-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Siwiutki,załamany staruszek Maniuś- teraz Muniek, dostał Dom pod choinkę...
mru replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
cholera jutro pierogi lepię, ale jak będzie cos ustalone to i tak piszcie może sie urwę i już :razz: -
terierkowaty JORDAN bez łapki. Przemiły kumpel szuka domu! W-wa
mru replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
:) ciesze się... -
Szczęśliwy pieso w dobrym i kochającym domku:-)
mru replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
:niewiem: no nie tylko, że uszy suche ma [CENTER]na dobranoc nasz mały grzybek ze skarpetą :loveu: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16415.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16416.jpg[/IMG] [/CENTER] -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
kasy szkoda :eviltong: sam sobie coś złapie duży już jest ;) a dziś gadamy sobie z Kasią patrzymy, a na łóżku Diego i Gacuś w objęciach leżą/siedzą i wymieniają... całusy :oops: tak po cichu... :roll: -
Szczęśliwy pieso w dobrym i kochającym domku:-)
mru replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
no... :roll: otyłość jest strasznie niebezpieczna, szczególnie w tym wieku aha, Skrzeku ma tez łojotok i wetka schroniskowa nawet oglądała go przy Kasi i nie zauważyła grzyba ani w ogóle ani w uszkach -
Siwiutki,załamany staruszek Maniuś- teraz Muniek, dostał Dom pod choinkę...
mru replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
tak tak proszę o pw :diabloti: -
Szczęśliwy pieso w dobrym i kochającym domku:-)
mru replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
nie no ona tylko pyta, czy mnie pitoli :eviltong::evil_lol: dobra, Skrzeku był u weta piszę wszystko jak jest, bo jest średnio tzn. Skrzeku jest boski :) oceniono go na minimum 8 lat. może 10. [B]zalecenie nr 1[/B] - ODCHUDZAMY [B]zalecenie nr 2[/B] - na oczach to zaćma, krople stosować non stop co 8-12 h [B]zalecenie nr 3[/B] - Skrzeku ma grzyba w uszkach, trzeba stosować jakiś surolan co 12h godzin przez 2 tygodnie [B]zalecenie nr 4[/B] - Skrzeku w ogóle ma grzyba wszędzie, stosować lecznicze kąpiele (już nie będę pisała jakie kiedy i co ile dni) Asiu, powiedz proszę w schronisku, że Skrzek ma grzyba :roll: to ważne... w sumie pod filcem na pewno trudno było zauważyć, no ale to grzyb... Skrzek szczerze mówiąc trochę kiepsko wygląda... na ostatnich fotach ze schronu - o wiele lepiej niż teraz. a to, że sika w domu to chyba stres. zaczyna interesować się zapachami i siekaniem na spacerkach powoli -
Siwiutki,załamany staruszek Maniuś- teraz Muniek, dostał Dom pod choinkę...
mru replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
[quote name='orpha']hehehe nooo to jak we trzy pojdziemy to nawet rtg , usg tak nie przeswietli :diabloti:. W razie co jestesmy w kontakcie telefonicznym , moj telefon chyba macie no nie ?[/quote] ja mam Wasze na pewno :) -
Siwiutki,załamany staruszek Maniuś- teraz Muniek, dostał Dom pod choinkę...
mru replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
ja na trzecią mogę iść :eviltong: -
o 21? hmm ale wiecie, że to od Was 150 km... (w jedną stronę) zapytam. jaki dzień? (może na pw hihi)
-
[quote name='malagos']Te dzieciaki po swojemyu to chcą dobrze, pewnie ukryły sunię, by jej nie oddać.[/quote] dokładnie jakby tak popatrzeć to wiecie one mają "misję" teraz i chcą ją ratować nie maja przecież pewności, że mru Milki na smalec nie przerobi i tak dalej... pewnie są przekonane, że robią dobrze i cieszy ich taka "akcja" :razz: a tu 5 osób zaangażowanych... no sami wiecie :shake:
-
enia, Ziutka jak coś wymyślicie to piszcie do mnie bo może będę miała transport :)
-
Siwiutki,załamany staruszek Maniuś- teraz Muniek, dostał Dom pod choinkę...
mru replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
melduję się z Warszawy :) -
nie znacie laski kogoś, kto mógłby Dorocie pomóc zrobić lepszą budę dla Szorstka? :) Dorota ma materiały tylko potrzebuje siły roboczej! zapłacimy jakby coś! to byłby super prezent dla Szorściaka!
-
raczej nie o to chodzi :(
-
ja też jestem :roll:
-
kurczaki a ja tak chciałam na Kurpie dziś pojechać :(
-
Szczęśliwy pieso w dobrym i kochającym domku:-)
mru replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
orpha, wpadamy do was niedługo na deptak czy ten wasz bulwarek bo Diego potrzebuje socjalizacji :evil_lol: hihi dziś już miał starcie z psem :diabloti: tchórz mój mały -
kur :angryy: i mnie cholera wzięła żeby utrudniać gdzie nie trzeba jak ludzie chcą pomóc aż nie wiem, co napisać :shake: przykro mi tylko, że Milka mogła od dziś grzać pupę, a nie grzeje jak na razie... pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że będzie grzać niedługo :( kasa na benzynę jest nie ruszona jakby co... mówię to, bo jeśli chodzi o transport to Paweł będzie niedysponowany przez następne parę dni :( jak będziecie miały jakiś plan to piszcie! enia, dziękujemy za pomoc! :) że przyszłaś i walczyłaś :diabloti: malagos przepraszam, że nie zabrałam kapusty :placz:
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
a był :D Diego chciał zjeść 5 gołębi, 3 wrony i jednego psa :eviltong::evil_lol: -
10-miesięczny psi szkielecik w typie długowłosego Jamnika W NOWYM DOMKU
mru replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
jajku jak Ty go znalazłaś :( jakie biedactwo... -
Szczęśliwy pieso w dobrym i kochającym domku:-)
mru replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='orpha']Mru bedziesz miala takiego cudnego tymczasa ?:):) suppeeeer[/quote] nie tymczasa :) :loveu: to już jego dom. izzie! u fryzjera-mru :D (mruzjera) buahaha dlatego ma wszędzie dzioby :evil_lol: ale musiałyśmy się pozbyć filcu - wiecie, jaki był zadowolony! (ale nie zasnął hahahaha) -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16383.jpg[/IMG] :evil_lol: [/CENTER] -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
dam :D ale jeszcze nie ma. jutro jedziemy po Milkę, tak:) hmm zastanawiam cię czy Diego chciał dziś powiedzieć to, o czym mówi Ninti jednemu panu, który szedł sobie chodnikiem, chciał nas minąć, ale jak zobaczył Diego to się raptownie (zbyt raptownie!) zatrzymał... :roll: moja reakcja - :evil_lol: hihihi :oops::roll: aż mi głupio Diego zniechęca do siebie ludzi ;) szkoda, nie ułatwia to nam :eviltong: a to taki wdzięczny kochany pies... [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16395.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16398.jpg[/IMG] [/CENTER]