Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. Piorunek ma wykupione ogłoszenia i chyba już poszły, bo miałam jedno fajne mailowe zapytanie. tylko nie wiem, czy coś z tego będzie :( napisałam co mogłam, ale cisza... nic no...
  2. gameboy bywa chyba, trzeba próbowac
  3. my mozemy pomoc w łapaniu, czasowo bedzie tylko trzeba zgrac - wiadomo. tylko kurde co z nimi zrobic?
  4. [quote name='koosiek']Tak sobie myślę, że może warto do tej gazety napisać, przypomnieć tamten artykuł, uświadomić, gdzie te psiaki trafiły... I że to samo czeka całą resztę przebywającą teraz w lecznicy... Może udałoby się namówić ich na artykuł o schronisku, daliby chociaż jednorazowo zdjęcia psiaków do adopcji...[/QUOTE] napisałam komentarz: [URL]http://www.tvnwarszawa.pl/28415,1646747,0,1,na_ratunek_psom_uwiezionym_na_wyspie,wiadomosc.html?hashr=1mask:66671967[/URL] nawet opublikowali, heh... to psy które trafiły do lecznicy własnie wczesną wiosna, po roztopach. odlowiła je straż przy współpracy z Pogotowiem dla Zwierząt. my o tym nie wiedzialismy wtedy, myslelismy ze straz pożarna sama te psy wyłowiła, tak nam mowiono. o współpracy PdZ dowiedzielismy sie przypadkiem, jak juz psów nie było. smutne jest to, że PdZ nie interesowało sie tymi psami. fajnie, ze odłowili, ale kurde psy trafiły w sumie dość szybko do stróżowania do szkółki roślin ozdobnych w Żabieńcu zdaje sie (tak, beka?). poszły tam oba (mama i syn) wraz z ONką Kamą, która ma amputowana część przedniej łapki... afery nie ma co robic na razie, bo psy i tak trafiły lepiej niż mogłyby trafić w Słomczynie... fajnie by było psy odwiedzić. co Wy na to?
  5. decydujcie, ja tu tylko przelewy robie :) Ania, czy mogłybyście mi przesłać na adres biura nawet fakture za caniviton? zamówiłam też Bigowi adresówkę, bo się chyba grawwerowanej nie doczekamy... fakturę za nią też poproszę :) powinna już chyba nawet dojść...? i obroża - czy Big nosi tamtą co miał czy zgubił?
  6. kochany :) i taki ładniutki! to jest taki pies, co się z nim łapie kontakt w mig :) tylko chyba sporo przeżyć miał ostatnio, nawet jak na siebie :) być może stąd taka reakcja w domu, dystans itd. myślę, że już za dużo wrażeń ma :) ale jak gnite pisze, że Brutus hasa po łące, to jest dooobrze! on w hotelu nie hasał i na pewno na to bardzo czekał :) brygida, dziękujemy :)
  7. golf, opisze Ci jutro wszystko a do tych psów z Wisły i ONki możnaby sie wybrać tak w ogóle... w żabieńcu chyba stróżują...
  8. Edgara dawo nie widzieli, ale hazmat bardzo sie mocno zastanawiał, czy to jest pies? chyba nie ustalił do końca. Ahmed Pawła sie Edgara boi :) poyslelismy, ze moze krzyś mógły nam prad produkowac!
  9. ooo fajnie :) bo cicho tu (z mojej winy haha bo jakby kurde mieć czas to byłoby o czym pisac....)
  10. tak koosiek, pamietamy! widziałam ich, nawet wiem kto ich odłowił, nie wiedziałam... eh i tak słabo skończyli :( bo kur*a nie sztuka odłowić psa, sztuka sie nim potem interesowac i dobrze wydać... ale co tam :(:(:(
  11. Miłka wczoraj :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/St/DSC00076.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/St/DSC00084.jpg[/IMG][/CENTER]
  12. zapomnialam napisac morisowa dała mi znać, że psiak jest juz po zabiegu. miał zabieg w Elwecie i jest tam jeszcze, bo dochodzi do siebie :) "szczesciarz", zawsze to lepsze nic paluchowy szpital chyba
  13. i ja bardzo mocno trzymam :) dzieki Weronia!!! urmylove!
  14. my chcielismy i tak Misia odwiedzić :)
  15. [quote name='Weronia'] A czy my się już jakoś umawiamy na te transporty jak dziś wszystko dobrze pójdzie?[/QUOTE] znaczy ja mysle, ze nawet w ten weekend moznaby jechac :) np. my bysmy mogli. na 99%!
  16. i jeszcze kawałeczek wieści :) [FONT=Arial][SIZE=2]Misiek -Fides tak w głębi swej duszy - nie cierpi kotów. Widzimy ile siły wkłada w hamowanie swoich emocji. Czasem nie wytrzymuje i jest groźnie, zapędza je w róg holu, gdzie nie mogą się wydostać i szczeka wrogo - wówczas wiem, że daje mi znak - [I]pospiesz się, bo nie dam rady się pohamować[/I]. Pędzę, co sił i wydobywam już obślinione przez niego koty. Co ciekawe to są ciągle te same trzy koty. Reszta jest bezpieczna. Miłek od początku jest tolerowany, Stary Bielmo, też nie ma zatargów z Fidesem. W opałach ciągle jest Przedziałek i Mucha. Fides się naprawdę stara. Gdzy Przedziałek wymyśla swe harce (np. wskakuje do jego miski) Fides zamyka oczy, odwraca głowę, aby nie widzieć. Czasem miarka się przebiera. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Pozdrowienia ciepłe. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Beata [/SIZE][/FONT]
  17. Brutusek jest juz u siebie :) Jeszcze w sobotę poszliśmy razem do weta obejrzeć się, zaszczepić i zaczipować :) niestety Brutuskowi zrobił się krwiak i jeszcze musi brać przez kilka dni leki, pojechał więc z nimi do domu ;) został bez problemu zaszczepiony i zachipowany - Brutus zdecydowanie nie lubi zastrzyków, ale znosi je dzielnie: nie robi głupot, nie odwija się ludziom ;) jest kochany jak dziecko. po wszystki leci w ramona na pocieszenie ;) W sobotę wycałowałam go pożegnalnie, było mi żal, że już się nie spotkamy. on cieszył się, bo kocha przytulanie, ale nie miał pojecia co go czeka. W niedzielę [B]brygida999[/B] zabrała go do Krakowa :) (bardzo dziękujemy!!!) skąd odebrał go nowy pan :) zaposiłam pana Mateusza na wątek, mówił że zagladał - ma wrzucić zdjęcia! ja liczę na zdjęcia co jakiś czas... :) Brutusek w nowym domu w porządku, sunie podchodzą do niego z dystansem natomiast on zachęca je do zabawy ;) do ludzi chwilowo wycofany - pewnie strasznie dużo stresu :)
  18. Weronia, napisz do [B]Ziutka[/B], ona ma powiedzmy niedaleko... może nzjadzie chwilę... ja wybieram się w tym tyg w okolice do hotelu, gdzie mam psa, ale nie wiem na 100% czy dojade :(
  19. babe na czarne kwiatki a my juz sie nia zajmiemy :)
  20. mad w słusznej sprawie :) Krzysia kondycja dobra :) na spacerach z reguły ogarnia, że trzeba nasikać, fajnie :)po mieszkaniu chodzi nadal w kółko, a jeszcze jakieś psy mu się plączą nad głową to już w ogóle ;) a psy tylko patrzą na niego, jak się kręci haha :)
  21. powiem tylko, że Miła jest jak pluszkak jakiś ;) strasznie fajna sunia, no i o wiele mniejsza niż myslałam. paulina, ona kleszcza miała, ja zapomniałam DT powiedzieć, poproś żeby wymacano ją ;)
  22. gos dzieki :):):) bardzo sie ciesze i nadal trzymam kciuki!
  23. anetek, wszystko jest choć już mi serce prawie stanęło, że krople wywaliłam! bo myślałam, że ich nie ma w końcu :) ale są! znalazłam :D dziękuję!
  24. Krzyś ma na razie w dupie :P kręci się po pokoju ;) wczoraj doszła też paczka od Anetek! :D anetek i Kasiu - dzieki :D anetek mowiła "przysle Ci takie dwa kocyki tylko" a tu co? dwa wielkie koce i jeszcze pokłady :P cała paczka 6 na 9 :Do rety, dzieki!!!!!
×
×
  • Create New...