Gucio, Czarna, Skarpeta, Kaukaz, hehe szczeniak w pasek :D
Czarek, Łaciaty! wszystkie! cudne jejku :(
tak ja jestem (w sensie ZA akcja orphy)
tylko nie miałam do czynienia z młodzieżą, hehe chyba, że w liceum 3 lata temu :evil_lol:
ale to nic, radę sobie dam
czekam na datę i miejsce naszego mytyngu ;)
i jakby trzeba było pomagać przy czymś fizycznie (teraz czy w przyszłości) w Klembowie to też chętnie
tylko nie jestem zmotoryzowana :roll: