-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
mru replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
słuchajcie, pani która chciała ode mnie wziąć starego Biga (ale nie wzięła, bo dla Biga znalazł się inny domek) 2 tygodnie temu znalazła psa na ulicy - pani wezwała weta z nadzieją, że wet psa opatrzy i pani go do siebie zabierze, ale niestety ten zabrał psa do Pawłowa pod Ciechanowem :( Pani chce go wziąć do siebie, pojechać i poszukać. czy w ogóle Waszym zdaniem jest szansa, że pies żyje? [I]aha., będę pewnie miała "w zamian" prośbę o popularyzację pewnego młodego i naprawdę ślicznego owczarka, którego znalazłam przy drodze z przetrąconą łapą pewnie wskutek jakiegoś samochodu; kiedy wysiadłam, wskoczył mi do samochodu i ułożył się na pedałach i nie chciał sięruszyć, więc musiałam wezwać miejscowego weta sądząc, że skorzystam z jego usług i potem zabiorę znajdę do nas (jeszcze nie myślałam, co potem zrobię...) ale wet przyjechał, zgarnął psa i powiedział, że jedzie go umieścić w schronisku z ktorym ma umowę a mnie zatkało. ale potem zadzwoniłam do tego schroniska (potraktowali mnie jakoś dziwnie podejrzliwie kiedy powiedziałam, że czuję się odpowiedzialna za psa i chcę wkroczyć i stanowczo zaprotestowali że teraz pies ma dwutygodniową kwarantannę czyli jakby mnie chcieli zbyć). ale ja się nie dam i jutro kiedy mijają te dwa tygodnie chcę tam pojechać, psa sfotografować i kontrolować gdyby chcieli coś złego zrobić, ma duże szanse znaleźć dom -jest naprawdę wyjątkowo piękny, białe oczy jak u malamutów... [/I]czy jest jakiś inny wątek, na którym mogłabym o to zapytać? kurcze, bo do Pawłowa nikt nie jeździ? co poradzić tej pani? boję się, że skoro wet zabrał psa to już psa nie ma .... -
Pitek po walkach - wesoły i wrażliwy TWARDZIEL szuka spokojnego domu..!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ogonku dziękuję! wysyłam! bazarek cegiełkowy dobry pomysł, ale jeszcze czegoś takiego nie robiłam hm... na razie bede miała dla niego normalny bazarek :) tylko musze znaleźć chwilę na wystawienie -
stary BIG - zwyrodnienia stawów, starość...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
i usmiechniętego :) http://www.konstancin.szkolimypsy.com/wp-content/uploads/2010/03/Image00003.jpg -
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ja zawsze przesyłam wczesniej wzór :) o ile ktoś chce. są tacy, co nie chcą i czytają potem ale już tylko dla formalności. -
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no umowa jest krótka i na temat także nikt kto nie planuje skrzywdzić psa nie powinien się przestraszyć :P -
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
TZ z nią rozmawiał i mówi, że wydaje się spoko :) no i ma się odezwać i ew. umówić :) tylko jak usłyszała o umowie to poprosiła żeby jej wysłać, bo zupełnie nie wie co to -
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
pani dzwoniła :) prosiła o umowę adopcyjna na maila, wysłałam i czekam na telefon od niej :) pani ma dom z ogrodem -
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
tak czekam na kontakt :) -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
te nie maja szans na nauke :( bo są w hotelu tyle tylko, że mają socjalizację z ludźmi i ruch... :( dzis chyba 2 osoby mają oglądać maluchy :) karmę jeszcze mają od Murakami, ale pewnie niedługo całkiem zjedzą :P -
a ciekawe ilu z nich bawi się w walki psów... to już jest mało prestiżowe, wciąż nielegalne niby no i nie tak eleganckie jak polowaneczko, gdzie strzelasz a za 2 godziny zwierzak ci pada, ale tego nie widzisz... pijesz w tym czasie z kolegami i idziesz za farbą. a walki posów jakos ktoś sponsoruje, nakręca i ruszyć nie można tego... słuchajcie, mam niusa :) zapraszam Was na stronkę konstancińskich bid: [url]http://www.konstancin.szkolimypsy.com/[/url] jest jeszcze w budowie, ale powolutku się zapełnia... tylko pamiętajcie, że to oficjalna strona, na którą każdy może wejść, R. też ;) i taka ma być właśnie :) czyli oficjalne sprawy tam a nasze tu :P :knuje: ;)
-
stary BIG - zwyrodnienia stawów, starość...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
aha tu można podziwiać foty z nowego domu Biga :) http://www.konstancin.szkolimypsy.com/?p=8 zapraszam! uwaga, stronka jeszcze w budowie :) aha i jest to stronka oficjalna taka dla ludzi i z zalozeniem, ze kazdy (nawet R) moze na nia wpasc takze uważajcie z komentowaniem ;) -
stary BIG - zwyrodnienia stawów, starość...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
tak tak, to jest pusty garaż :P już teraz nie jest pusty, bo jest w nim Big ;) w dzień to Big leży wszędzie :) byle blisko ludzi. Wczoraj jak piłowaliśmy deski leżał 10 cm od nas :P -
[quote name='Kociabanda2']tak na marginesie... [I]Czy wiecie,że kandydat na prezydenta jest mysliwym, zabija dla przyjemności? Czy w kraju, gdzie będzie rządził, jest szansa na zmianę jakiegokolwiek prawa , by zwierzętom bylo lepiej? [FONT="]Koło Łowieckie nr 18 „Ponowa” noszące szczytną nazwę Bialskie Towarzystwo Łowieckie dało się poznać szerszej nie tylko łowieckiej publiczności za sprawą bezkarnego, jak dotychczas, Stefana Karasińskiego strzelającego lisa w sezonie ochronnym, (…) a także za sprawą organizowanego w tym właśnie kole nielegalnego polowania zbiorowego z podkładaczem psów dla Marszałka Sejmu Bronisława Komorowskiego.”[/FONT][/I][/QUOTE] [FONT=arial][SIZE=2][COLOR=black]W społeczeństwie jeden myśliwy przypada na 360 obywateli. [B]W sejmie na pięciu. [/B]Tak, to nie pomyłka. [B]Nie na pięciuset, nie na pięćdziesięciu, tylko na pięciu. [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] całość jet tu: [url]http://www.viva.org.pl/index.php?&id=19&backPID=19&tt_news=404&cHash=500fce8e63[/url] Makro to Macio :) zmienie potem na pierwszej
-
stary BIG - zwyrodnienia stawów, starość...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nie, mamy materiały i robimy :) roboty w toku, także kwestia czasu, ale Bigowi na razie nie w głowie pchanie się gdziekolwiek indziej niż garaż ;) upodobał sobie raczej otwarte tereny. -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
oh ta pani jednak juro obejrzy psiaka :) -
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
to nie moje zdjecia :) to moja znajoma robiła :) na codzień działa w prywatnym przytulisku w Pomiechówku - Sylwia :) a nam pomaga i super, bo psiaki miały prawie same nędzne foty dotąd :) -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
bo moze one są brzydkie? :( miałam jedno zapytanie! pani z Warszawy ale cos kreciła nosem na jechanie do konstancina zeby obejrzec takze nie wiem :( pytała o samca -
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
kurde widze ze Miki była w metrze! 30 marca... miałam tego dnia telefon fakt w jej sprawie, ale bardzo mało sensowny :( w ogole bezsensowny... i potem cisza :( aha wiecie podawajcie moze najpierw nr Pawła ten 509 bo ja w pracy raz ze gadac nie moge a dwa nie mam zasiegu tu gdzie siedze :/ i czasem w ogole jestem jakby poza zasiegiem dla ludzi ;/ a Paweł jest bardziej mobilny :) -
żywe świnie będą jechały aż z Wegier! 1000 km w tłoku! ale nie przez centrum Kutna, tażke bez obaw! :) [QUOTE]Co ważne, zatrudnienie znajdzie w tej firmie także kilkadziesiąt kobiet. [/QUOTE] wow NAWET kobiety zatrudnią! a już myślałam, że dzielenie na mężczyzn i nie-mężczyzn za nami. a tu proszę jaka łaska. polecam: [URL]http://forum.empatia.pl/viewtopic.php?f=18&t=1164[/URL]