-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
[quote name='enia'] a nie możesz do Patryka zadzwonić?;)[/quote] [CENTER]:megagrin::megagrin::megagrin: [LEFT](ej on mi na smsa nie odpisał :-?) [/LEFT] [/CENTER]
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
do choinki przynajmniej poedszliśmy, zobaczyliśmy, że nie jest taka straszna obsikaliśmy i już się nie boimy w innej sytuacji ciężko... "przepraszam panią, mój pies chce zjeść pani dziecko, ale czy mogłaby pani z nim jeszcze tak postać żebyśmy mogli podejść i powąchać was...?" :roll::roll::roll: -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Diego sie wyleguje w najlepsze i w nosie ma to, że szuka domu :eviltong::razz::mad: jest kochany chociaż chciał dziś zjeść wyżła, amstafa i małego młodziaka ;) no i znów wrony, wróble, gołębie (nawet te lecące) aaah i sztuczną stojącą na chodniku choinkę :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
ej, a nie wiecie może co u Milki? :roll:
-
ale jak to on sobie tak "poszedł"...? to nikt z nim nie chodzi? jestem w szoku lub bardziej... [quote name='black_cat']dawno mnie tu nie bylo, a tu takie wieści! Jak to wszystko jest możliwe? oczom nie wierzę! Sprawa powinna się skończyć na policji! a sąsiad powinien za to odpowiedzieć! dokładnie. i nie ma to tamto, że wyśmieją
-
o jaaa :D to nasz człowiek! co te psy tam wokół bloku enii się tak kręcą? ;) witamy Filipki ! TZ Doroty miał koniec końców budę ocieplić :) zapytam jak mu poszło, bo może dał radę sam powiem Wam tylko tyle, że Dorota Szorstka uwielbia :loveu:
-
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Dymeczek :) serio poza tym było fajnie Skrzeku dostał gumową kość Diego piłeczkę z kolcami i dzwoneczkiem a Gacuś piłeczkę materiałową (na zniszczenie, ale takie radosne) (plus wspólne smakołyki) więc Gacuś rozpruł swoja piłeczkę rozwlekł ją wszędzie po pokoju zgryzł skrzekową kostkę, że tylko środek został i rozwalił piłeczkę Diego... :roll: mówię Wam ile radości... i kolędy nam spod stołu śpiewał chłopak! a Diego zwalił ogonem bombkę z choinki i wielce się zdziwił jak ta spadła i rozbiła się ;) -
Pysiuuuu :placz::placz::placz: super! :loveu: ale Wasze foty też niezłe ;););)
-
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
dziękujemy :D wszystkim ciotkom z Podkarpacia! [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16478-1.gif[/IMG] :eviltong: a na święta i w ogóle życzymy najlepszego! mniej zmartwień - więcej radości! [/CENTER] -
Warszawa: Niewidomy Potek i jego rodzinka szukają 2-3 pokojowego mieszkania
mru replied to Charly's topic in Już w nowym domu
Saska Kępa :( [QUOTE]mieszkanie 2-POKOJOWE jest do wynajęcia całe lub na PÓŁ z obecnym lokatorem. Mieszkanie znajduje się na Saskiej Kępie. Ma 47m2, 2 pokoje, kuchnię i łazienkę. Jest umeblowane. Jest na poddaszu, bardzo ładne, klimatyczne; wszystko nowe, mieszkanie zrobione 3 lata temu. Nowe okna drewniane, w kolorze naturalnego drewna, podłoga – deski sosnowe, nowiutka łazienka itd. Dom, w którym jest mieszkanie ( mała, 6-ciomieszkaniowa kamienica z ogródkiem) znajduje się w starej części Saskiej Kępy, przy cichej jednokierunkowej uliczce. W budynku są drzwi antywłamaniowe i domofon. Istnieje możliwość korzystania ze strychu, piwnicy, ogródka – do uzgodnienia. W mieszkaniu ani na klatce schodowej nie można palić. Mile widziani są lokatorzy ze zwierzakami – nie ma problemu z trzymaniem w domu np. psa lub kota. Jest gdzie postawić rowery. Dom jest w super punkcie komunikacyjnym. Do przystanków tramwajowych i autobusowych do Ronda Waszyngtona idzie się 2 minuty. Są tu tramwaje: 7, 8, 9, 21, 22, 24; autobusy: 102, 111, 117, 123, 138, 146, 147, 158, 303, 507, 509, 517, E5, 521. Do centrum dojazd trwa około 10 min, kilkanaście min do centrum handlowego Wileńska.. Pieszo do supermarketu Careffour 10 min, tyle samo do Parku Skaryszewskiego. CENA 2000 ZŁ TO CENA WYJŚCIOWA. Pierwszeństwo będzie miała najlepsza oferta cenowa. Do ceny za wynajem dochodzą rachunki licznikowe. Kontakt: tel: 692 293 573 lub mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Cena:2000 PLN[/QUOTE] (ale miałabyś [B][SIZE=4][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/pan-szorstek-nowe-foty-w-dt-pilnie-szukamy-domu-milka-zostala-na-ulicy-125895/"]Szorstka[/URL][/SIZE][/B] w ogródku haha :D) -
JUGOL - od zawsze w schronsiku a ma już 10 lat ... ma dom u kochanej AniB
mru replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
ojejcia jestem :cool1: nooo proszę jaka historia! czekał tyle i wyczekał! teraz juz nikt o nim nie zapomni Aniu... :placz::placz::placz: -
Chaplin odszedł. Spokojnie, podczas snu. Przy elmirze.
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ojej a ja taka niedoinformowana! nic nie wiedziałam co z nim? :) jak Chapek? AniaB i Jugol?! o rzesz ty! o ja cie! ;) idę węszyć... -
Siwiutki,załamany staruszek Maniuś- teraz Muniek, dostał Dom pod choinkę...
mru replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
łał, fajna ta pani :) Maniuś teraz król... -
Szczęśliwy pieso w dobrym i kochającym domku:-)
mru replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
aha :roll::oops: przepraszam za nieporozumienie (z powodu niedogadania się z siostrą) jednak [B]Skrzek ma grzyba tylko w uszach[/B] ;) nie na całym ciele tam tylko łojotok - stąd kąpiele! uff od razu mnie wszystko swędzieć przestało tylko ucho prawe muszę podrapać ;););) -
kurcze, a mogłaś mieć fajne święta Milko :( Miśka dzięki! :p:p:p piękny avatarek!
-
ahahaha boski ten bałwanek w rogu :D a Mikołaj jeszcze lepszy oczywiście! :loveu: Czarusiu, najlepszego w nowym życiu! o ile może być lepiej Weroniu, a Tobie :loveu::loveu::loveu: ściski! i wszystkim, żebyśmy już na PwP nie musieli siedzieć... :roll: