-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Kama już poszła... na razie nie ma szans jej wyciągnąć [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] chyba, że coś będzie nie tak z nożką... w lecznicy są dwa większe szczeniaki kotka Gabi adoptowana o Tinę jakaś pani z Kabat dzwoniła, ma pomyśleć ;) jest nowy: bernardyn i psiak w typie biska...
-
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
gocha to musisz wejść w forum -> szybkie menu i tam -> subskrypcje tematów :) będziesz tam miała wszystkie tematy, na których pisałaś kiedykolwiek to zawsze mniej niż wszystkie jakie są :) kolejnośc na tej liście zalezy od tego kto pisał coś ostatnio u kąska, ale zawsze będzie wyżej niż na ogólnym mazowieckim :) -
suka z Palucha - stróżowała latami :( teraz jest bezdomna! POMOCY Warszawa!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ja spróbuje dotrzec do tego pana z parkingu, tylko teraz nie moge bo kurde szef mi na głowie siedzi -
Psy z dziurami w głowach.Pawłowo k/Ciechanowa
mru replied to Agnieszka P's topic in Już w nowym domu
tak też jej poradziłam, z resztą ona tam ciągle dzwoni sie przypomina tylko oni wiedzą, że ona psa znalazła i chce go zabrać twierdzą, że będzie mogła, dziś miała jechać... -
suka z Palucha - stróżowała latami :( teraz jest bezdomna! POMOCY Warszawa!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
niestety u nas jest to samo z dr R... tylko nasze psy pewnie już nie wrócą akurat do nas :/ jeśli jest na Paluchu jak ją odnaleźć? -
kochani, pewnie nie kojarzycie, bo nie ma fotki i pies wziety lata temu ale zobaczcie ten wątek proszę : [url]http://www.dogomania.pl/threads/183242-suka-z-Palucha-strA-A-owaA-a-latami-teraz-jest-bezdomna-POMOCY-Warszawa?p=14438843&viewfull=1#post14438843[/url] sunia z Palucha stróżowała latami w Warszawie na parkingu, teraz ją porzucili... wróci na Paluch :(
-
suka z Palucha - stróżowała latami :( teraz jest bezdomna! POMOCY Warszawa!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
będą potem foty, jak ktoś zrobi... postaramy się jak najszybciej! być może jest też miejsce w hotelu tylko kasy nie ma :( -
Otrzymałam dziś maila od kolezaki ratującej jak my psy i koty :) dostała ona takiego oto maila od swojej koleżanki: *** mój mąż odkrył dziś na stronach wewnętrznych gazety, w której pracuje ogłoszenie (a właściwie powinnam napisać wołanie o pomoc) i przyszedł z nim do mnie: "Suńka szuka pilnie domu [B]Diana ma 8-9 lat.[/B] Jest kundelekiem średniej wielkości (nieco mniejsza od owczarka niemieckiego), jest ruda z czarną maską, ma krótką sierść z ładnym podszerstkiem. [B]Pilnie szuka domu na dożywocie. [/B]Od czwartku, 1 kwietnia będzie już bezdomną, bo właśnie od tego dnia przestaje istnieć - na dotychczasowych zasadach - parking przy ul. Towarowej, na którym przez kilka lat wiernie stróźowała. Osoba, która wcześniej deklarowała, że ją zabierze do siebie, rozmyśliła się w sobotę, na cztery dni przed jej planowaną wyprowadzką. [B] Sunia pochodzi z Palucha[/B] i opiekunkowie chcą za wszelką cenę uratować ją przed oddaniem na Paluch. Pies w tym wieku już nie przeżyjne schroniska. Suka jest bardzo kochana, przyzwyczajona do suchego pokarmu, ładnie bawi się piłeczką. Ładnie też pilnuje, więc dobrze byłoby, gdyby mogła pójść do domu z ogrodem (na parkingu nie kopała dziur, więc nie powinna też niszczyć ogrodu), ładnie chodzi na smyczy, na ten rok jest też już zaszczepiona. Suńka jest bardzo radosna, chętnie bawi się, ale trzeba uważać, żeby się zbytnio nie forsowała. Wiem, że parę lat temu miała operację łapy (którejś tylnej), bo zerwała w niej ścięgna (jeśli dobrze pamiętam, co mówił Pan z parkingu) i teraz ma w niej sztuczny fragment ścięgien. Nie ma jednak żadnych kłopotów z poruszaniem się, bryka jak szczeniak i sama zachęca do zabawy. Trzeba tylko uważać, aby nie przytyła. Poza tym jest zdrowa i śmiało może pilnować domu jeszcze przez kilka najbliższych lat. Jest bardzo otwarta na człowieka i potrzebuje kogoś, kto ją pokocha i nie odda. Tak, aby nie musiała już przeżywać rozstań i zmiany miejsca. Więcej informacji: Grażyna tel. kom. 607-218-822 Zainteresowanym mogę dać namiary na Pana z parkingu, który może jeszcze więcej o niej powiedzieć. Zawsze można też podejść i ją zobaczyć - szczegóły na pw! I tu moje pytanie, czy znasz kogoś, kto mógłby przygarnąć tę psinkę? Wiem, wiem - sama szukasz domu dla swoich podopiecznych ale może jakimś cudem, ktoś kogo znasz, poszukuje takiej suni? Wybacz ten desperacki ton. Ewentualne baty, przyjmę z pokorą. *** to teraz jesteśmy już trzy - Ania, Renata i ja :) i prosimy o pomoc... jakieś pomysły? :(
-
najważniejsze, że wiemy że to super suka - nadaje się do mieszkania, do dzieci i do innych psów pewnie też jakby ktoś chciał pracować :) w każdym razie jest super polecam ją każdemu, kto dzwoni do mnie po jakiegoś ONka... ale niestety dla każdego Kora jest za stara :( a ile by jej dali? 5 lat góra... no ale trudno. Korą w końcu się ktoś naprawdę opiekuje, interesuje, gada do niej, ma z nią kontakt szkoda, jakby miała to wszystko stracić, no ale z tymczasami teraz beznadzieja zupełna :/
-
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
straszna szkoda, ale pani milczy :( -
stary BIG - zwyrodnienia stawów, starość...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
mtf mamy cegły :) dzięki! słuchajcie, Big ma kasę na leczenie :) oto wpłaty... [FONT=MS Shell Dlg 2]2010-04-06 100,00 PLN UMKA 2010-04-06 100,00 PLN DANUTA R. WARSZAWA [/FONT][FONT=MS Shell Dlg 2]2010-04-01 50,00 PLN JAN AUGUSTYN D. SZCZECIN[/FONT][FONT=MS Shell Dlg 2] 2010-03-31 2010-03-31 20,00 PLN LUDWA 2010-03-29 50,00 PLN KUNDELKOWA SKARBONKA 2010-03-29 100,00 PLN ANNA Ł. WARSZAWA 2010-03-29 50,00 PLN AGNIESZKA JOLANTA N.WARSZAWA 2010-03-26 50,00 PLN KATARZYNA L. [/FONT][FONT=MS Shell Dlg 2]2010-03-24 50,00 PLN BEATA K. ŚWIĘTOCHŁOWICE strasznie Wam dziękujemy! Big ma 570 zł :D [/FONT] -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
nowa wpłata na Henryka :) [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]2010-04-02 20,00 PLN AGATA51 dziękujemy!!! [/FONT][/COLOR] -
Pitek po walkach - wesoły i wrażliwy TWARDZIEL szuka spokojnego domu..!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
dostałam jeszcze: [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]2010-03-16 230,00 PLN MALIBO57 2010-03-25 20,00 PLN AGAT21 :D Pitek ma [B]416 zł[/B] :D:D:D [/FONT][/COLOR] -
Pitek po walkach - wesoły i wrażliwy TWARDZIEL szuka spokojnego domu..!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
tak mam te wpłatę :) dopisuję! -
nasz stary kochany Miś doczekał się w końcu :) pojechał do domku do Poznania!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
nowe wpłaty na Misia i podsumowanie :) [FONT="]2010-03-18 100,00 PLN DANUTA R. L WARSZAWA[/FONT] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]2010-04-01 50,00 PLN JAN AUGUSTYN D. SZCZECIN [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]2010-04-02 20,00 PLN MISIEK Z KONSTANCINA SYLWIA H. WARSZAWA 2010-04-06 100,00 PLN DANUTA R. WARSZAWA 2010-04-06 20,00 PLN HALIZA[/FONT][/COLOR] razem 2820 zł. 2820. - [B]400 zł.[/B] transport - [B]400 zł.[/B] hotel = [B]2020 zł.[/B] podobno już poszło kolejne 400 za hotelik :) ale dopiszę jak zuzia potwierdzi bardzo dziękuję osobom, które regularnie wpłacają na Misia i o nim pamiętają :D kochani jesteście!!! :multi: -
nasz stary kochany Miś doczekał się w końcu :) pojechał do domku do Poznania!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
dodam i te foty :) śliczny Miś! aaa czemu nikt go nie chce... zuzia, podobno kasa poszła! -
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
mru replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
od dziś Ewa Marta opiekuje się wątkiem Idolka :) będzie wszystko sprawniej, bo ja byłam marnym opiekunem ostatnio i nie mogłabym obiecać poprawy niestety... :( -
podnoszę, jak w Pomiechówku? słyszałam o tym miejscu od kolezanki, która tam jeździ, czy ktoś z Was tam bywa?
-
stary BIG - zwyrodnienia stawów, starość...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
przez święta nie chcieliśmy przeszkadzać pani Grażynie, bo i tak nas codziennie oglądać musiała ;) na dniach się osobiscie dwoeim więcej, bo będziemy jechali robić dalej budę :) a może jaanka coś wie?