Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. hihihi niezłe foty :D eh muszę się do Was wybrać... :roll:
  2. [quote name='enia'] a nie możesz do Patryka zadzwonić?;)[/quote] [CENTER]:megagrin::megagrin::megagrin: [LEFT](ej on mi na smsa nie odpisał :-?) [/LEFT] [/CENTER]
  3. do choinki przynajmniej poedszliśmy, zobaczyliśmy, że nie jest taka straszna obsikaliśmy i już się nie boimy w innej sytuacji ciężko... "przepraszam panią, mój pies chce zjeść pani dziecko, ale czy mogłaby pani z nim jeszcze tak postać żebyśmy mogli podejść i powąchać was...?" :roll::roll::roll:
  4. Diego sie wyleguje w najlepsze i w nosie ma to, że szuka domu :eviltong::razz::mad: jest kochany chociaż chciał dziś zjeść wyżła, amstafa i małego młodziaka ;) no i znów wrony, wróble, gołębie (nawet te lecące) aaah i sztuczną stojącą na chodniku choinkę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  5. zawiśnie w Kasi pokoju, będzie miała Dymeczka na co dzień...
  6. ah rozumiem :( o boże... tragedia na własnym terenie!!!??? Dziadziu :-(:-(:-(
  7. ej, a nie wiecie może co u Milki? :roll:
  8. ale jak to on sobie tak "poszedł"...? to nikt z nim nie chodzi? jestem w szoku lub bardziej... [quote name='black_cat']dawno mnie tu nie bylo, a tu takie wieści! Jak to wszystko jest możliwe? oczom nie wierzę! Sprawa powinna się skończyć na policji! a sąsiad powinien za to odpowiedzieć! dokładnie. i nie ma to tamto, że wyśmieją
  9. Reksiu, pozdrawiamy Cię wszyscy serdecznie z dymkowego domku kochana, trzymaj się :( wiemy, jak Ci ciężko niestety
  10. [quote name='Neczka']A to najostatniejsze schroniskowe zdjęcie Boruty, jeszcze z piątku... [/quote] :D:D:D :loveu:
  11. podchoinkowy Dymeczek... (od Mikołaja dla Kasi)
  12. o jaaa :D to nasz człowiek! co te psy tam wokół bloku enii się tak kręcą? ;) witamy Filipki ! TZ Doroty miał koniec końców budę ocieplić :) zapytam jak mu poszło, bo może dał radę sam powiem Wam tylko tyle, że Dorota Szorstka uwielbia :loveu:
  13. strasznie smutne zdjęcie ale najostatniejsze :D
  14. Dymeczek :) serio poza tym było fajnie Skrzeku dostał gumową kość Diego piłeczkę z kolcami i dzwoneczkiem a Gacuś piłeczkę materiałową (na zniszczenie, ale takie radosne) (plus wspólne smakołyki) więc Gacuś rozpruł swoja piłeczkę rozwlekł ją wszędzie po pokoju zgryzł skrzekową kostkę, że tylko środek został i rozwalił piłeczkę Diego... :roll: mówię Wam ile radości... i kolędy nam spod stołu śpiewał chłopak! a Diego zwalił ogonem bombkę z choinki i wielce się zdziwił jak ta spadła i rozbiła się ;)
  15. Pysiuuuu :placz::placz::placz: super! :loveu: ale Wasze foty też niezłe ;););)
  16. dziękujemy :D wszystkim ciotkom z Podkarpacia! [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16478-1.gif[/IMG] :eviltong: a na święta i w ogóle życzymy najlepszego! mniej zmartwień - więcej radości! [/CENTER]
  17. orpha, dobrze dobrze! trzymaj porządek w stadzie :) opiernicz obie i po sprawie działa ;) ma być spokój i już na mnie zawsze potem Gacuś patrzy z miną - ale to on zaczął! a Diego - co? ja? nie! przecież ja jestem taki przystojny i miły! (i wije się mi przy stopach)
  18. Saska Kępa :( [QUOTE]mieszkanie 2-POKOJOWE jest do wynajęcia całe lub na PÓŁ z obecnym lokatorem. Mieszkanie znajduje się na Saskiej Kępie. Ma 47m2, 2 pokoje, kuchnię i łazienkę. Jest umeblowane. Jest na poddaszu, bardzo ładne, klimatyczne; wszystko nowe, mieszkanie zrobione 3 lata temu. Nowe okna drewniane, w kolorze naturalnego drewna, podłoga – deski sosnowe, nowiutka łazienka itd. Dom, w którym jest mieszkanie ( mała, 6-ciomieszkaniowa kamienica z ogródkiem) znajduje się w starej części Saskiej Kępy, przy cichej jednokierunkowej uliczce. W budynku są drzwi antywłamaniowe i domofon. Istnieje możliwość korzystania ze strychu, piwnicy, ogródka – do uzgodnienia. W mieszkaniu ani na klatce schodowej nie można palić. Mile widziani są lokatorzy ze zwierzakami – nie ma problemu z trzymaniem w domu np. psa lub kota. Jest gdzie postawić rowery. Dom jest w super punkcie komunikacyjnym. Do przystanków tramwajowych i autobusowych do Ronda Waszyngtona idzie się 2 minuty. Są tu tramwaje: 7, 8, 9, 21, 22, 24; autobusy: 102, 111, 117, 123, 138, 146, 147, 158, 303, 507, 509, 517, E5, 521. Do centrum dojazd trwa około 10 min, kilkanaście min do centrum handlowego Wileńska.. Pieszo do supermarketu Careffour 10 min, tyle samo do Parku Skaryszewskiego. CENA 2000 ZŁ TO CENA WYJŚCIOWA. Pierwszeństwo będzie miała najlepsza oferta cenowa. Do ceny za wynajem dochodzą rachunki licznikowe. Kontakt: tel: 692 293 573 lub mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Cena:2000 PLN[/QUOTE] (ale miałabyś [B][SIZE=4][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/pan-szorstek-nowe-foty-w-dt-pilnie-szukamy-domu-milka-zostala-na-ulicy-125895/"]Szorstka[/URL][/SIZE][/B] w ogródku haha :D)
  19. ojejcia jestem :cool1: nooo proszę jaka historia! czekał tyle i wyczekał! teraz juz nikt o nim nie zapomni Aniu... :placz::placz::placz:
  20. ojej a ja taka niedoinformowana! nic nie wiedziałam co z nim? :) jak Chapek? AniaB i Jugol?! o rzesz ty! o ja cie! ;) idę węszyć...
  21. łał, fajna ta pani :) Maniuś teraz król...
  22. aha :roll::oops: przepraszam za nieporozumienie (z powodu niedogadania się z siostrą) jednak [B]Skrzek ma grzyba tylko w uszach[/B] ;) nie na całym ciele tam tylko łojotok - stąd kąpiele! uff od razu mnie wszystko swędzieć przestało tylko ucho prawe muszę podrapać ;););)
  23. kurcze, a mogłaś mieć fajne święta Milko :( Miśka dzięki! :p:p:p piękny avatarek!
  24. ahahaha boski ten bałwanek w rogu :D a Mikołaj jeszcze lepszy oczywiście! :loveu: Czarusiu, najlepszego w nowym życiu! o ile może być lepiej Weroniu, a Tobie :loveu::loveu::loveu: ściski! i wszystkim, żebyśmy już na PwP nie musieli siedzieć... :roll:
×
×
  • Create New...