Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. cóż się dziwić, człowiek ciagnie z czego się da! przecież ma prawo. tu proszę jakie kokosy: 320 TYSIĘCY zwierząt w miesiącu! nie zabija - p r z e r a b i a ! [url]http://www.wiadomosci24.pl/artykul/najwieksza_w_polsce_ubojnia_otwarta_zabije_320_tysiecy_131110.html#g1[/url] ksiądz poświęcił, możnaa zabijac :)
  2. ojej a kot jak to znosi? a pani Grażyna? co za łobuz! kurcze on wtedy nie myśli nawet o swoich problemach :/ fajnie ze teren jest naprawdę spory i kot ma gdzie uciekac! bo ma :) co do budy do oddania wymiary to: wysokość 80, szerokość 50 a długość 120 więc chyba Big się nie zmieści :(
  3. nie mam pojęcia jak wygladało ogłoszenie w PP :( nie dostałam, nigdzie nie ma tego :P
  4. tak, juz widze, ze od 2006 nasza lecznica odławia :) wiecie, w porównaniu z tymi wszystkimi panami G. i J. oraz schronami na K i odławaijącymi doktorami na K... itd. to R. jest aniołem naprawdę. może i ma śmieszne portki, może i ma głupie sandałki ale kurde on nie robi biznesu mimo, że emocjonalnie nie jest z psami związany za bardzo.
  5. kurde miałam telefon o Hena: jeden przedwczoraj - pan zobaczył Hena w PP. zapytał czy w kamienicy pies może mieszkać. mówię, że zależy na którym pietrze, bo Hen jest niewidomy i sobie nie poradzi z wieloma schodami. pan pomyślał, ogólnie był spoko, ale zaraz dał mi jeszcze swoją narzeczoną a ta zapytała po 1 czy ten piesek duży urośnie? - ale on jest dorosły... (upewniłam sie, ze mowimy o psie Hen z PP) - aha... a co to bedzie? - to juz JEST mix sznaucera. - aaa tak myslalam! a duzy bedzie? - on juz JEST duzy, to sznaucer olbrzym - aaa, a czy to bedzie wieksze niz labrador? the fu-ck? nie wiem o co chodziło, moze pani się psy pomyliły a drugi telefon wczoraj: - dzwonie w sprawie Hena, to jest suka, prawda? także no zupełna porażka nie wiem, ludzie maja problemy ze skupieniem sie? z czytaniem czy się nudzą? :P
  6. i reszta zdjęć: [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kama/IMG_9220.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kama/IMG_9207.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kama/IMG_9193.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kama/IMG_9261.jpg[/IMG] i nóżka [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kama/IMG_9268.jpg[/IMG] [/CENTER] Kama teoretycznie powinna chodzić w bucie. Na razie chodzi bez, ale w sumie tylko siedzi w boksie. z nogą jak widać wszystko ok, opuszek jakby spełnia rolę. tylko co będzie jak Kama będzie mogła latać po terenie? podobno jak zacznie się coś dziać Kama ma wrócić. podejmą leczenie/zabezpieczanie lub po prostu przyjmą Kamę z powrotem...
  7. mam ślicze foty Kamy, tylko co z tego? :( lecznica zdecydowała wydać Kamę do pilnowania szkółki roślin ozdobnych nieopodal... Kama będzie tam miała ogromny teran, 2 kolegów (psy z kry z lecznicy) i podobno ludzie mają obserwować łapkę... a teraz zobaczcie, co stracił ktoś, kto nie chciał Kamy :( [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kama/IMG_9272.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kama/IMG_9263.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kama/IMG_9258.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kama/IMG_9243.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kama/IMG_9221.jpg[/IMG][/CENTER]
  8. poprawcie mnie, jesli się mylę, ale czy przed rokiem 2007 (później też? przecież R. działa już kilka lat!?) psy z gminy konstancin trafiały do Krzyczek...? [URL]http://www.boz.org.pl/sch/mz.htm[/URL] widzę, że nie tylko z Konstancina... widzę też[B] Prażmów [/B](kurde teraz chyba nic...? ktoś coś wie?), [B]Lesznowolę [/B](teraz psy odławia RedLine i byliśmy tam, mówią że psów mają dużo faktycznie, ale mają UWAGA zatrudniooną osobę, która zajmuje się nie tylko samymi psami ale także ogłaszaniem ich! jednak mimo to moim zdaniem sielanka w tym wypadku jest niemożliwa... chociaż odławiają tylko z jednej gminy... więc kto wie...), [B]Raszyn [/B](oni teraz nie mają umowy, zapytani przez Pawła dlaczego odparli przerażonym głosem, że "proszę pana my nie mamy pieniążków"... ta...) i do Celestynowa psy z Konstancina trafiały. a z Piaseczna do Korabiewic... ale nie ma danych na tem temat.
  9. i jeszcze parę :) [CENTER] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Miki/IMG_9063.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Miki/IMG_9042.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Miki/IMG_9049.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Miki/IMG_9053.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Miki/IMG_9037.jpg[/IMG][/CENTER]
  10. wrzucam foty Miki :) [CENTER] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Miki/IMG_9028.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Miki/IMG_9026.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Miki/IMG_9029.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Miki/IMG_9056.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Miki/IMG_9058.jpg[/IMG] [/CENTER]
  11. boże biedny kot :/ jak można... że ludzie aż tak się nudzą? porażka :/ Kama miała amputację i przeszyto jej opuszkę, żeby mogła się na kikucie opierać/chodzić na nim a żeby nie raniła stopy i to działa jakby, tylko teraz Kama ma mało ruchu... a potem? :( spróbuje napisac koosiek co wiem o kotach, chociaż wiem niewiele ;) ogarnę to juz z pracy, bo zaspałam dziś :P nie słyszałam budzika... :/
  12. [quote name='mtf zalesie']2 budy do oddania miala ania 012[/QUOTE] o napiszę do niej
  13. ale jak się tak czyta, to co pisze Brygida widać, że ona go kochała - i że Juras nie umarł zapomniany, niekochany i samotny.
  14. i jeszcze.... [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kama/IMG_9220.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kama/IMG_9207.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kama/IMG_9193.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kama/IMG_9261.jpg[/IMG] i nóżka :( [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kama/IMG_9268.jpg[/IMG] [/CENTER]
  15. no i nasza bida :( [SIZE=4]Kama[/SIZE] [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kama/IMG_9272.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kama/IMG_9263.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kama/IMG_9258.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kama/IMG_9243.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kama/IMG_9221.jpg[/IMG] [/CENTER]
  16. i jeszcze klusek :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/klusek/IMG_9146.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/klusek/IMG_9155.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/klusek/IMG_9171.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/klusek/IMG_9143.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/klusek/IMG_9162.jpg[/IMG] [/CENTER]
  17. kochany słodki [SIZE=4]Wojtuś[/SIZE]... :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/klusek/IMG_9126.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/klusek/IMG_9123.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/klusek/IMG_9138.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/klusek/IMG_9151.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/klusek/IMG_9141.jpg[/IMG] [/CENTER]
  18. i jeszcze Miki.... :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Miki/IMG_9063.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Miki/IMG_9042.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Miki/IMG_9049.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Miki/IMG_9053.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Miki/IMG_9037.jpg[/IMG] [/CENTER]
  19. a to nasza [SIZE=4]Miki[/SIZE] :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Miki/IMG_9028.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Miki/IMG_9026.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Miki/IMG_9029.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Miki/IMG_9056.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Miki/IMG_9058.jpg[/IMG] [/CENTER]
  20. i dalej Ciapek... ;) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Laciaty/IMG_9009.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Laciaty/IMG_9010.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Laciaty/IMG_9011.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Laciaty/IMG_9017.jpg[/IMG] [/CENTER]
  21. a to jest [SIZE=4]Ciapek[/SIZE], ma 7-8 miesięcy. [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Laciaty/IMG_8978.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Laciaty/IMG_8985.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Laciaty/IMG_8999.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Laciaty/IMG_9002.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Laciaty/IMG_9007.jpg[/IMG] [/CENTER]
  22. i jeszcze Diana... :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Diana/IMG_8947.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Diana/IMG_8959.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Diana/IMG_8962.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Diana/IMG_8969.jpg[/img] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Diana/IMG_8971.jpg[/IMG] [/CENTER]
  23. a to [SIZE=4]Diana[/SIZE], zmieniła się :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Diana/IMG_8922.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Diana/IMG_8930.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Diana/IMG_8939.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Diana/IMG_8955.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Diana/IMG_8956.jpg[/IMG] [/CENTER]
  24. i dalej Choinek... [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Choinek/IMG_9117.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Choinek/IMG_9116.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Choinek/IMG_9110.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Choinek/IMG_9109.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Choinek/IMG_9105.jpg[/IMG] [/CENTER]
  25. [SIZE=4][SIZE=2]a teraz foty :)[/SIZE] Choinek [/SIZE][CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Choinek/IMG_9087.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Choinek/IMG_9083.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Choinek/IMG_9097.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Choinek/IMG_9094.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Choinek/IMG_9091.jpg[/IMG] [/CENTER]
×
×
  • Create New...