Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. nie obrazi się :) a wszystkim ciotkom, które kochają i pamiętają Dymeczka życzy on lepszego Nowego Roku i super zabawy i niech się nie smucą bo mu jest dobrze...
  2. [CENTER][SIZE=4][COLOR=DarkOrchid]chłopaki życzą wszystkim dobrej zabawy sylwestrowej i mniej bid w przyszłym roku! [/COLOR][/SIZE] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/DiegoGacekSkrzek/SDC16550-2.gif[/IMG][/CENTER]
  3. [CENTER][SIZE=4][COLOR=DarkOrchid]chłopaki życzą wszystkim dobrej zabawy sylwestrowej i mniej bid w przyszłym roku! [/COLOR][/SIZE] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/DiegoGacekSkrzek/SDC16550-2.gif[/IMG] [/CENTER]
  4. ojej RM, co za biedaki :( zaraz dodaję sobie foty wszędzie gdzie mogę i może banerek?
  5. o ja do nich zajrzeć kiedy mogę :diabloti::diabloti::diabloti:
  6. [CENTER] evil Skrzek :diabloti::diabloti::diabloti: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16559.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16560.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16561.jpg[/IMG] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16559-1.jpg[/IMG] [/CENTER]
  7. zagłosowałam!!!!! :eviltong:
  8. stąd, że to sens życia? ;););) [CENTER]z relacji Skrzeka z nieśmiałym Gaciem [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16551.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16553.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16554.jpg[/IMG] [/CENTER]
  9. trzymamy :D (siek, czego się przede mną na gronie ukryłaś?:diabloti:)
  10. oh pamiętam tę radość :D mój Mojżesz też się nie cieszył i kiedyś jak wróciłyśmy do domu z siostrą pomachał ogonkiem na nasz widok :crazyeye::crazyeye::crazyeye: hehe kiedyś do jakiejś suni na spacerze też ;)
  11. ahahaa ale metamorfozy :eviltong: Czarusiu, w Nowym Roku samej miłości! :loveu: już nic złego Cię nie spotka, ubrali Cię już w łańcuchy choinkowe - co może być gorszego? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ściski noworoczne dla Weroniki :)
  12. nooo :D wiadomo, jak coś to się kręci :cool3:
  13. jak tam Maksiu? :) zniszczyłeś już kość? :diabloti:
  14. ;) no żal żal mi też ściśnie to i owo :shake: lubię go coraz bardziej wiecie za jego wilcze zachowania szczególnie za to, jak na mnie patrzy ;) i jak ziewa piszcząc kiedy jest podekscytowany i za to jak ładnie akceptuje chłopaków jak te do niego z zębami np., a przecież mógłby ich połknąć :eviltong: spotkanie ze Skrzekiem było ciekawe ;) Kasia czekała na dole, a my zeszliśmy z Diego i Gackiem i hihihi jak tylko Diego zobaczył z daleka Skrzeka to zaczął się wyrywać z zębami na wierzchu :evil_lol: ale potem cisza i spokój teraz już nawet na niego nie warczy ew. odchodzi kiedy Skrzek podchodzi, ew. go ignoruje :) nie bawią się, bo Skrzek jako starszy pan ;) woli przeciąganie skarpety niż gryzienie się po nogach i gwałty bez penetracji :evil_lol: Gacek natomiast dość się Skrzekiem interesuje wącha, podchodzi, chce całować, ale dość nieśmiały jest ;) spokój jest właściwie zupełny między psami brakuje warczącego wciąż i awanturującego się Dymka...... :(:(:(:(:(
  15. [quote name='orpha'] jak słowo optuje za urucomieniem oswiecimia , ładowania w wagony bydlece i wysyłania tam tych ścierw co sie ludzmi mianuja :angryy:[/quote] no... rozpacz - jacy są ludzie mi się w głowie nie mieści, że nie ma w nich jakiegoś odruchu człowieczego nie każdy musi kochać psy, ale żeby tak...? u "mnie na wsi" jest różny element ale zauważyłam jedno kiedyś ktoś tam będąc w lesie zobaczył przywiązanego do krzyża przy szosie psa w kiepskim już stanie i wiecie ten ktoś mówi mi, że jak tak można że on go odwiązał, bo zwierze tak nie może przecież stać, bo umiera odwiązał go i wyjął zza płotka (bo tam jest płotek przy krzyżu) i oczywiście zostawił, odjechał nawet powiedział, że pies biegł za nim kawałek (w sensie, że gdyby dobiegł do domu to by tak został pewnie), ale nie miał sił i w końcu stanął we mnie i tak się zagotowało, ale nic nie mówiłam bo jego rozumowanie jest... kiepskie, ale jest jakiś szczątek myślenia w tym... tak to widzę. oczywiście potępiam to, co zrobił... mimo, że chciał dobrze :razz::razz::razz: ten pies na pewno i tak zginął... jeśli nie zabił go samochód to przecież co innego na pewno... chociaż... lepiej zostać potrąconym przez auto niż umierać na smyczy pod krzyżem ojeza rozgadałam sie nie na temat na wątku Rekinka :eviltong: am so sorry!
  16. ej to ludzie są nieźli, że tak przebierają jak na targu tzn. no może i dobrze, że tak się zastanawiają ale ja tak nie umiem :D biorę co dają ;) nie mogłabym powiedzieć, że nie tam jednak Cie piesku nie wezmę ej Czoko nie masz szczęścia a taka jesteś słodka :) z foxa? łoooł... domek na pewno blisko... :roll:
  17. o matko...... :-(:-(:-(:-( "oto właśnie starość jest..." nieszczęście i ból :(
  18. [CENTER]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [LEFT]beciu, Gacunia to najniespokojniejsza dusza w domu :D chociaż w środku taka mała sierotka ciągle jak była :loveu: a jaki na żarcie pazerny :shake: [/LEFT] [/CENTER]
  19. [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Czart/orpha/SDC14909a.jpg[/IMG] to fajne też :) [LEFT]orpha, nie byłabym sobą gdybym nie poprawiła tego czy tamtego a na pewno bym nie była przyszłą panią redaktor ;) [/LEFT] [/CENTER]
  20. [quote name='orpha']juz posłalam , senkju wery mocz Mru ;) [/quote] no problemo! odesłałam!
  21. a pamiętacie...? [CENTER][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/2408/3517gv1.jpg[/IMG] [/CENTER]
  22. [quote name='orpha']ta to jest magik :evil_lol:, daj jej zdjęcie a obskoczy je na wszytskie sposoby Mruuuu a wiesz jak zrobic ogłoszenie w pdf ? ::eviltong: , w wordzie tylko umim :oops: a mam saszy podesłac w pdf i nie wiem jak tego cudu dokonac[/quote] wiem jak przerobić na pdf :) więc podeślij mi ogłoszenie a ja odeślę Ci w pdf :cool3: [email][email protected][/email] :cool3:
  23. [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/niya1.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/niya2.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/niya3.jpg[/IMG] [/CENTER]
  24. dlaczego Ty orpha nie masz z tego zdjęcia avatarka? :)
  25. [quote name='Sasza']Nie masz nic przeciwko temu, ze wykorzystam Twoj transporterek do pzrewozu Rekinczyka? Obiecuje, ze wroci do Ciebie porzadnie wymyty (zdezynfekowany), jako ze Rekinczyk prosto ze schronu...[/quote] ojejku nie widziałam jasne Sasza :) chociaż za późno to mówię ;)
×
×
  • Create New...