-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
[quote name='enia']ma obróżke;) o ile nie ukradą do weekendu....... znacie kogoś kto jeździ do Bydgoszczy? biały kocio ma tam tymczas.......[/quote] o kurczaki nikogo takiego nie znam :(
-
Dasza, miodowo-brązowe cudo mix leonbergera JUŻ W SWOIM DOMKU
mru replied to paros's topic in Już w nowym domu
no ładnie! [URL]http://images43.fotosik.pl/40/4d8eb7ce1d15d238med.jpg[/URL] a mówiłyście, że jednak nie była w ciąży! :mad: [CENTER];););) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/CENTER] -
ma czy ukradli? :( bo miała... hej, mam już kasę na benzynę :D :multi: (dzięki raz jeszcze Ewo Marto!)
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
to ja ;) Charly zostawiła mi swoje hasło, żeby nie było mi smutno :roll: i teraz piszę sama do siebie... :) -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
hihihi o rany sbd - podpisy mnie nieźle ubawiły pierwszy jaki trafny... :roll: ale nie uważacie, że stopka Gacusia na główce Diego to przecudowny widok? :loveu::loveu::loveu: to jest miłość, ja wam mówię... jak ja rano wstaję to oni się całują z radości! czasem też Gacuś poschodzi do Diego tak ni z gruchy ni z pietruchy i go całuje! a potem tak razem leżą... czasem są jeszcze warki :diabloti: np. wczoraj Gacek przy witaniu się ze mną rzucił się na Diego :evil_lol: jak lew! ahahaha ale nic się nikomu nie stało. Diego za bardzo oddawać nie chciał. co w sumie dziwne. ale dobrze :eviltong: -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC16203.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC16208.jpg[/IMG] [/CENTER] -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC16182.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC16183.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC16185.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC16190.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC16199.jpg[/IMG] [/CENTER] -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC16172.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC16174.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC16175.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC16179.jpg[/IMG] [/CENTER] -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC16164.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC16165.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC16167.jpg[/IMG] :oops: [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC16168.jpg[/IMG] [/CENTER] -
miałam jedno zapytanie mailowo pan pytał czy to aktualne z Szorstkiem ale potem napisał, że nie są gotowi na psiaka no czekamy dalej... :roll:
-
hahaha Ziutka ma pewnie 6 szwów, ale maleństwo pod pachą ;)
-
Piniuś w bezpiecznych ramionach odszedł za Tęczowy Most... ;(
mru replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
łojeza :D a to dopiero no i niech ktoś powie, że nie warto się starać pomagać... -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ja mam Śnieżkę w profilu na n-k ;) -
dzięki Ewie (Marcie?;)) kasa na benzynę będzie dziś lub jutro na moim koncie więc wszystko w sumie gotowe na tę drogę Milki ku lepszemu! :D [CENTER][SIZE=4][B]:loveu::loveu::loveu: dziękujemy :loveu::loveu::loveu: [/B][/SIZE][/CENTER]
-
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='Charly']Ja przez następne dwa tygodnie [B]od jutra[/B] nie będe miala dostępu do sieci [/quote] aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :placz::placz::placz::placz::placz: jejku nie, Charly! o nie! o bosz! aaaaa :(:(:( i co teraz będzie jejku! co z nami? ah Charly, my dear Charly :( -
ojezu cud! cud prawdziwy! boże!
-
Sochaczew - BAZYL - pies z posagiem pozostawiony przy drodze
mru replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='luka1']u mnie jest miejsce na budę więc i pies sie zmieści - jesli nie przeskoczy siatki - może sobie mieszkać. Jedzonka i wody -starczy i dla niego - jeden wiecej, nic to. Karmię pięc nakarmię szustgo - tylko dom stały trzeba mu znależć[/quote] to brzmi jak good news ;) tak, Milka w weekend zawita u malagos! :cool3: -
:( o cholera 5...
-
Milka, wytrzymasz tam jakoś do weekendu? powiedz dzieciakom, enia, że w weekend zabieramy!
-
Szczęśliwy pieso w dobrym i kochającym domku:-)
mru replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='pixie']:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: a to ci nowina...na swieta bedzie juz gadal po warszawsku... Skrzekus...Zlotku Pyzulku malutki..oj nawet nie wiesz, ze bedzie ci jak w niebie...w nowym domciu [/quote] [CENTER]:oops::oops::oops: [/CENTER] będzie dużo fot na pewno! na pewno! no po warszawsku się nauczymy ostatnio Charly mi powiedziała, ze mam warszawski akcent :cool3::razz: ekhem! to Skrzek się nauczy :D i każdę ę i ą będzie ładnie cedził hahaha :lol: -
Sochaczew - BAZYL - pies z posagiem pozostawiony przy drodze
mru replied to luka1's topic in Już w nowym domu
melduję się :(