Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. wiecie, ciąglę myślę o Pikusiu on niczego nie znajdzie w lecznicy :( tak nie może być... :( Wojtus też taki fajny psiak... :( nie miałam sekundy na podjechanie do lecznicy w weekend :( mam fotki benka... [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/07042010905.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/07042010904.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/07042010903.jpg[/IMG] [/CENTER]
  2. Grafit, podniosę Cię szukamy, szukamy, aż nam się mózgi przepalają :/
  3. wow, niezłe jesteście, ogona prawie na fotach nie widać :P no Hen jest w sumie mały :)
  4. byliśmy w sobotę u maluszka :) ma fajny domek, pani ma podesłac zdjęcia :) czekam! a gdzie domki dla reszty? miałam zapytanie o większą sunię, ale cisza... :(
  5. mysle, ze nie było giełdy ale kto wie... dowiemy się dziś jesli chodzi o tą panią od Miki to jesteśmy w stały kontakcie, pani jest naprawde fajna, napisała mi cały list motywacyjny ;)
  6. bo Grafit jest mały, ale w sumie dość toporny :) nie wiem czy aż 20, czy nie kilkanaście, ale coś koło tego
  7. tylko weźmy pod uwagę to, że Grafit juz pewnie domu nie znajdzie a jednak chyba nie o to chodzi, żeby do końca dni siedział w boksie... także nawet jak pojedzie do hotelu trzeba będzie szukać mu bardzo intensywne domu lub czegoś domowego...
  8. w ogole po co im sie takie falbany zostawia ? :P i jakies krawaty hehe i brwi, nie rozumiem tego ;) dlaczego tak a nie inaczej ja mam nadzieje, ze weźmie go ktoś do domu i będzie ciął jak będzie chciał :P o poprawi co będzie chciał itp ;) a za 2 tygodnie Hen na Pola jedzie szukac takiego człowieka :)
  9. ważne, że skóra mu oddycha :) w końcu... ja wole kudłacze takie brudasy, nie znam się na strzyżeniu :P swojego psa strzygłam sama i Skrzeka tez sami tniemy i dla mnie jest albo pies obcięty albo nie ;) w ogóle nie przywiązuję do takich rzeczy wagi, gdzie jaka falbanka itp :P tu najważniejszy jest komfort Hena :)
  10. tyle sobie dał zrobić :) nie żeby był jakiś bardzo agresywny, ale warczał bo to wielki stres dla niego. a i tak był bardzo grzeczny naprwde i cierpliwy... ;) z resztą na wystawę nie idzie i strzyżenie było darmowe :) gruby jest :D w hotelu się spasł, bo nie ma ruchu :( to już nasza wina, ale no fizycznie nie ma jak... :(
  11. strasznie śmieszne ten Hen teraz wygląda :P [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Heniek/10042010922.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Heniek/10042010923.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Heniek/10042010924.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Heniek/10042010925.jpg[/IMG] [/CENTER]
  12. Hen miał wczoraj mimo wszystko swój dzień :) i po psiemu bardzo bardzo się cieszył :) a wszystko dzięki pani Zuzannie...:lol: oprócz strzyżenia Hen dostał prezenty od pani ze sklepu zoologicznego :) która z resztą w swoim sklepie (dzięki pani Zuzannie) ma plakat Hena :) Hen był tez na ogólnym przeglądzie u weta, ale nic w sumie więcej wet nie strwierdził poza tym, że zabezpieczył Hena na kleszcze :) Hen nie został tylko wykąpany, bo po 1. jest za zimno jeszcze a po 2. Hen musi byc kąpany w specjalnym szamponie - przynajmniej raz co 48 godzin. ale pani wet powiedziała, że sprawa skóry nie jest aż tak pilna :) a teraz fotorelacja ;) taka słaba, bo tylko z aparatu - poproszę znajomą o lepsze foty :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Heniek/10042010917.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Heniek/10042010918.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Heniek/10042010920.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Heniek/10042010921.jpg[/IMG] [/CENTER]
  13. zobaczcie szczęśliwego Biga ;)
  14. aha, pani miała sunię z Korabiewic :) i ma jeszcze jednego psiaka ze schroniska :)
  15. niestety pani nie przyjedzie w ten weekend, ale za to na 100% może i chce za tydzień odwiedzić Miki :)
  16. Bambino, już mam miejsce w pw.
  17. TZ widział dziś w Głoskowie, dosłownie 15 minut temu bardzo podobnego do Anioła psiaka ale porównuję fotki i to chyba nie Anioł :( ale też dzikus, niby kręci sie przy ludziach ale się boi wokół jacyś menele, drechy... :/ wysłałam zdjęcie koosiem MMSem ja wstawię dopiweo za kilka godzin ale na moje oko to nie Anioł :(
  18. eh cholera te psy przez palce przelatują :( my łapiemy ile się da a reszta... :(
  19. gazeta to Vege :) dobrze, to czekamy!!!
  20. ojej jak dobrze...... :):):)
  21. Delph czy Kora była w ciąży? :roll:
×
×
  • Create New...