-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
to jest możliwe, tylko to musiałaby być jedna (nie że co spacer to kto inny) osoba, która: - umiałaby wyjąć z boksu samą Miki co nie jest proste, bo z Miki siedzi Choinek, który nie ma obroży i oboje są bardzo zywi przy czym Choinek większy :P teren, na którym stoi boks nie jest ogrodzony i psy mogą bardzo łatwo uciec :( - poradziłaby sobie z nią na spacerze :) - umówiłaby się w lecznicy, że będzie regularnie w jakieś tam dni przychodzić. -
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
co z bannerkiem? :) ktoś robi? jakby cos to piszcie do mnie na pw lub maila, moze bede umiała -
są jeszcze takie i też już kilka tygodni te same, czyli pewnie też do adopcji, ale dowiem się dokładnie co jest czym. rude to chyba kocur :) marcuje sobie hehe w klatce to czarno-białe jest bardzo zdystansowane [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/koty/28032010866.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/koty/09032010773.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/koty/28032010848.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/koty/28032010858.jpg[/IMG] [/CENTER] rude to kot po walkach :P nie ma końcówek uszkow i oczy jakby w infekcji. jest też MC do oddania (nie w lecznicy ale może ktoś chce?) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/koty/28032010815.jpg[/IMG][/CENTER]
-
a to druga: [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/koty/09032010775.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/koty/28032010819.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/koty/28032010824.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/koty/28032010829.jpg[/IMG] te są na pewno do adopcji. [/CENTER]
-
koty z lecznicy: [SIZE=4][B]samiczki[/B][/SIZE] [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/koty/09032010780.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/koty/09032010778.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/koty/09032010776.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/koty/28032010840.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/koty/28032010826.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
jasne juz mowie: nie maja watku, dopiero foty zrobiłam ostatnio. z Borkiem nie wiem, pytali o coś ale teraz ucichli, przypomne im sie na watku na forum rottki ma coś z łapą i zdaje się, ze jeszcze sprawa jest w trakcie makro to chyba jednak Macio. próbowaliśmy to ustalić, ale wetki nic nie wiedzą... nawet który to Macio ;) także ciężko... może dziś bedzie pani Sylwia...
-
stary BIG - zwyrodnienia stawów, starość...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jestem pełna nadziei :) ktoś musi, no on nie może skończyć w przytulisku... -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no tak!!! :) oczywiście!!! -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
hahaha :) nie pisałam? :) Hen wraz ze swoją kolezanką Azą i z nami 25 kwietnia w Warszawie na Polach Mokotowskich będzie się ładnie prezentował w ramach Dnia Ziemi :) na którym będzie Viva :) także Hen będzie promował wegetarianizm (save our planet, go veg!) ;) a także i przede wszystkim siebie! mam nadzieje, że będzie się dobrze bawił :) i że będzie ładna pogoda i dużo odwiedzających! zwykle jest dużo ludzi :) a to jeszcze jakieś okragłe obchody! oczywiście nie wydamy go na imprezie :P jesli Hen się zmęczy lub zestresuje to odpocznie sobie w samochodzie :) -
stary BIG - zwyrodnienia stawów, starość...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
o matko czadowo!:):):) -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
kurcze nie wiem! bo to pani Zuzanna załatwiła za darmo dla Henka :) także zupełnie nie mam pojęcia, bo ja strzygłam mojego Atosa (sznaucero-pudla) sama :) z tatą ;) a Hen jest najpiękniejszy kudłaty, jak każdy pies ale na pewno będzie mu lepiej po strzyżeniu - idzie lato a on jest czarny to będzie go grzało :( szczególnie w boksie, gdzie nie ma drzewa :( ma tylko budę i daszek... no i na pewno skóra mu odetchnie i w ogóle na Dniu Ziemi będzie śliczny zadbany :) może ktoś się zakocha jak zobaczy że Hen taki przystojny i do tego nie widać, że niewidomy ;) -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
aaaaaaa Hen już umówiony do fryzjera :D na 10 kwietnia :) ale będzie elegancik! -
dryfowały na krze po Wiśle... dwa szkielety :( goldenowata mama i jej synek...
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
źle może nie, ale kurde te psy zasługujaą na domy. wszystkie zasługują.. -
Pitek po walkach - wesoły i wrażliwy TWARDZIEL szuka spokojnego domu..!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ok :) nie sprawdzaj! dopytam Agatę o wpłaty na Pita :) Agnieszka dzieki :D -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
aha, mała od dziś jeździ autobusami w spocie ;) [CENTER] [video=youtube;C11edjMH-Rw]http://www.youtube.com/watch?v=C11edjMH-Rw[/video][/CENTER] -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Tripti! obie siostry Nuki są w hotelu Nuka w domu... czyli to ta trzecia może być!!! ludzie sobie zostawili jednego szczeniaka, nie wiem czy suke czy psa i jak wyglądał... tylko ludzie chyba byli ze Złotokłosu... to kawałek jednak... -
stary BIG - zwyrodnienia stawów, starość...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no w ogole nie ma na to miejsca :( -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
idusiek!!! :P ale tak czy siak nikt z PP nie dzwonił... :/ za to od dziś Hen powinien jeździć autobusami warszawskimi na takim spocie: [video=youtube;C11edjMH-Rw]http://www.youtube.com/watch?v=C11edjMH-Rw[/video]