Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. koosiek już w porządku, tylko tak niestety wygląda (a i tak o niebo lepiej, niż było...) [B]nowe wpłaty![/B] [FONT=Arial][SIZE=2] 31.03 ania z poznania [B]50 zł.[/B] 1.04 agat21 [B]10 zł.[/B] 2.04 Plicha [B]10 zł.[/B] 6.04 bebcik[B] 30 zł. [/B] + [B]BAZAREK ogłoszeniowy (koosiek, dzięki kochana!!!)[/B] kociabanda2 [B]26 zł. [/B]6.04 bianka0[B] 30 zł.[/B] 6.04 [B]razem[/B]: [B]796 zł.[/B] [/SIZE][/FONT] [SIZE=4][COLOR=Red][B]wydatki:[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][B]796 zł. [/B]- 230 zł. - 400 zł. = [COLOR=Red]166 zł.[/COLOR][/SIZE] dzięki wszystkim :)
  2. nowe wpłaty! :) Emigrantka 25 zł. (kwiecień) sbd 5 zł. (marzec) 1.04 pola53 30 zł. 2.04 (kw) haliza 10 zł. 2.04 (kw) razem wpłat 1450 zł. WYDATKI: 1450 zł. - 400 zł. - 230 zł. - 400 zł. = 420 zł.
  3. nie moge właśnie bo Marek mi tylko napisał, że Pit się jeszcze nie nadaje.... :(
  4. hulanek Pita cd... [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/ZmianarozmiaruIMG_4248.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/ZmianarozmiaruIMG_4258.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/ZmianarozmiaruIMG_4263.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/ZmianarozmiaruIMG_4264.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/ZmianarozmiaruIMG_4271.jpg[/IMG] [/CENTER]
  5. o proszę jak Pitek się świetnie bawi podczas gdy my zastanawiamy się skąd na to wziąć kasę... :razz: [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/ZmianarozmiaruIMG_4219.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/ZmianarozmiaruIMG_4220.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/ZmianarozmiaruIMG_4222.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/ZmianarozmiaruIMG_4224.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/ZmianarozmiaruIMG_4246.jpg[/IMG] [/CENTER]
  6. dziś zaktualizuję liste wpłat :) mam foty Pitka! niestety jeszcze musi trochę popracować...
  7. na razie nic! pomęczę Marka zaktualizuje też dziś listę wpłat :)
  8. powinnam odebrać jutro, ale jeszcze na 100% nie mowie bo wiesz jak to jest :)
  9. no kijem ;) tylko módlcie się, zeby pan który ma jutro tę sukę adoptować wziął ją :)
  10. jeśli będzie w budzie to nie :) to być może się ją po prostu wyciągnie. tylko potrzeba będzie jakichś 3-4 osób na miejscu, żeby obstawić boki.
  11. jakby uciekła do budy to na 99% jest nasza!
  12. wiem wiem! najgorsze, że ona jest na otwartym terenie, choć jakby się przed nami do budy schowała to już by było nieźle :)
  13. jestem u Miszki... strasznie fajna suka :)
  14. [quote name='NiJaSe']jak wtedy bylismy byla ta jedna czarna suka z guzem na podbrzuszu i nie jest sterylizowana , ona jest najbardziej dzika ,zeby ja zlapac trzeba ja najpierw czyms nacpac. Ogolnie pan mowil ze tam tych psow jest 5 ale jak wtedy bylismy to byly tylko te trzy :/[/QUOTE] to chyba ją trzeba dorwać.
  15. sbd, zaangażowałam nas i Ciebie w te psy :P cieszysz sie? sprawdź na stronce interwencyjnej! trzeba zrobić foty reszcie psów i być może będę miała miejsce w hotelu dla jakiejś suki (chyba suki najpilniejsze?) - no w każdym razie dla najpilniejszego psa. ale tylko być może na razie, zależy czy inna suka pójdzie jutro do DS. no ale to tylko jedno miejsce :(
  16. tylko w autobusach, metro to chyba juz inna bajka i trudniej ich przekonać (a nie to, że nudy straszne tam puszczają i mogliby to zmienić - np. spot o rzeczach z recyklingu typu przedmioty uzytkowe z taśm wideo :P leci już dobry rok!)
  17. nie wiem co z tym spotem, bo nie mamy żadnego telefonu o żadnego psa, a to dziwne! zachodzi więc podejrzenie, że spot jeszcze nie leci (czy może ktoś go widział?) - ale wiecie jak to jest z tym czasem darmowym, nie ma tak że w terminie będzie leciało...
  18. koosiek wielkie dzięki :) mam nadzieję, że "nasze" psiaki przez święta dobrze... oczywiście w święta niby czas jest a jednak czasu na nic nie ma :/ mam nadzieję, że odpoczęliście choć troszkę :) chociaż koosiek widzę się nie oszczędzała... :)
  19. miała dać znać po świętach :) także czekamy
  20. uwaga uwaga, chłopak ma dom :) mieszka sobie teraz w Warszawie na Saskiej Kępie! :) pani znalazła go na allegro! bardzo Wam za to allegro dziękuję :) Ewa, super dzięki! odbiorę, tylko nie dziś, bo dziś nie wracam prosto do domu :(
  21. czy najpierw trzeba zabierać suki? sa po sterylkach czy nie?
  22. słuchajcie, pani która chciała ode mnie wziąć starego Biga (ale nie wzięła, bo dla Biga znalazł się inny domek:p) 2 tygodnie temu znalazła psa na ulicy (chyba po wypadku, miał przetrąconą łapkę) - pani wezwała weta z nadzieją, że wet psa opatrzy i pani go do siebie zabierze, ale niestety ten zabrał psa do Pawłowa [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] Pani chce psa wziąć do siebie, pojechać i poszukać. czy w ogóle Waszym zdaniem jest szansa, że pies żyje? Czy ją w ogóle wpuszczą? Boję się, że jest za późno :/ cytuję: [I]aha., będę pewnie miała "w zamian" prośbę o popularyzację pewnego młodego i naprawdę ślicznego owczarka, którego znalazłam przy drodze z przetrąconą łapą pewnie wskutek jakiegoś samochodu; kiedy wysiadłam, wskoczył mi do samochodu i ułożył się na pedałach i nie chciał się ruszyć, więc musiałam wezwać miejscowego weta sądząc, że skorzystam z jego usług i potem zabiorę znajdę do nas (jeszcze nie myślałam, co potem zrobię...) ale wet przyjechał, zgarnął psa i powiedział, że jedzie go umieścić w schronisku z którym ma umowę a mnie zatkało. ale potem zadzwoniłam do tego schroniska (potraktowali mnie jakoś dziwnie podejrzliwie kiedy powiedziałam, że czuję się odpowiedzialna za psa i chcę wkroczyć i stanowczo zaprotestowali że teraz pies ma dwutygodniową kwarantannę czyli jakby mnie chcieli zbyć). ale ja się nie dam i jutro kiedy mijają te dwa tygodnie chcę tam pojechać, psa sfotografować i kontrolować gdyby chcieli coś złego zrobić, ma duże szanse znaleźć dom -jest naprawdę wyjątkowo piękny, białe oczy jak u malamutów... [/I]co tej pani poradzić? na razie poradziłam jej, żeby jak najszybciej do psa pojechała i go odszukała i jeśli może zabrała! wysłałam jej info o Pawłowie ze strony bozu...
  23. był kiedyś wątek sprawy Pawłowa... nie mogę go odnaleźć :( edit: znalazłam!
  24. [quote name='agata51']Mięsa nie jadam. I o ile żurek wegetariański jest możliwy, to bigosik, niestety, nie. [/QUOTE] ooo to tak jak ja :D
×
×
  • Create New...