-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
myslę, że na pewno ząbki ma takie może 3 letnie na oko laika... szczeniakiem nie jest, ale staruszkiem też nie :) jest malutki naprawde malutki... bannerki dla maluszka: [CENTER][URL="http://tiny.pl/hg25f"][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/ozarow/IMG_4251-1-1.png[/IMG][/URL] * [URL="http://tiny.pl/hg25f"][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/ozarow/IMG_4252-1-1.png[/IMG][/URL] * [URL="http://tiny.pl/hg25f"][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/ozarow/IMG_4270-1-1.png[/IMG][/URL][/CENTER]
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
mru replied to leni356's topic in Już w nowym domu
zapraszam do kudłacza spod palet... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/183745-ma%C5%82y-kud%C5%82acz-niczym-mokra-szmatka...-nie-m%C3%B3g%C5%82-si%C4%99-porusza%C4%87-chciano-go-zabi%C4%87[/URL]... [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/ozarow/IMG_4252.jpg[/IMG][/CENTER] -
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
wybaczcie, bylam wczoraj zajęta kudłaczem spod Ożarowa... [url]http://www.dogomania.pl/threads/183745-ma%C5%82y-kud%C5%82acz-niczym-mokra-szmatka...-nie-m%C3%B3g%C5%82-si%C4%99-porusza%C4%87-chciano-go-zabi%C4%87[/url]... Miki jest w lecznicy :) giełdy nie było Miki czeka na panią a pani się wybiera... :) ! -
tu jeszcze trochę się obawiam... [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/ozarow/IMG_4279.jpg[/IMG] [LEFT]a tu już was kocham ;) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/ozarow/IMG_4285.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/ozarow/IMG_4290.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/ozarow/IMG_4295.jpg[/IMG] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER]
-
psiak nie jest stary, ma ładne ząbki :) jest kochany i bardzo kontaktowy, ale niestety gania koty trafił na tymczas do Moniki, która ma w domu aż 6 kotów w tym jedną ślepą kocicę Monika musi zwierzaki izolować dlatego [B]szukamy dla psiaka jakiegoś tymczasu i bardzo prosimy o pomoc w ogłaszaniu go![/B] wiem, że Monika wzięła się ostaro za strzyżenie malucha, czekamy na zdjęcia po :) [CENTER] [B][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/ozarow/IMG_4260.jpg[/IMG] [/B][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/ozarow/IMG_4262.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/ozarow/IMG_4264.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/ozarow/IMG_4268.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/ozarow/IMG_4270.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
[B][SIZE=4]Kudłacz w starym-nowym domu![/SIZE][/B] [CENTER]Jak to możliwe? Jego pani rozpoznała go na zdjęciu z newslettera i trafiła na fundacyjną stronę. Skontaktowała się z nami i wczoraj późnym wieczorem pojechała obejrzeć psiaka. Tak właśnie rozpoznała w nim swojego Rodosa :) [B]Historia Rodosa jest niesłychana! [/B] Pani przywiozła go około 2,5 roku temu z Grecji, z wyspy Rodos, gdzie psiak mieszkał na plaży. Rodos zgubił się po około roku – uciekł przez uchyloną furtkę z działki w Raszynie. Pani szuakała go wszędzie, niestety bezskutecznie. Jednak cuda się zdarzają – po prawie dwóch latach ktoś znów zwrócił uwagę na bezdomego zwierzaka i Rodos wrócił do domu! :) [CENTER][B]Dziękujemy panu Konradowi [/B]za zainteresowanie losem psiaka – przecież nie on jeden widział jego tragedię, ale on jeden zareagował![/CENTER] [CENTER]- gdyby nie Pan Konrad Rodos nigdy by się nie odnalazł! [/CENTER] [CENTER]*[/CENTER] [CENTER]Przy okazji [B]chcielibyśmy zwrócić uwagę na los zwierząt w “rajskiej” Grecji[/B]… [/CENTER] [CENTER][I]W Grecji pies przykuty do blaszanej beczki bez wody i jedzenia w 45 st. C – [B]norma w każdym domu i na pustkowiach[/B]. Kolejne żyją na nieuprzątniętych szczątkach poprzednika, średnia życia psa – 2 lata. Problem bezdomności władze miast, wsi i miasteczek rozwiązują trując psy. ([/I]E - S) [/CENTER] [CENTER][URL="http://greekanimalrescue.com/plight.htm"][B]http://greekanimalrescue.com/plight.htm[/B][/URL] [URL="http://greekanimalrescue.com/plight.htm"][/URL][/CENTER] [CENTER][URL]http://picasaweb.google.com/SankjaSankja/PsyIKotyWGrecji#[/URL] [URL="http://picasaweb.google.com/SankjaSankja/PsyIKotyWGrecji#"] [/URL][/CENTER] [CENTER][B]przyjrzyjcie się proszę temu problemowi[/B] i jeśli rozważacie wakacje w Grecji – pomyślcie o tym jeszcze raz.[/CENTER] [/CENTER] *** wieści z DT... [CENTER]Psiak jest bardzo wesoły, radosny i żywiołowy. Wygląda na to że mieszkał kiedyś w bloku, bo pcha się do klatek schodowych. Poza tym na spacerze biega i ewidentnie kogoś szuka. Ogląda się za kobietami w średnim wieku, ale facetów się boi. [B]Z innymi psami ma dobry kontakt.[/B] Niestety goni mi koty. Muszę je trzymać zamknięte, a on i tak stoi pod drzwiami i skomle do nich. Koty są strasznie zestresowane, a jeden z nich jest bardzo chory i muszę mu oszczędzać stresów. Skóra jest ok, żadnych zmian, żadnych odparzeń. Na plecach ma ranę, ale już jest zszyta, byłam na szyciu w czwartek wieczorem, rana ładnie się goi i dzisiaj idziemy na kontrolę. [B]Psiak ma kilka lat, może 2-5. Waży ok 10 kg[/B] [B] KONTAKT:[/B] Monika [B]608 464 559[/B] lub: 509 075 051 ; 604 129 008 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/CENTER] *** O psiaku dowiedzieliśmy się wczoraj. Koleżanka dostała cynk od kolegi, a kolega od kolegi... tym kolegą okazał się być Pan Konrad, ktory od dwóch tygodni pracuje na budowie we wsi pod Ożarowem Mazowieckim... już pierwszego dnia zauważył tam błąkającego się psiaka, który jest w koszmarnym stanie. Na domiar złego pies jest niczyj a okoliczni mieszkańcy chcą go zabić, bo [B]"jeszcze jakąś zaraze przyniesie!"[/B] :-o Wiadomość ta dotarła do naszej koleżanki Moniki i jeszcze przez kogoś do nas ;) Pojechaliśmy tego samego dnia, bo brzmiało to bardzo niefajnie... Sąsiad przy nas udawał pomocnego... szukał z nami psa a nawet go zlokalizował i zarządzał przy wyciąganiu psa zza palet... ;) powiedział nam, że bardzo szkoda mu tego psa, że pies się męczy i że on go mu "czasem suchego chleba rzucił"... psiak nie chciał do nas wyjść, musieliśmy wejść po niego :) ale przy pomocy pana Konrada szybko udało się psiaka zza palet wydostać... [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/ozarow/IMG_4245.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/ozarow/IMG_4247.jpg[/IMG] [/CENTER] właśnie takie coś wyciągnęliśmy... starego mopa z oczami i noskiem... przerażonego starego mopa, który nie wykazał jednak w tak strasznej dla siebie sytuacji ani cienia agresji... w pierwszej chwili wydawało nam się, że pies jest sparaliżowany - kiedy próbował od nas uciekać praktycznie nie mógł sie poruszać! okazało się, że ma na całym ciele mnóstwo mocno zbitych ciężkich od wilgoci dredów, które są dłuższe od jego łapek i uniemozliwiają mu poruszanie się... [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/ozarow/IMG_4250.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/ozarow/IMG_4252.jpg[/IMG] [LEFT]na szczęście oprócz tego psiak okazał się być w dobrej kondycji :) oczywiście trzeba było go nieść i z początku był bardzo nieufny, ale bardzo szybko się otworzył... :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/ozarow/IMG_4255.jpg[/IMG] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER]
-
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
nie wiem czy Miki jest, bo nie odbierali :/ dowiem sie dzis.... matko no jak tam nie pójdziesz osobiście to dupa naprawdę ciężko się czegokolwiek dowiedzieć na 100%... a pani dopytuje :) strasznie jest zainteresowana!!! -
to może podam nr konta do wpłat na psiaki: Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva! ul. Kopernika 6/8 00 - 367 Warszawa [B]27 1370 1109 0000 1706 4838 7311[/B] dopisek "[B]psiaki stadion[/B]" i od razu wyjaśniam - to subkonto fundacyjne, ale oczywiście psy nie są pod opieką fundacji - czyli kasę zbieramy sami i po prostu mamy gdzie. tym kontem zarządza Renata - ma ona kilkanaście psów u siebie w domu! i kilka w hotelach tu i tam... [B]zbiera na nie sama![/B]
-
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
malibo, a widziałaś te zdjęcia? :) http://www.dogomania.pl/threads/179532-KAE-sek-musi-mieAE-wpA-aty-inaczej-bAE-dziemy-musieli-go-zabraAE-z-hotelu-POMOCY?p=14350525&viewfull=1#post14350525 innych na razie nie ma (miały byc co tydzień, ale wiecie....) -
[quote name='irenaka']Dziewczyny, wg. mnie ogłoszenia już są zrobione. Czy możecie potwierdzić?[/QUOTE] potwierdzam :) dostałam linki! dziękujemy :D ja też otrzymałam smsa o tym, że Grafitek zostaje :) ale nie pisałam nic, bo Bambino nic nie pisała
-
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kąsek musi jeszcze popracować nad psychiką. Chodzenie na smyczy, ufność do ludzi. Myślę, że jeszcze miesiąc i powinno być dobrze. -
Pitek po walkach - wesoły i wrażliwy TWARDZIEL szuka spokojnego domu..!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4]Witam, myślę że Pita można już ogłaszać bo ze znalezieniem mu domu to też trochę potrwa. Uważam, że spokojnie można go ogłaszać. [/SIZE] -
pani od tej jamniczki (wciąż zaginiona:() powiedziała, że mąż pojedzie zobaczyć czy to nie ich sunia boję się, że jak sam pojedzie to dowie się, że to nie ich sunia (chyba, że to ona!) i tyle :( pan do mnie dzwonił, jedzie właśnie zobaczyć, zabierze córkę ze sobą... może jak zobaczą te mordki to coś wezmą...
-
oh są ludzie u malucha... :):):) Wojtek to był taki burek jak przyszedł a teraz przylepa normalnie!
-
podam niedługo nr konta, jest to subkonto fundacyjne ale Renata żywi swoje psy tylko z żebractwa, nie dostaje od fundacji kasy niby oczywiste, bo tak to jest własnie :) u mnie tez, ale jednak wiecie musze to powiedziec, bo niektórym sie ywdaje ze fundacje to niewiadomo skad kase biorą ;) i dziela sie z kazdym kto chce... a niestety nie :(
-
Pitek po walkach - wesoły i wrażliwy TWARDZIEL szuka spokojnego domu..!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
przelew poszedł, aktualizuję: [SIZE=4][B]1216 zł. [/B]- 230 zł. - 400 zł. - 400 zł. = [COLOR=Red]186 zł.[/COLOR][/SIZE]