-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Piorun vel Kapsel i labradorka Meggi nie rozstaną się :) mają wspólny dom!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Piorunek ma wykupione ogłoszenia i chyba już poszły, bo miałam jedno fajne mailowe zapytanie. tylko nie wiem, czy coś z tego będzie :( napisałam co mogłam, ale cisza... nic no... -
gameboy bywa chyba, trzeba próbowac
-
my mozemy pomoc w łapaniu, czasowo bedzie tylko trzeba zgrac - wiadomo. tylko kurde co z nimi zrobic?
-
[quote name='koosiek']Tak sobie myślę, że może warto do tej gazety napisać, przypomnieć tamten artykuł, uświadomić, gdzie te psiaki trafiły... I że to samo czeka całą resztę przebywającą teraz w lecznicy... Może udałoby się namówić ich na artykuł o schronisku, daliby chociaż jednorazowo zdjęcia psiaków do adopcji...[/QUOTE] napisałam komentarz: [URL]http://www.tvnwarszawa.pl/28415,1646747,0,1,na_ratunek_psom_uwiezionym_na_wyspie,wiadomosc.html?hashr=1mask:66671967[/URL] nawet opublikowali, heh... to psy które trafiły do lecznicy własnie wczesną wiosna, po roztopach. odlowiła je straż przy współpracy z Pogotowiem dla Zwierząt. my o tym nie wiedzialismy wtedy, myslelismy ze straz pożarna sama te psy wyłowiła, tak nam mowiono. o współpracy PdZ dowiedzielismy sie przypadkiem, jak juz psów nie było. smutne jest to, że PdZ nie interesowało sie tymi psami. fajnie, ze odłowili, ale kurde psy trafiły w sumie dość szybko do stróżowania do szkółki roślin ozdobnych w Żabieńcu zdaje sie (tak, beka?). poszły tam oba (mama i syn) wraz z ONką Kamą, która ma amputowana część przedniej łapki... afery nie ma co robic na razie, bo psy i tak trafiły lepiej niż mogłyby trafić w Słomczynie... fajnie by było psy odwiedzić. co Wy na to?
-
stary BIG - zwyrodnienia stawów, starość...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
decydujcie, ja tu tylko przelewy robie :) Ania, czy mogłybyście mi przesłać na adres biura nawet fakture za caniviton? zamówiłam też Bigowi adresówkę, bo się chyba grawwerowanej nie doczekamy... fakturę za nią też poproszę :) powinna już chyba nawet dojść...? i obroża - czy Big nosi tamtą co miał czy zgubił? -
Brutus - bernardyn porzucony w oborze już w SWOIM wspaniałym domu! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
kochany :) i taki ładniutki! to jest taki pies, co się z nim łapie kontakt w mig :) tylko chyba sporo przeżyć miał ostatnio, nawet jak na siebie :) być może stąd taka reakcja w domu, dystans itd. myślę, że już za dużo wrażeń ma :) ale jak gnite pisze, że Brutus hasa po łące, to jest dooobrze! on w hotelu nie hasał i na pewno na to bardzo czekał :) brygida, dziękujemy :) -
Krzysztof Odkrywca - malutki i starutki. mój aniołek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Edgara dawo nie widzieli, ale hazmat bardzo sie mocno zastanawiał, czy to jest pies? chyba nie ustalił do końca. Ahmed Pawła sie Edgara boi :) poyslelismy, ze moze krzyś mógły nam prad produkowac! -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
ooo fajnie :) bo cicho tu (z mojej winy haha bo jakby kurde mieć czas to byłoby o czym pisac....) -
Miłka wczoraj :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/St/DSC00076.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/St/DSC00084.jpg[/IMG][/CENTER]
-
starszy wyrzucony z samochodu Pikuś - jest mały, lubi koty... i ma dom :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
i ja bardzo mocno trzymam :) dzieki Weronia!!! urmylove! -
Wituś ŚLEPUŚ. Stary, porzucony piesek. Ma najlepszy z możliwych dom!!!!
mru replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
my chcielismy i tak Misia odwiedzić :) -
Wituś ŚLEPUŚ. Stary, porzucony piesek. Ma najlepszy z możliwych dom!!!!
mru replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Weronia'] A czy my się już jakoś umawiamy na te transporty jak dziś wszystko dobrze pójdzie?[/QUOTE] znaczy ja mysle, ze nawet w ten weekend moznaby jechac :) np. my bysmy mogli. na 99%! -
Wituś ŚLEPUŚ. Stary, porzucony piesek. Ma najlepszy z możliwych dom!!!!
mru replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
wyczysc skrzynke prosze:) -
nasz stary kochany Miś doczekał się w końcu :) pojechał do domku do Poznania!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
i jeszcze kawałeczek wieści :) [FONT=Arial][SIZE=2]Misiek -Fides tak w głębi swej duszy - nie cierpi kotów. Widzimy ile siły wkłada w hamowanie swoich emocji. Czasem nie wytrzymuje i jest groźnie, zapędza je w róg holu, gdzie nie mogą się wydostać i szczeka wrogo - wówczas wiem, że daje mi znak - [I]pospiesz się, bo nie dam rady się pohamować[/I]. Pędzę, co sił i wydobywam już obślinione przez niego koty. Co ciekawe to są ciągle te same trzy koty. Reszta jest bezpieczna. Miłek od początku jest tolerowany, Stary Bielmo, też nie ma zatargów z Fidesem. W opałach ciągle jest Przedziałek i Mucha. Fides się naprawdę stara. Gdzy Przedziałek wymyśla swe harce (np. wskakuje do jego miski) Fides zamyka oczy, odwraca głowę, aby nie widzieć. Czasem miarka się przebiera. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Pozdrowienia ciepłe. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Beata [/SIZE][/FONT] -
Brutus - bernardyn porzucony w oborze już w SWOIM wspaniałym domu! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Brutusek jest juz u siebie :) Jeszcze w sobotę poszliśmy razem do weta obejrzeć się, zaszczepić i zaczipować :) niestety Brutuskowi zrobił się krwiak i jeszcze musi brać przez kilka dni leki, pojechał więc z nimi do domu ;) został bez problemu zaszczepiony i zachipowany - Brutus zdecydowanie nie lubi zastrzyków, ale znosi je dzielnie: nie robi głupot, nie odwija się ludziom ;) jest kochany jak dziecko. po wszystki leci w ramona na pocieszenie ;) W sobotę wycałowałam go pożegnalnie, było mi żal, że już się nie spotkamy. on cieszył się, bo kocha przytulanie, ale nie miał pojecia co go czeka. W niedzielę [B]brygida999[/B] zabrała go do Krakowa :) (bardzo dziękujemy!!!) skąd odebrał go nowy pan :) zaposiłam pana Mateusza na wątek, mówił że zagladał - ma wrzucić zdjęcia! ja liczę na zdjęcia co jakiś czas... :) Brutusek w nowym domu w porządku, sunie podchodzą do niego z dystansem natomiast on zachęca je do zabawy ;) do ludzi chwilowo wycofany - pewnie strasznie dużo stresu :) -
Wituś ŚLEPUŚ. Stary, porzucony piesek. Ma najlepszy z możliwych dom!!!!
mru replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
Weronia, napisz do [B]Ziutka[/B], ona ma powiedzmy niedaleko... może nzjadzie chwilę... ja wybieram się w tym tyg w okolice do hotelu, gdzie mam psa, ale nie wiem na 100% czy dojade :( -
młoda maleńka Mimi! mikro boskość zgarnięta z parkingu! ma domek :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
babe na czarne kwiatki a my juz sie nia zajmiemy :) -
Krzysztof Odkrywca - malutki i starutki. mój aniołek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
mad w słusznej sprawie :) Krzysia kondycja dobra :) na spacerach z reguły ogarnia, że trzeba nasikać, fajnie :)po mieszkaniu chodzi nadal w kółko, a jeszcze jakieś psy mu się plączą nad głową to już w ogóle ;) a psy tylko patrzą na niego, jak się kręci haha :) -
powiem tylko, że Miła jest jak pluszkak jakiś ;) strasznie fajna sunia, no i o wiele mniejsza niż myslałam. paulina, ona kleszcza miała, ja zapomniałam DT powiedzieć, poproś żeby wymacano ją ;)
-
Krzysztof Odkrywca - malutki i starutki. mój aniołek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
anetek, wszystko jest choć już mi serce prawie stanęło, że krople wywaliłam! bo myślałam, że ich nie ma w końcu :) ale są! znalazłam :D dziękuję! -
Krzysztof Odkrywca - malutki i starutki. mój aniołek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Krzyś ma na razie w dupie :P kręci się po pokoju ;) wczoraj doszła też paczka od Anetek! :D anetek i Kasiu - dzieki :D anetek mowiła "przysle Ci takie dwa kocyki tylko" a tu co? dwa wielkie koce i jeszcze pokłady :P cała paczka 6 na 9 :Do rety, dzieki!!!!!