Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. aaaa i potwierdzam, że [SIZE=3][B]inne psy tam nie są grube[/B][/SIZE]! :) Kasia mówi, że tylko Skrzeku taka bania
  2. no, ale Aśka, wina Twoja w tym żadna przecież :) tak tylko piszę, że no nie powinno tak być jeszcze Skrzeku będzie zdrowy i śliczny :) i chudy!
  3. cudaczna hihihi :evil_lol: już myślałam, że to fotomontaż :diabloti: :razz:
  4. mru

    Zosioblog

    jezu jakie cudo w podpisie u diabełkowej! ahahaha :D idę oglądać i macać z bliska
  5. no doooobra, pisał pisał :eviltong: ale ja w pośpiechu w pracy niedoczytałam ;)
  6. [SIZE=1][SIZE=2]no nikt nie wie :( ale słowa mają głupią moc chyba... :( [/SIZE] ps: albiemu, a ja w komórce mam Twój stary numer ;)[/SIZE]
  7. my tu we trzy sobie poradzimy i odwiedzimy maniusiowy dom na święta :):diabloti: nie bójcie się chyba orpha zrobiła sensownie orpha jaka to dzielnica? :)
  8. dziś cały Twój wątek przeczytałam :( wszystko co pisały dziewczyny zanim je poznałam co pisały potem jak szykował się nasz domek jak się martwiły o Ciebie jak już przyjechałeś pierwsze fotki - jaki byłeś wtedy zarośnięty filmik z wątku Loli jak pijesz wodę z kałuży leżąc w niej wszystko to było tak niedawno jeszcze
  9. [quote name='Marysia i Tomek']o rety ale mam pajęczyny miedzy kaloryferem,a porządki świąteczne już były...:oops: . Dziękuję za umieszczenie zdjęć,tak Dyzio sobie w kuchni leży pod nogami Tomka.[/quote] hihihi dogo prawdę Ci powie :D :evil_lol: ja też jak czasem popatrzę na swoje foty... :razz: Dyziu boski jejku - futerko ma niesamowite :cool3:
  10. głupio napisałam na pewno nie mam racji.
  11. to noga [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/wez-mnie-do-domku-w-tobie-moja-nadzieja-lodz-pomoc-w-robieniu-ogloszen-112056/index44.html#post11456984"][B][SIZE=4]Skrzeka[/SIZE][/B][/URL] :D hihiih
  12. [quote name='bonsai_88'][B]Orpha[/B] to ty się ciesz, że jej nie miałaś w czasie cieczki - na widok psa na horyzoncie, choćby to był 8-tygodniowy szczeniaczek [a się zdarzył jeden po drodze] Jaga odstawiała taniec na smyczy, wyła, próbowała z wszystkich sił mi się wyrwać.... Bo ona chciała CHŁOPA :mad:[/quote] iiiii :D i słusznie! :D :diabloti::megagrin::megagrin::megagrin:
  13. aahahhaahah :evil_lol: dooobre dziwne te Twoje husky są, orpha :eviltong: ej a Jaga to tak na zawsze?
  14. [quote name='orpha'] Grzyba tez miala jak siemasz bolek , potem tego grzyba mielismy wszyscy :evil_lol: , ubaw był po pachy :cool1:[/quote] :crazyeye: oranyjulek! :errrr: :scared:
  15. zdecydowanie miłość :eviltong: a potem jeszcze Gacus główkę wkładał pod łapki Diego... :roll: ale jak się ruszyłam po aparat to oni oczywiście się speszyli :oops:
  16. no właśnie mnie to śmieszy, że żadna z tych osób nie dała Milce domu ale oddać nikt jej do domu nie chce...
  17. [quote name='AnnaB']To czego płaczesz ;) Płakać to mogę ja nad tapicerką w moim samochodzie :cool3:[/quote] hihihi aż tak źle? :diabloti:
  18. strasznie to przykre, bo to mógł być ostatni raz kiedy jego ciałko tak się ucieszyło :(
  19. no jak nie gania to powinno być okej... trzymam kciuki i ja :) aha i mój Skrzek (jest u nas od piątku) też sika czasem w domu jeszcze a na spacerze nawet nie wąchał nic na początku tylko dreptał za Kasią no i to chyba przez stres, bo coraz lepiej mu z tym idzie - sika już raczej tylko na zewnątrz i nawet się interesuje zapachami :p
  20. aaaaa tak się cieszę :placz::multi::placz:
  21. ojejku Hawa nic mi do głowy nie przychodzi, ale popytam!
  22. o jaaa ale cudo! ej świetna jest, jak nic przyjeżdżamy niedługo do was na bulwar się socjalizować a raczej Diego, jak on zobaczy takie laski to padnie!
  23. mam dane jakby coś :) nie wiem na ile będę mogła z pracy się kontaktować, ale to najwyżej kogoś poproszę. biedna Charly ja musiałam wstać o 5:45 i normalnie nie kontaktuję :/
×
×
  • Create New...