Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. tak :) aktualizacja: w sumie: 1585 zł. - 400 zł. - 230 zł. - 400 zł. - 400 zł. = 155 zł.
  2. płacę za hotel - jednak termin do dziś....
  3. tak! zbieramy kasę na dwa psiaki :) mamy miejsce wlaśnie na 2 na początek...!
  4. płacę za hotel - jednak termin do dziś....
  5. nikogo u Pikusia! skandal! a taki fajny Pikuś to jest mistrz świata :)
  6. wieści... :) Kąsek przyjechał do nas z silnymi stanami lekowymi przed ludźmi. Przez to, że nie wychodził z budy nabawił się zesztywnienia stawów , mięśni i ścięgien w obrębię miednicy, kolana i stóp. Powoli dochodzi do siebie, polubiliśmy się, na mój widok okazuje radość, wybiega z kojca by się ze mną przywitać, zaczyna poruszać się kłusem,. Początkowo bał się wyjść z kojca, teraz biega po całym ogrodzie . Pozwala się głaskać, je z ręki, ma jeszcze problemy z chodzeniem za smyczy bu kojarzy mu się to z wyciąganiem z budy. Myślę, że powoli i tego leku sie pozbędzie. na to potrzeba więcej czasu. Z dnia na dzień jest coraz lepiej. Kąsek był w bardzo złym stanie psychicznym. To cud, że ten pies jeszcze zaufał ludziom. [SIZE=2]ale fajnie :) ...pewnie tam jeszcze posiedzi, ale zgadzam się z tym, że to cud że ten pies jeszcze ufa... jak go zobaczyłam tego dnia co go zabieraliśmy to pomyślałam, że być może nic z tego nie będzie...
  7. wieści :) [SIZE=4]Pit jest psem o silnym instynkcie stadnym, nie lubi samotności. Powoli przyzwyczajamy go do pozostawania samemu. Ma bardzo wrażliwy przewód pokarmowy, nie toleruje suchej karmy. Bardzo smakuje mu gotowane mięso z warzywami i ryżem.Apetyt mu dopisuje. Zaczyna reagować prawidłowo na komendy przywołania. Uwielbia pieszczoty,głaskanie, kontakt z ludźmi. Nie jest agresywny do innych zwierząt. [SIZE=2]nie jest!!! wow[/SIZE] [SIZE=2]ciekawe, czy to znaczy, że mogę go ogłaszać... ;)[/SIZE] [/SIZE]
  8. słuchajcie, niedobrze :( chciceliśmy dziś zabrać sunię do hotelu, ale... pan co karmi psy mówi, że suka może mieć gdzieś młode :( TZ jest właśnie w drodze na stadion, pogada z tym panem i ochroną... ale zabrać suni moim zdaniem nie możemy nie mając pewności... bo nawet bardzo doświadczony wet widząc sukę nie powie na 100% czy nie ma ona młodych :( jak znaleźć takie szczeniaki? trzeba sukę śledzić... a jesli młode są to w jakim stanie? mogą nie żyć, lub być umierające. to jest w sumie srodek miasta mimo wszystko... w hotelu było miejsce na sukę (siedziałaby w kojcu z psem...) :(
  9. przedstawiem finanse :) nowe wpłaty: milicia15 5 zł. 6.04 Emilia K. (kw i mar) 60 zł. 7.04 Kas999(kw) 10 zł. 7.04 wapiszon 30 zł. 7.04 (kw) kaczadupka 10 zł. 12.04 (kw) gochadrozdek 20 zł. (kw) 12.04 czyli: w sumie: 1585 zł. - 400 zł. - 230 zł. - 400 zł. = 555 zł. wystarczy :multi: :) na dniach płacę 400 zł. Markowi.
  10. dziś napiszę do marka... bo milczy :( nowe wpłaty :) [FONT=Arial][SIZE=2]7.04 figa33[B] 50 zł. [/B]7.04 Agnieszka103 [B]20 zł. :D [/B]oraz z bazarku koosiek: :loveu: [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]slapcio [B]20 zł.[/B] 7.04 hesia [B]20 zł. [/B]7.04 hesia [B]50 zł.[/B] 9.04 salibinka [B]10 zł.[/B] 13.04[/SIZE][/FONT] czyli... jesli dobrze liczę ;) [SIZE=4][B]1216 zł. [/B]- 230 zł. - 400 zł. = [COLOR=Red]586 zł. [SIZE=2][COLOR=Black]200 zł jest na starym koncie, na nowym reszta ;)[/COLOR][/SIZE] [COLOR=DarkRed]na dniach płacę Markowi[/COLOR] [/COLOR][/SIZE]
  11. nie wiem, bo nie odierali wczoraj telefonu ;/ jamnisia podobna, ale TZ który widział sunię z lecznicy twierdzi, że nie ta sama ta nasza na krawat i skarpety... ale może lludziom ją podrzucić? ;) żeby pojechali sprawdzić...
  12. o matko jakie fajne suki... u nas ten sam problem - do zabrania tyle a nie ma gdzie! o boże!
  13. ahaha ah te uszy :D chlopak takich nie ma :) urosła strasznie, te pozostałe też, ale kurcze nie aż tak chociaż większa sunia chyba jest teraz porównywalna ta mała jest najgłośniejsza :P ale cały czas dość mała hehe ojeza te uszy :D no nie mogę haha
  14. okej, nie ma sprawy!
  15. wiem, ja też łapałam się na tym, że się sąsiadów boję lub "być może mają rację" - tak to jest, o to im chodzi w przypadku psów na posesji to porażka, bo faktycznie mogą im zrobić wszystko zupełnie bezkarnie szukamy nadal dla Grafitka miejsca, szukam mu też na szybko tymczasu na zawsze wielu ludzi on porusza, ale nie mogą go wziąć :( do jutra zdecydujemy, czy zabierzesz Grafitka od bambino i nam go podrzucisz :) coś trzeba ruszyć.
  16. [quote name='TERESA BORCZ'] Nie pozbywałabym się dla widzimisię sąsiadki psa z domu. Na tym się i tak nie skończy. [/QUOTE] zgadzam się z Teresą, moje psy też były uciążliwe - to naturalne przecież dotąd potrafią płakać za mną a to są 3 spore psy (4tego starego nie liczę, bo nie płacze) wtedy wracam do nich, daję im do zrozumienia, że nie wolno i tak do skutku. w końcu jest cisza. wcale nie musiałam poświęcać temu nie wiadomo ile czasu (którego i tak mam za mało:)) mam okropnych sąsiadów przez ścianę zamieszkali w bloku z lat 80 żeby mieć ciszę i spokój :P podczas gdy w takim bloku słyszysz każde kichnięcie sąsiada :P mamy z nimi na pieńku już od kilku lat - odkąd mieliśmy umierającego starego psa, który płakał w nocy (miał chore nerki a my mieliśmy przy nim dyżury) i oni wiele razy pisali na nas donosy do spółdzielni ;) na które my ładnie odpisywaliśmy itp. donosy w końcu zaczęły być absurdalne i nawet w spółdzielni się z nich śmiali. mało tego - ci ludzi kilka razy wzywali do nas policję np. o 1 w nocy jak spaliśmy hehe i policja za każdym razem myślała, że trafiła pod zły adres. o tym też napisaliśmy, że zakłócają tym ciszę nocną - no i się skończyło. moje psy są grzeczne, nauczyłam je nie płakać za mną. wiedzą, że nie warto, że wrócę. to samo ze stróżowaniem pod drzwiami. bardzo łatwo jest psa tego oduczyć. karcić go słowem, a jak nie szczeka to nagradzać. o ja tez bym się nie dała szantażować... z wielu względów, ale przede wszystkim przez swój charakter, ale także ze względu na Grafitka. tak nie można, nie można potulnie robić wszystkiego, co wymuszają na tobie inni. szczególnie jak się wie, że to są często wyimaginowane lub przesadzone problemy. moje psy są w porządku i nikt się do mnie przyczepić nie może, bo nie ma do czego :P a wielu pewnie by chciało. ale tu jest chyba inna kwestia w ogóle, bo Bambino kilka razy dzwoniła do mojego Pawła po poradę i nie wydawało sie, że problem jest poważne, także szukamy czegoś Grafitowi.
  17. to brzmi jakby to miała szanse być ta sunia, dzieki!!!
  18. no taka jakby właśnie jamnikowata! chyba młoda, własnie nie wiem czy nie szczeniak jeszcze troche...
  19. [B]wątek Pikusia: [/B][url]http://www.dogomania.pl/threads/183583-starszy-wyrzucony-z-samochodu-PikuA-9kg-miA-oA-ci-szuka-domu-na-zawsze?p=14474113[/url] [B]wątek Wojtusia: [/B][url]http://www.dogomania.pl/threads/183577-WojtuA-maA-y-mA-ody-w-typie-parA-wy-strasznie-kochany-wesoA-y-psiak?p=14474050[/url]
  20. i inne zdjęcia Pikusia... [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pimpek/IMG_3938.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pimpek/IMG_3939.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pimpek/IMG_6071.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pimpek/IMG_6078.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pimpek/IMG_6082.jpg[/IMG] [/CENTER]
  21. [B]Pikuś jest nieśmiały, wystraszony, zamknięty w sobie. [/B] Ale... jeśli tylko poświęcić mu chwilę uwagi, podejść, pogłaskać, pogadać – zaczyna machać ogonkiem, tulić się. Wtedy jest już cały Twój… Jest tak ujmujący, że nie sposób o nim zapomnieć… Dlaczego tak się boi? [LEFT]Pikuś ma 7 lat, waży około 9,5 kg. Nie jest jeszcze stary ani schorowany, widać, że uwielbia ludzi…[/LEFT] [LEFT]Pikuś pewnie kochał swoją “rodzinę”… a oni w zamian za to zabrali go pewnego dnia na wycieczkę z której już nie wrócił…[/LEFT] [LEFT] Pikuś jest potłuczony, ma jakieś rany – niby nic poważnego… może miał wypadek? Nic dziwnego, skoro błąkał się 2 tygodnie wokół miejsca, gdzie ostatnio widział swoich ludzi…[/LEFT] [LEFT]A może Tobie Pikuś mógłby oddać swoje małe serduszko? [CENTER] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pimpek/IMG_3943.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pimpek/IMG_3939.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pimpek/IMG_6069.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pimpek/IMG_3932.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pimpek/IMG_3933.jpg[/IMG] [/CENTER] [SIZE=2][B]kontakt do nas: [/B] [B]604 129 008 [/B](magda) [B] lub 509 075 051 [/B](paweł) można też pisać: [B][email protected][/B][/SIZE] [/LEFT] [B]watek ogólny lecznicy:[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175602-psiaki-i-kotki-z-lecznicy-pod-WarszawAE-te-zwierzaki-naprawdAE-nie-majAE-czasu[/URL]
  22. jeszcze Wojtuś... [CENTER] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/klusek/IMG_9146.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/klusek/IMG_9155.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/klusek/IMG_9171.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/klusek/IMG_9138.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/klusek/IMG_9126.jpg[/IMG][/CENTER]
  23. [LEFT][B]Wojtuś nie jest zwyczajny. [/B] Jest przezabawnym, wesołym, miniaturowym pieskiem. Garnie się do ludzi, jest bardzo przyjacielski. Wojtuś miał kiedyś dom – znaleziono go w obroży, błąkał się po ulicy, kilka dni koczował w jednym miejscu… Jednak mięły tygodnie i nikt o niego nie zapytał, nikt go nie szukał… a Wojtuś tęskni za domem, za ludźmi. [/LEFT] [RIGHT][LEFT]Tam gdzie obecnie przebywa a bardzo małe szanse na to, że ktoś go wypatrzy i przygarnie.[/LEFT] [/RIGHT] [LEFT] [/LEFT] [RIGHT][LEFT]Mieszka w kojcach wynajmowanych przez przytulisko z powodu braku miejsc… nie ma tu spacerów, ma bardzo mały kontakt z człowiekiem, a bardzo go potrzebuje![/LEFT] [/RIGHT] [LEFT] [/LEFT] [RIGHT][LEFT]Wojtuś jest wykastrowany, zdrowy. Ma około 3 lat. Może mieszkać zarówno w domu z posesją jak i w mieszkaniu w bloku.[/LEFT] [/RIGHT] [LEFT] [/LEFT] [RIGHT][LEFT]Wojtuś bardzo potrzebuje odpowiedzialnego i kochającego domku. [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/klusek/IMG_9141.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/klusek/IMG_9143.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/klusek/IMG_9123.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/klusek/IMG_9151.jpg[/IMG] [/CENTER] [/LEFT] [/RIGHT] [SIZE=2][B]kontakt do nas: [/B] [B]604 129 008 [/B](magda) [B] lub 509 075 051 [/B](paweł) można też pisać: [B][email protected][/B][/SIZE] [B] wątek ogólny lecznicy:[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175602-psiaki-i-kotki-z-lecznicy-pod-WarszawAE-te-zwierzaki-naprawdAE-nie-majAE-czasu[/URL]
  24. jest też takie coś: to chyba sunia, maleństwo [CENTER] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/07042010897.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/07042010898.jpg[/IMG][/CENTER]
×
×
  • Create New...