Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. chętnie taki plakat wydrukuję i będziemy jeździć rozwieszać :)
  2. Kama już poszła... na razie nie ma szans jej wyciągnąć [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] chyba, że coś będzie nie tak z nożką... w lecznicy są dwa większe szczeniaki kotka Gabi adoptowana o Tinę jakaś pani z Kabat dzwoniła, ma pomyśleć ;) jest nowy: bernardyn i psiak w typie biska...
  3. Kama już poszła... na razie nie ma szans jej wyciągnąć :( chyba, że coś będzie nie tak z nożką...
  4. gocha to musisz wejść w forum -> szybkie menu i tam -> subskrypcje tematów :) będziesz tam miała wszystkie tematy, na których pisałaś kiedykolwiek to zawsze mniej niż wszystkie jakie są :) kolejnośc na tej liście zalezy od tego kto pisał coś ostatnio u kąska, ale zawsze będzie wyżej niż na ogólnym mazowieckim :)
  5. ja spróbuje dotrzec do tego pana z parkingu, tylko teraz nie moge bo kurde szef mi na głowie siedzi
  6. pani dzwoniła wczoraj i TZ ma dziś do niej oddzwonić :)
  7. trzeba! dlatego TZ dziś zobaczy jak sytuacja Kamy ale Pani z Poznania też na 100% pewna nie jest przecież...
  8. tak też jej poradziłam, z resztą ona tam ciągle dzwoni sie przypomina tylko oni wiedzą, że ona psa znalazła i chce go zabrać twierdzą, że będzie mogła, dziś miała jechać...
  9. mysle, ze jest jelsli by np. sobie tę nogę uszkadzała... na razie nie wiem co z nią teraz - TZ dziś pojedzie zapyta gdzie jest Kama czy już wydana i jak się ma dzwoniła jedna pani w sprawie kamy - od Anawy chyba? :) no ale najpierw trzeba sprawdzić, czy kama jeszcze jest
  10. niestety u nas jest to samo z dr R... tylko nasze psy pewnie już nie wrócą akurat do nas :/ jeśli jest na Paluchu jak ją odnaleźć?
  11. kochani, pewnie nie kojarzycie, bo nie ma fotki i pies wziety lata temu ale zobaczcie ten wątek proszę : [url]http://www.dogomania.pl/threads/183242-suka-z-Palucha-strA-A-owaA-a-latami-teraz-jest-bezdomna-POMOCY-Warszawa?p=14438843&viewfull=1#post14438843[/url] sunia z Palucha stróżowała latami w Warszawie na parkingu, teraz ją porzucili... wróci na Paluch :(
  12. będą potem foty, jak ktoś zrobi... postaramy się jak najszybciej! być może jest też miejsce w hotelu tylko kasy nie ma :(
  13. Otrzymałam dziś maila od kolezaki ratującej jak my psy i koty :) dostała ona takiego oto maila od swojej koleżanki: *** mój mąż odkrył dziś na stronach wewnętrznych gazety, w której pracuje ogłoszenie (a właściwie powinnam napisać wołanie o pomoc) i przyszedł z nim do mnie: "Suńka szuka pilnie domu [B]Diana ma 8-9 lat.[/B] Jest kundelekiem średniej wielkości (nieco mniejsza od owczarka niemieckiego), jest ruda z czarną maską, ma krótką sierść z ładnym podszerstkiem. [B]Pilnie szuka domu na dożywocie. [/B]Od czwartku, 1 kwietnia będzie już bezdomną, bo właśnie od tego dnia przestaje istnieć - na dotychczasowych zasadach - parking przy ul. Towarowej, na którym przez kilka lat wiernie stróźowała. Osoba, która wcześniej deklarowała, że ją zabierze do siebie, rozmyśliła się w sobotę, na cztery dni przed jej planowaną wyprowadzką. [B] Sunia pochodzi z Palucha[/B] i opiekunkowie chcą za wszelką cenę uratować ją przed oddaniem na Paluch. Pies w tym wieku już nie przeżyjne schroniska. Suka jest bardzo kochana, przyzwyczajona do suchego pokarmu, ładnie bawi się piłeczką. Ładnie też pilnuje, więc dobrze byłoby, gdyby mogła pójść do domu z ogrodem (na parkingu nie kopała dziur, więc nie powinna też niszczyć ogrodu), ładnie chodzi na smyczy, na ten rok jest też już zaszczepiona. Suńka jest bardzo radosna, chętnie bawi się, ale trzeba uważać, żeby się zbytnio nie forsowała. Wiem, że parę lat temu miała operację łapy (którejś tylnej), bo zerwała w niej ścięgna (jeśli dobrze pamiętam, co mówił Pan z parkingu) i teraz ma w niej sztuczny fragment ścięgien. Nie ma jednak żadnych kłopotów z poruszaniem się, bryka jak szczeniak i sama zachęca do zabawy. Trzeba tylko uważać, aby nie przytyła. Poza tym jest zdrowa i śmiało może pilnować domu jeszcze przez kilka najbliższych lat. Jest bardzo otwarta na człowieka i potrzebuje kogoś, kto ją pokocha i nie odda. Tak, aby nie musiała już przeżywać rozstań i zmiany miejsca. Więcej informacji: Grażyna tel. kom. 607-218-822 Zainteresowanym mogę dać namiary na Pana z parkingu, który może jeszcze więcej o niej powiedzieć. Zawsze można też podejść i ją zobaczyć - szczegóły na pw! I tu moje pytanie, czy znasz kogoś, kto mógłby przygarnąć tę psinkę? Wiem, wiem - sama szukasz domu dla swoich podopiecznych ale może jakimś cudem, ktoś kogo znasz, poszukuje takiej suni? Wybacz ten desperacki ton. Ewentualne baty, przyjmę z pokorą. *** to teraz jesteśmy już trzy - Ania, Renata i ja :) i prosimy o pomoc... jakieś pomysły? :(
  14. najważniejsze, że wiemy że to super suka - nadaje się do mieszkania, do dzieci i do innych psów pewnie też jakby ktoś chciał pracować :) w każdym razie jest super polecam ją każdemu, kto dzwoni do mnie po jakiegoś ONka... ale niestety dla każdego Kora jest za stara :( a ile by jej dali? 5 lat góra... no ale trudno. Korą w końcu się ktoś naprawdę opiekuje, interesuje, gada do niej, ma z nią kontakt szkoda, jakby miała to wszystko stracić, no ale z tymczasami teraz beznadzieja zupełna :/
  15. straszna szkoda, ale pani milczy :(
  16. mtf mamy cegły :) dzięki! słuchajcie, Big ma kasę na leczenie :) oto wpłaty... [FONT=MS Shell Dlg 2]2010-04-06 100,00 PLN UMKA 2010-04-06 100,00 PLN DANUTA R. WARSZAWA [/FONT][FONT=MS Shell Dlg 2]2010-04-01 50,00 PLN JAN AUGUSTYN D. SZCZECIN[/FONT][FONT=MS Shell Dlg 2] 2010-03-31 2010-03-31 20,00 PLN LUDWA 2010-03-29 50,00 PLN KUNDELKOWA SKARBONKA 2010-03-29 100,00 PLN ANNA Ł. WARSZAWA 2010-03-29 50,00 PLN AGNIESZKA JOLANTA N.WARSZAWA 2010-03-26 50,00 PLN KATARZYNA L. [/FONT][FONT=MS Shell Dlg 2]2010-03-24 50,00 PLN BEATA K. ŚWIĘTOCHŁOWICE strasznie Wam dziękujemy! Big ma 570 zł :D [/FONT]
  17. nowa wpłata na Henryka :) [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]2010-04-02 20,00 PLN AGATA51 dziękujemy!!! [/FONT][/COLOR]
  18. dostałam jeszcze: [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]2010-03-16 230,00 PLN MALIBO57 2010-03-25 20,00 PLN AGAT21 :D Pitek ma [B]416 zł[/B] :D:D:D [/FONT][/COLOR]
  19. nowe wpłaty na Misia i podsumowanie :) [FONT=&quot]2010-03-18 100,00 PLN DANUTA R. L WARSZAWA[/FONT] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]2010-04-01 50,00 PLN JAN AUGUSTYN D. SZCZECIN [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]2010-04-02 20,00 PLN MISIEK Z KONSTANCINA SYLWIA H. WARSZAWA 2010-04-06 100,00 PLN DANUTA R. WARSZAWA 2010-04-06 20,00 PLN HALIZA[/FONT][/COLOR] razem 2820 zł. 2820. - [B]400 zł.[/B] transport - [B]400 zł.[/B] hotel = [B]2020 zł.[/B] podobno już poszło kolejne 400 za hotelik :) ale dopiszę jak zuzia potwierdzi bardzo dziękuję osobom, które regularnie wpłacają na Misia i o nim pamiętają :D kochani jesteście!!! :multi:
  20. dodam i te foty :) śliczny Miś! aaa czemu nikt go nie chce... zuzia, podobno kasa poszła!
  21. od dziś Ewa Marta opiekuje się wątkiem Idolka :) będzie wszystko sprawniej, bo ja byłam marnym opiekunem ostatnio i nie mogłabym obiecać poprawy niestety... :(
  22. podnoszę, jak w Pomiechówku? słyszałam o tym miejscu od kolezanki, która tam jeździ, czy ktoś z Was tam bywa?
  23. przez święta nie chcieliśmy przeszkadzać pani Grażynie, bo i tak nas codziennie oglądać musiała ;) na dniach się osobiscie dwoeim więcej, bo będziemy jechali robić dalej budę :) a może jaanka coś wie?
×
×
  • Create New...