Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. słuchajcie, pani która chciała ode mnie wziąć starego Biga (ale nie wzięła, bo dla Biga znalazł się inny domek) 2 tygodnie temu znalazła psa na ulicy - pani wezwała weta z nadzieją, że wet psa opatrzy i pani go do siebie zabierze, ale niestety ten zabrał psa do Pawłowa pod Ciechanowem :( Pani chce go wziąć do siebie, pojechać i poszukać. czy w ogóle Waszym zdaniem jest szansa, że pies żyje? [I]aha., będę pewnie miała "w zamian" prośbę o popularyzację pewnego młodego i naprawdę ślicznego owczarka, którego znalazłam przy drodze z przetrąconą łapą pewnie wskutek jakiegoś samochodu; kiedy wysiadłam, wskoczył mi do samochodu i ułożył się na pedałach i nie chciał sięruszyć, więc musiałam wezwać miejscowego weta sądząc, że skorzystam z jego usług i potem zabiorę znajdę do nas (jeszcze nie myślałam, co potem zrobię...) ale wet przyjechał, zgarnął psa i powiedział, że jedzie go umieścić w schronisku z ktorym ma umowę a mnie zatkało. ale potem zadzwoniłam do tego schroniska (potraktowali mnie jakoś dziwnie podejrzliwie kiedy powiedziałam, że czuję się odpowiedzialna za psa i chcę wkroczyć i stanowczo zaprotestowali że teraz pies ma dwutygodniową kwarantannę czyli jakby mnie chcieli zbyć). ale ja się nie dam i jutro kiedy mijają te dwa tygodnie chcę tam pojechać, psa sfotografować i kontrolować gdyby chcieli coś złego zrobić, ma duże szanse znaleźć dom -jest naprawdę wyjątkowo piękny, białe oczy jak u malamutów... [/I]czy jest jakiś inny wątek, na którym mogłabym o to zapytać? kurcze, bo do Pawłowa nikt nie jeździ? co poradzić tej pani? boję się, że skoro wet zabrał psa to już psa nie ma ....
  2. ogonku dziękuję! wysyłam! bazarek cegiełkowy dobry pomysł, ale jeszcze czegoś takiego nie robiłam hm... na razie bede miała dla niego normalny bazarek :) tylko musze znaleźć chwilę na wystawienie
  3. i usmiechniętego :) http://www.konstancin.szkolimypsy.com/wp-content/uploads/2010/03/Image00003.jpg
  4. ja zawsze przesyłam wczesniej wzór :) o ile ktoś chce. są tacy, co nie chcą i czytają potem ale już tylko dla formalności.
  5. no umowa jest krótka i na temat także nikt kto nie planuje skrzywdzić psa nie powinien się przestraszyć :P
  6. TZ z nią rozmawiał i mówi, że wydaje się spoko :) no i ma się odezwać i ew. umówić :) tylko jak usłyszała o umowie to poprosiła żeby jej wysłać, bo zupełnie nie wie co to
  7. pani dzwoniła :) prosiła o umowę adopcyjna na maila, wysłałam i czekam na telefon od niej :) pani ma dom z ogrodem
  8. te nie maja szans na nauke :( bo są w hotelu tyle tylko, że mają socjalizację z ludźmi i ruch... :( dzis chyba 2 osoby mają oglądać maluchy :) karmę jeszcze mają od Murakami, ale pewnie niedługo całkiem zjedzą :P
  9. tak, trzeba będzie rozgłaszać tylko jak już będzie skończona, jeszcze trochę muszę tam napisać, bo nie wiadomo o co chodzi :) i wtedy to już gdzie się da można ogłaszać. po forach właśnie planowałam :)
  10. nie :) ja tak mam niestety czasem... kobiecy stuff.
  11. jaanka, super pomysł :) zrobie coś takiego! tylko wiesz dzis umieram w bólach i wlasnie nie wiem czy nie zwolnie sie wczesniej z pracy :( bo okropnie sie czuje.... aaaa ale zrobie jak odżyję :)
  12. dzieło wspólne :) głównie TZta siostry, siostry i nasze ;)
  13. a ciekawe ilu z nich bawi się w walki psów... to już jest mało prestiżowe, wciąż nielegalne niby no i nie tak eleganckie jak polowaneczko, gdzie strzelasz a za 2 godziny zwierzak ci pada, ale tego nie widzisz... pijesz w tym czasie z kolegami i idziesz za farbą. a walki posów jakos ktoś sponsoruje, nakręca i ruszyć nie można tego... słuchajcie, mam niusa :) zapraszam Was na stronkę konstancińskich bid: [url]http://www.konstancin.szkolimypsy.com/[/url] jest jeszcze w budowie, ale powolutku się zapełnia... tylko pamiętajcie, że to oficjalna strona, na którą każdy może wejść, R. też ;) i taka ma być właśnie :) czyli oficjalne sprawy tam a nasze tu :P :knuje: ;)
  14. aha tu można podziwiać foty z nowego domu Biga :) http://www.konstancin.szkolimypsy.com/?p=8 zapraszam! uwaga, stronka jeszcze w budowie :) aha i jest to stronka oficjalna taka dla ludzi i z zalozeniem, ze kazdy (nawet R) moze na nia wpasc takze uważajcie z komentowaniem ;)
  15. tak tak, to jest pusty garaż :P już teraz nie jest pusty, bo jest w nim Big ;) w dzień to Big leży wszędzie :) byle blisko ludzi. Wczoraj jak piłowaliśmy deski leżał 10 cm od nas :P
  16. [quote name='Kociabanda2']tak na marginesie... [I]Czy wiecie,że kandydat na prezydenta jest mysliwym, zabija dla przyjemności? Czy w kraju, gdzie będzie rządził, jest szansa na zmianę jakiegokolwiek prawa , by zwierzętom bylo lepiej? [FONT=&quot]Koło Łowieckie nr 18 „Ponowa” noszące szczytną nazwę Bialskie Towarzystwo Łowieckie dało się poznać szerszej nie tylko łowieckiej publiczności za sprawą bezkarnego, jak dotychczas, Stefana Karasińskiego strzelającego lisa w sezonie ochronnym, (…) a także za sprawą organizowanego w tym właśnie kole nielegalnego polowania zbiorowego z podkładaczem psów dla Marszałka Sejmu Bronisława Komorowskiego.”[/FONT][/I][/QUOTE] [FONT=arial][SIZE=2][COLOR=black]W społeczeństwie jeden myśliwy przypada na 360 obywateli. [B]W sejmie na pięciu. [/B]Tak, to nie pomyłka. [B]Nie na pięciuset, nie na pięćdziesięciu, tylko na pięciu. [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] całość jet tu: [url]http://www.viva.org.pl/index.php?&id=19&backPID=19&tt_news=404&cHash=500fce8e63[/url] Makro to Macio :) zmienie potem na pierwszej
  17. nie, mamy materiały i robimy :) roboty w toku, także kwestia czasu, ale Bigowi na razie nie w głowie pchanie się gdziekolwiek indziej niż garaż ;) upodobał sobie raczej otwarte tereny.
  18. wybacz :) okazuje sie ze Macio to Makro... znaczy ze Makro to Macio.... :/ niestety przeplyw informacji w lecznicy jest dość kiepski... :P
  19. oh ta pani jednak juro obejrzy psiaka :)
  20. to nie moje zdjecia :) to moja znajoma robiła :) na codzień działa w prywatnym przytulisku w Pomiechówku - Sylwia :) a nam pomaga i super, bo psiaki miały prawie same nędzne foty dotąd :)
  21. bo moze one są brzydkie? :( miałam jedno zapytanie! pani z Warszawy ale cos kreciła nosem na jechanie do konstancina zeby obejrzec takze nie wiem :( pytała o samca
  22. kurde widze ze Miki była w metrze! 30 marca... miałam tego dnia telefon fakt w jej sprawie, ale bardzo mało sensowny :( w ogole bezsensowny... i potem cisza :( aha wiecie podawajcie moze najpierw nr Pawła ten 509 bo ja w pracy raz ze gadac nie moge a dwa nie mam zasiegu tu gdzie siedze :/ i czasem w ogole jestem jakby poza zasiegiem dla ludzi ;/ a Paweł jest bardziej mobilny :)
  23. żywe świnie będą jechały aż z Wegier! 1000 km w tłoku! ale nie przez centrum Kutna, tażke bez obaw! :) [QUOTE]Co ważne, zatrudnienie znajdzie w tej firmie także kilkadziesiąt kobiet. [/QUOTE] wow NAWET kobiety zatrudnią! a już myślałam, że dzielenie na mężczyzn i nie-mężczyzn za nami. a tu proszę jaka łaska. polecam: [URL]http://forum.empatia.pl/viewtopic.php?f=18&t=1164[/URL]
×
×
  • Create New...