-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='piotrek_b']Ziuta to ty koło tego charta???, :-o zawsze mi się wydawało że masz 90 kg wagi rudy kręcony image i jesteś na emeryturze, hihihi :evil_lol: [/quote] a ja sobie właśnie tak wyobrażałam Ziutkę jak ona wygląda :D psa dodam w pierwszy post i go w ogóle zaktualizuję z pracy ... ale wątek osobny może i tak, bo tu zginie :( -
[quote name='Ziutka']Noo a my z Luką dostałyśmy info przed chwilą, że na magazynach w Błoniu była rozbiórka jednego z magazynów i zostawili tam psa na łańcuchu przy budzie, bez wody i jedzenia :shake:[/quote] :angryy::angryy::angryy: no kur... ej ja tak samo mam z tymi miescowościami... jakaś masakra ostatnio na angielskim kobieta pyta jedna laskę czy jest z Warszawy. na co ona, że tak, mieszka w Warszawie a za chwilę dodała - ale pochodzę z Krężela... :-o:-o:-o chyba nie muszę mówić, że moje głośne pretensjonalne - [B][SIZE=4]coooo?[/SIZE][/B] zwróciło uwagę i niezrozumiałe spojrzenia reszty osób z grupy... :razz:
-
[quote name='Charly']Ja zbieram zbieram, ale jade dalej niż Minsk...jade w dól:lol: ej...nie wiedzialam ze czarny umarł...nie oglądnęłam do końca:evil_lol:[/quote] a ja :cool1::cool1::cool1::cool1::cool1: -> przewinęłam
-
[quote name='evita.'] U nas w Mińsku jest taka opuszczona wieża ciśnień :p Więc dziewczyny jakby sprawy stanęły na ostrzu noża to zapraszam :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] łoo to czad! Charly, zbieraj manatki! (i Filipka) ej... czarny umarł :razz: heeem coś czuję, że skończyłabym tak samo...
-
no... czarna ;)
-
[quote name='Ewa Marta'] Gorzej z tym papierosem, 9 lat temu rzuciłam palenie:eviltong:[/quote] hihihi :D ja w ogóle nie palę ale dla animuszu raz się zaciągnę (ekhe ekhe!) i rzucę i zdepczę! a jak... a muzyka musi być taka albo jak w tym westernie w samo południe czy gdzie to taka była albo no z godfathera :cool1:
-
ojej serio? to już muszę strzelać? ale ona nic nie zrobiła! no dobra... może... :knuje: za dużo wie... o Milce... :evilbat: ale to Charly sniper :great: z opuszczonej wieży ciśnień (czy taka wieża może być opuszczona?) zrobi - pum! :question: :errrr: a ja dam nogę... :scared:
-
(myslalam, ze to skasowałam hahaha więc i napisałam na dole once again)
-
ooo no nad Wisłą gdzieś najlepiej :cool1: Ewa wyjdzie z czarnego auta mru zaciągnie się papierosem, rzuci go na ziemię i zdepcze Ewa poprawi ciemne okulary, na jej twarz pojawi się cień szczwanego uśmiechu podejdzie do mru i pokaże zawartość walizki mru pokiwa głową... [CENTER]:laugh2_2: [/CENTER]
-
jejku, jaki piękny :D to musi być cudownie mieć takie potwory w domu! i kota na nich :D
-
no tak, każdy jak może ale wiesz nie każdy chce ;) dziś to sie nie uda :( ale postaramy się w tym tygodniu... na dniach no :roll:
-
Bardzo Ci dziękuję :)
-
[quote name='Ewa Marta']Ile potrzebujecie na benzynę? Mieszkam na Ursynowie, moglibyśmy umówić się w dogodnym miejscu i coś bym dorzuciła. Muszę jednak wiedzieć o jakiej kwocie mówimy.[/quote] pogadam dziś z Pawłem :) i dam odpowiedź (ja też jestem z Ursynowa!)
-
:multi: jeee niech dzieciaki Cie już Milka zaczną miziać na pożegnanie :) w sumie dzięki nim żyjesz :roll:
-
Mojżesz... mix sznaucera i wszystkiego innego. odszedł w ds
mru replied to pumcia02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dziękuję, Fasolko. m@d, Tobie też :) jakoś tak bez sensu no... zdrowy pies... trudno w ogóle uwierzyć, że go nie ma. -
[quote name='Charly'] 2. Pawel moze zawiesc?? potrzeba kasy na transport [/quote] tak, może :) ale kasą nie pogardzimy szczerze mówiąc... :roll: no i prośba o wpłaty dalsze... :roll::roll::roll:
-
[quote name='Charly'] zmieniam tytul i pisze ze numer konta u malagos na pw tak?[/quote] niech malagos się wypowie czy woli do niej żeby szło od razu czy jak :) czy pełne wpłaty już :)
-
enia, Milka do malagos może od już przyjeżdżać więc czasu nie traćmy :) jak pogadasz z malagos to mrugaj do mnie ja juz wiem gdzie to i będę prosiła Pawła... ;) bo zanim zgramy terminy... itd. :) to Milce pupa zmarznie niepotrzebnie :eviltong:
-
hehe Aniu :) to zrobię ;) enia, to niestety kwestia ustaleń dalszych :( wiesz, nie gadałam jeszcze z Pawłem :eviltong: hihi... (jak czyta to przepadłam :razz:) poza tym on ma szkołę, ja pracuję... pewnie byśmy jechali wieczorem i wiecie, nie wiem dokąd jeszcze :D ale to zobaczymy żabciu, super :)
-
[B]malagos[/B] :) napisz [B]kiedy[/B] Milka może przyjechać i [B]czy transport będzie potrzebny[/B], bo jakby coś to my ją możemy podrzucić. tylko zacznę zawracać głowę Pawłowi jak będzie wsio ustalone ;) [SIZE=1]za benzynę wtedy przydałoby mu się zwrócić... hmm pomyślimy :roll:[/SIZE] no i wtedy napisz [B]dokąd![/B] :p Charly, może zmień tytuł, że [B]wpłaty comiesięczne na hotelik potrzebne![/B] :)
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
wiecie, jak oddawałam Maksia Kasi to tez myślałam, że mi peknie ale jakby dla Diego równie dobry dom się znalazł to by było cuownie... o Maksia jestem zupełnie spokojna, z Kasią mam stały kontakt... :):):) wymarzona sytuacja haha dobre foty zrobiłam rano chłopakom :) :D pokażę Wam potem jak dotrę do domu -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ale wiecie u mnie to trzecie pietro i małe mieszkanie jesli zachoruje (odpukać!) to kto go będzie nosił :( ja już nosiłam Mojżesza 25 kg na górę codziennie... i wiem, że to się może bardzo źle skończyć dla kogoś kto nosi i dla psa też :( ja nie wiem za ile się wyprowadzę z domu i dokąd, a muszę to brać pod uwagę :( no rodzice i tak dają sobie go zostawiać na głowie ;) co jest ogromną pomocą, ale nie mogę nadużywać :( na razie jest bardzo dobrze nam :) ale domu szukamy... :roll: -
ah tak juz piszę więc Szorsti (jak mówi o nim Dorota) ;) podbił serca jej i jej mamy mówią o nim słoneczko trochę czasem rozrabia i coś popsuje na ogródku ;) lub szczeka w nocy ale generalnie mama Doroty mówi, że jest bardzo grzeczny :) obie z mamą chciałby jak najlepszego domku dla niego no i nie tracić z nim kontaktu.