Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. mam karme! :) mogę oddać każdego dowolnego dnia najlepiej popołudniem na terenie Piaseczna/okolic :)
  2. to jest możliwe, tylko to musiałaby być jedna (nie że co spacer to kto inny) osoba, która: - umiałaby wyjąć z boksu samą Miki co nie jest proste, bo z Miki siedzi Choinek, który nie ma obroży i oboje są bardzo zywi przy czym Choinek większy :P teren, na którym stoi boks nie jest ogrodzony i psy mogą bardzo łatwo uciec :( - poradziłaby sobie z nią na spacerze :) - umówiłaby się w lecznicy, że będzie regularnie w jakieś tam dni przychodzić.
  3. co z bannerkiem? :) ktoś robi? jakby cos to piszcie do mnie na pw lub maila, moze bede umiała
  4. ja kilkanaście lat miałam cudowną tricolorkę :)
  5. ta buro-biala jest dość nieufna, ale jeszcze mała taka :) tricolorka jest też młodziutka i baaaardzo kontaktowa :)
  6. no rudy robi takie miny i takie dzwieki wydaje, ze chyba tak :P z resztą taki pogryziony, szramy ma, jakieś wariat ;) lowelas
  7. są jeszcze takie i też już kilka tygodni te same, czyli pewnie też do adopcji, ale dowiem się dokładnie co jest czym. rude to chyba kocur :) marcuje sobie hehe w klatce to czarno-białe jest bardzo zdystansowane [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/koty/28032010866.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/koty/09032010773.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/koty/28032010848.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/koty/28032010858.jpg[/IMG] [/CENTER] rude to kot po walkach :P nie ma końcówek uszkow i oczy jakby w infekcji. jest też MC do oddania (nie w lecznicy ale może ktoś chce?) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/koty/28032010815.jpg[/IMG][/CENTER]
  8. a to druga: [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/koty/09032010775.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/koty/28032010819.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/koty/28032010824.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/koty/28032010829.jpg[/IMG] te są na pewno do adopcji. [/CENTER]
  9. koty z lecznicy: [SIZE=4][B]samiczki[/B][/SIZE] [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/koty/09032010780.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/koty/09032010778.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/koty/09032010776.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/koty/28032010840.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/koty/28032010826.jpg[/IMG] [/CENTER]
  10. jasne juz mowie: nie maja watku, dopiero foty zrobiłam ostatnio. z Borkiem nie wiem, pytali o coś ale teraz ucichli, przypomne im sie na watku na forum rottki ma coś z łapą i zdaje się, ze jeszcze sprawa jest w trakcie makro to chyba jednak Macio. próbowaliśmy to ustalić, ale wetki nic nie wiedzą... nawet który to Macio ;) także ciężko... może dziś bedzie pani Sylwia...
  11. jestem pełna nadziei :) ktoś musi, no on nie może skończyć w przytulisku...
  12. no tak!!! :) oczywiście!!!
  13. hahaha :) nie pisałam? :) Hen wraz ze swoją kolezanką Azą i z nami 25 kwietnia w Warszawie na Polach Mokotowskich będzie się ładnie prezentował w ramach Dnia Ziemi :) na którym będzie Viva :) także Hen będzie promował wegetarianizm (save our planet, go veg!) ;) a także i przede wszystkim siebie! mam nadzieje, że będzie się dobrze bawił :) i że będzie ładna pogoda i dużo odwiedzających! zwykle jest dużo ludzi :) a to jeszcze jakieś okragłe obchody! oczywiście nie wydamy go na imprezie :P jesli Hen się zmęczy lub zestresuje to odpocznie sobie w samochodzie :)
  14. kurcze nie wiem! bo to pani Zuzanna załatwiła za darmo dla Henka :) także zupełnie nie mam pojęcia, bo ja strzygłam mojego Atosa (sznaucero-pudla) sama :) z tatą ;) a Hen jest najpiękniejszy kudłaty, jak każdy pies ale na pewno będzie mu lepiej po strzyżeniu - idzie lato a on jest czarny to będzie go grzało :( szczególnie w boksie, gdzie nie ma drzewa :( ma tylko budę i daszek... no i na pewno skóra mu odetchnie i w ogóle na Dniu Ziemi będzie śliczny zadbany :) może ktoś się zakocha jak zobaczy że Hen taki przystojny i do tego nie widać, że niewidomy ;)
  15. aaaaaaa Hen już umówiony do fryzjera :D na 10 kwietnia :) ale będzie elegancik!
  16. źle może nie, ale kurde te psy zasługujaą na domy. wszystkie zasługują..
  17. ok :) nie sprawdzaj! dopytam Agatę o wpłaty na Pita :) Agnieszka dzieki :D
  18. kilka sztuk zawsze :( wstawię fotki kotek samiczek do adopcji obe młode wysterylizowane beka czy rudy chyba kocur (sądząc po zachowaniu) też jest do adopcji? a takie czarno-białe coś to też chyba bezdomne?
  19. ja miałam jeszcze dwa zapytania o kotki młode i obu osobom wysłałam kotki z lecznicy :)
  20. aha, mała od dziś jeździ autobusami w spocie ;) [CENTER] [video=youtube;C11edjMH-Rw]http://www.youtube.com/watch?v=C11edjMH-Rw[/video][/CENTER]
  21. Tripti! obie siostry Nuki są w hotelu Nuka w domu... czyli to ta trzecia może być!!! ludzie sobie zostawili jednego szczeniaka, nie wiem czy suke czy psa i jak wyglądał... tylko ludzie chyba byli ze Złotokłosu... to kawałek jednak...
  22. no w ogole nie ma na to miejsca :(
  23. beka, teraz to nie wiem ale Kama jest już tam jakiś czas. czy któraś kotka się spdobała może? kotki też są super :)
  24. idusiek!!! :P ale tak czy siak nikt z PP nie dzwonił... :/ za to od dziś Hen powinien jeździć autobusami warszawskimi na takim spocie: [video=youtube;C11edjMH-Rw]http://www.youtube.com/watch?v=C11edjMH-Rw[/video]
×
×
  • Create New...