczna sunia! (może Gacuś jeszcze mamy potrzebuje...:roll:)
  7. a może toto się zgubiło...? :roll: takie cudo...
  8. wyobraziłam sobie Maksa robiącego to wszystko :laugh2_2: niech tylko tam się sprawuje :D i niech się cud stanie i ktoś zechce tę bidę... [B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/blonie-magazyny-mlody-spory-pan-szczotek-123531/[/URL] :placz:[/B] :modla:
  9. ja tak zachodziłam w głowę co to za drugi psiak stamtąd był :hmmmm: a to Maaaafia! :D
  10. eh gdzie ten cygankowy domek...
  11. nie wiem czemu Miśka nic nie pisze :eviltong: ale jej bazarek zarobił [SIZE=4]172 [/SIZE]złote! :D noo i wszystko na Barbi!
  12. co tam u Maksia słychać? :):):)
  13. no na tym filmiku jak odchodzi i jest tyłem to wygląda jak ostatnia bieda... :shake:
  14. Gucio, Czarna, Skarpeta, Kaukaz, hehe szczeniak w pasek :D Czarek, Łaciaty! wszystkie! cudne jejku :( tak ja jestem (w sensie ZA akcja orphy) tylko nie miałam do czynienia z młodzieżą, hehe chyba, że w liceum 3 lata temu :evil_lol: ale to nic, radę sobie dam czekam na datę i miejsce naszego mytyngu ;) i jakby trzeba było pomagać przy czymś fizycznie (teraz czy w przyszłości) w Klembowie to też chętnie tylko nie jestem zmotoryzowana :roll:
  15. barbarzyństwo :eviltong: hihihi (chociaż Gacuś jest taki kobiecy tak czy siak...:roll:)
  16. dziękuję, pixie! :p Diego, trzymaj się - jeszcze nie jest AŻ TAK BARDZO zimno... :roll:
  17. skaczemy na noc... coś się wymyśli...
  18. :eviltong: nie śmiać się! chłopaki i tak atrakcyjne są!
  19. hihi czyli banerek można zrobić ;) ale jutro z pracy już ide z psami zaraz i pcia (zzzZZzzzZZZZzz)
  20. :D dawać sznaucerkowy wątek! :diabloti: (hey everyone!) to zapodamy sznaucerkowym ciotkom i w ogóle śliczny! ale amsaff też :-(
  21. [quote name='Erazm'] Mru, strzeliłam gafę :oops:???????????????????[/quote] w którym momencie? :) bo nie zauważyłam!
  22. fajoooowa! albo - czeka toto sobie na dom :eviltong:
  23. [B]totally awesome[/B] - Twój opis, Erazm rządzi! odczyt w domu zrobiłam na głos :loveu::loveu::loveu:
  24. no ba :D ale już mi nie szły mniejsze nie mogłam zmieścić że bud nie ma że ocieplenia nie ma :( że szmaty i koce! że te psiaki takie biedne no nie mieściło się :placz:
×
×
  • Create New...