Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. [CENTER]jeszcze na noc fotki raz i idę spać... [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16338.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16343.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16344.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16354.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16377.jpg[/IMG] [/CENTER]
  2. ahahaha Gacek jak raz obczaił, że Dymeczek ma taką świnię gumową to dotąd jej szuka... :roll: serio. szał i koniec. i potrafi płakać pół dnia za nią (tylko musi sobie o niej przypomnieć) - po 24 h zapomina.
  3. eee ależ uboga relacja :eviltong: hihi ale jak śpi w łóżku to gites orpha, a widziałaś? [CENTER][B][url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/wez-mnie-do-domku-w-tobie-moja-nadzieja-lodz-pomoc-w-robieniu-ogloszen-112056/index47.html#post11462731[/url][/B] [/CENTER]
  4. biedny Jordanek :( jejku, ale czy już jest ok? :(
  5. :eviltong: ej to już jutro, Mila!
  6. jasne :D meldujemy się :D nie wiem jak się zabierzemy z trzema psami do Was ale jakoś to zrobimy :eviltong:
  7. i jeszcze będzie piękniejszy :D
  8. [quote name='malagos']no, bardzo śmieszne, bardzo :angryy: [/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: no mój tato już sobie na nią ostrzy zęby!
  9. bo ja nie rozdmuchiwałam :roll::cool1: zostawiłam to z reszta Kasi no i jest Skrzeku!
  10. no... :roll: Skrzekuś! :loveu: musi schudnąć dwa razy, maluch, bo ciąży mu ta dupka no i w ogóle niezdrowo
  11. no nawet kiszona kapusta :evil_lol:
  12. [CENTER]a to moje dwa :stupid: jakby kto nie wiedział :D tymczasowy Diego -> [B][url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/szukajacy-domu-diego-inne-bidy-z-blonia-123531/[/url][/B] oraz własny prywatny Gacenty -> [B][url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/gacek-mlody-terierek-z-orzechowcow-juz-w-nowym-domu-108295/[/url][/B] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16267.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16280.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16281.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16302.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16303.jpg[/IMG] [/CENTER]
  13. [CENTER] tu widać, że to on ;) [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16273.jpg[/IMG] a ci czego tam się tłuką... [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16271.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16305.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16323.jpg[/IMG] :loveu: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16329.jpg[/IMG] [/CENTER]
  14. piiiiiixie! mistrz :D normalnie sobie to wydrukuję w pracy i powieszę na ścianie w domu! :multi: zaraz zapodaję foty z dziś! [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16246.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16250.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16251.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16262.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16264.jpg[/IMG] [/CENTER]
  15. :p Skrzek jest boski chociaż taki jakiś biedny wiecie, smutny jeszcze trochę trzeba go na pewno odchudzić - koniecznie! jest grubszy niż Gacek i ewidentnie mu to przeszkadza :) np. trudno mu się po schodach wgramolić, bo my dupa ciąży tak być nie może! poza tym dziś nam nasikał (zaraz przed spacerem) i zrobił klupę w domu (zaraz po spacerze) ;) no, ale to pierwszy dzień więc wiadomo :p hihi on chodzi tylko za Kasią i na nią patrzy :eviltong:
  16. [quote name='Charly'] on większy jest niz ja myslalam:-o. Myslalam ze to taki maluch jest. ale on nie jest. [/quote] hihih ja w ogóle nie wiedziałam jak on będzie wyglądał :eviltong: bo na każdej focie inaczej haha :evil_lol: ale jak sie popatrzy w oczka to widać, że to on :D
  17. bo Dymeczek był nerwowy :loveu: Gacus jest bardzo koleżeński baaaardzo baliśmy się o Diego, bo on bywa agresywny :diabloti: do obcych haha ale warknął łącznie ze 3 razy i został skarcony Skrzek trochę pomrukuje, trochę wzdycha i trochę skrzeczy :d hihihi ale faktycznie ciągle coś tam pod nosem gada... :loveu: idziemy spacerować i spać!
  18. z SP ;) pojechali do Łodzi po niego no koleją :eviltong: Skrzek właśnie pozbawiany jest dredów :) leży do góry brzuchem i mruczy
  19. kochany... :roll: ale nie musi! :eviltong: hmmm - nie zjadł: [B][url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/wez-mnie-do-domku-w-tobie-moja-nadzieja-lodz-pomoc-w-robieniu-ogloszen-112056/index44.html#post11456984[/url][/B]
  20. :roll: [CENTER][B][url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/wez-mnie-do-domku-w-tobie-moja-nadzieja-lodz-pomoc-w-robieniu-ogloszen-112056/index44.html#post11456984[/url][/B] [/CENTER]
  21. zapraszam... http://www.dogomania.pl/forum/f28/wez-mnie-do-domku-w-tobie-moja-nadzieja-lodz-pomoc-w-robieniu-ogloszen-112056/index44.html#post11456984
  22. [CENTER]o nieźle tu nawet [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16235.jpg[/IMG] hmm ktoś leży w moim barłogu... [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16237.jpg[/IMG] aha... ten nowy... [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16238.jpg[/IMG] i w swoim własnym legowisku! :loveu: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16217.jpg[/IMG] [/CENTER]
  23. [CENTER]wybadali dokładnie Skrzeka [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16227.jpg[/IMG] Kasia, to kiedy wracamy? [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16228.jpg[/IMG] no dooobra, ostatecznie mogę trochę zostać... [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16229.jpg[/IMG] o ty też fajny jesteś [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16234.jpg[/IMG] [/CENTER]
  24. [CENTER]komisyjne wąchanie pupy [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16216.jpg[/IMG] powitanie z tatą [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16220.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16221.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16222.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16223.jpg[/IMG] [/CENTER]
×
×
  • Create New...