Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. golf, co robić? aaaaa! oni jakos to komentuja? ku*** !
  2. podniose bo cisza. musze w ogole powysylac ludziom pw z watkiem, kurde nigdy na to czasu nie ma
  3. widze, ze tu wszystko sie ładnie ułożyło, wiec prosze Was raz jeszcze o pomoc: [url]http://www.dogomania.pl/threads/190847-okol.-B%C5%82onia-niedu%C5%BCy-kulej%C4%85cy-pies-Piorun-w-hotelu!-B%C5%81AGAMY-o-wsparcie[/url]!!! moja mama znalazła psa nieopodal uroczej Trasy Poznańskiej... zabrałam go wczoraj do hotelu, koszt hotelowania to 10 zł za dzień plus karma... wszlkie odrobaczenia i kastracje beda na szczescie na gmine! jestem z tym sama, zbieram na swoje konto jakby coś... zajrzyjcie proszę.
  4. i ja sie okropnie ciesze, bo normalnie boje sie wydawać psy dalej, ale tu no mam opinie z pierwszej reki :)
  5. tak, tak - młodziutki! :) w ogóle jest fajny, taki na już do adopcji gdyby nie jajka :P dziekuje Ci STRASZNIE Ziutka! podeslij mi jutro na pw ile zapłaciłaś (chyba, ze wiesz ile możesz zapłacić i Ci dziś jeszcze przelew poślę?)
  6. już wiem wszystko :) pan miał kontakt do pani, która wydała mu sunię bernenkę kilka miesiecy temu Elza, to ta sunia: [URL]http://szwajcary.kei.pl/viewtopic.php?f=117&t=4633&start=0&sid=95f5d97a3e64c0d1a5307cab081ce341[/URL] dom sprawdzała Małgosia (zawiozła sunię) Państwo mają jeszcze jakieś dwa koty i wtedy mieli nielatającą kaczkę ;) dom świetny, takiego szukaliśmy! nie pozostaje mi nic innego jak: 1. szukać[B] [SIZE=3]transportu z Warszawy do Tarnowa lub do Krakowa[/SIZE][/B] (pan powiedział, że może do Krk podjechać oczywiście!) 2. prosić Ciebie, Elza, żeby ta osoba co po 29 mogłaby wpaść do Państwa - wpadła :) aaah jak sie ciesze! lece na transportowy! (gadam do siebie, ale trudno:D)
  7. i ostatnia porcja [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Piorunek/DSC00067.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Piorunek/DSC00069.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Piorunek/DSC00068.jpg[/IMG] [/CENTER]
  8. no i jeszcze... [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Piorunek/DSC00063.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Piorunek/DSC00062.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Piorunek/DSC00072.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Piorunek/DSC00071.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Piorunek/DSC00070.jpg[/IMG] [/CENTER]
  9. i jeszcze :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Piorunek/DSC00051.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Piorunek/DSC00044.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Piorunek/DSC00043.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Piorunek/DSC00066.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Piorunek/DSC00064.jpg[/IMG] [/CENTER]
  10. a to nasz maluch: [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Piorunek/DSC00033.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Piorunek/DSC00034.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Piorunek/DSC00042.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Piorunek/DSC00046.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Piorunek/DSC00045.jpg[/IMG] [/CENTER]
  11. pan mowi, ze ma kontakt z osoba, która robiła u nich wizyte, ale oni wtedy mieszkali w okol. Krakowa - Elza, kojarzysz taka sunie?
  12. haha o kurcze, Paweł go rozpoznał (bo dzis go w hotelu widzielismy) a ja nie! wow, ale utył :P
  13. tak, [B]Piorunek[/B] już bezpieczny, ale bardzo bardzo prosimy o pomoc! udało się (Ziutce z resztą:)) wynegocjować cenę w hotelu: [B]10 zł za dobę plus karma[/B] (zostawiliśmy dziś 10 kg puszek) to i tak mało, ale bardzo prosimy o pomoc, bo nie mamy ani złotówki na niego :D zrobiłam fotki, wrzucę wieczorem, bo muszę zjeść coś teraz :) psiak fajny, nie ma traumy żadnej, kontaktowy... niestety w żadnym typie czy coś... ;) Ziutka, kochana, bede Cię bardzo prosiła o: - jak jutro będziesz u weta z Marcelem, czy mogłabyś kupić tabletki na odrobaczenie dla Pioruna? on waży jakieś 18 max 20 kg. za jakiś czas trzeba będzie go zaszczepić jeszcze (chyba po 2 tyg) i oczywiście zapisać na kastrację :) najlepiej tam w Błoniu, hehe ;)
  14. tak, Elza przepraszam, ja w ogóle bardziej jestem piśmienna, bo rzadko można się do mnie dodzwonić :) pisać mogę cały czas. fajnie, że jest ta osoba, szkoda że dopiero za 10 dni... zadzwonimy do Pana i dopytamy o adopcję tamtą, może ktoś go skojarzy :)
  15. o to ciekawe, a jest inne forum z adopcjami? ja tez nie wiem jaka to suka, w jakim typie (tyle, że szwajcar)
  16. słuchajcie, moze wy coś skojarzcie pan od Brutuska ma sukę adoptowana sunia jest z forum szwajcarów szwajcary.com :) nie moge sie tam zarejestrowac :/ ale widziałam tam ElzeMilicz, napisałam do niej tam nie ma wiele psów, przejrzałam suki ale cieżko ocenić, która to moze byc :( jeste tam też ktoś z Tarnowa, [B]anula[/B]
  17. nie ma takiej :( lilo nie może, jest za granica _Aga_ nie może :( aaaah :(:(:(
  18. jejku, bardzo Wam wszystkim wciąż wpłacającym na Kąska dziekuje!!! nie mam teraz czasu, żeby zaktualizowac liste, ale jestem tak wzruszona :) przeciez nie musicie
  19. Ulka dzieki, nie widze tyko takiego usera: [B]Basiaq[/B]
  20. piękny Grafi :) dziekuje :) jaki wesoły...
  21. strasznie przykre, bo pies mogłby miec dom... napisałam do Gosi, która mnie o wizyte poprosiła... może coś się jeszcze uda. w razie co czekam na pw. TZ czasem bywa w tamtych okolicach :)
  22. tymczasem... Brutus będzie jeździł Warszawskimi autobuisami ;) [CENTER][video=youtube;fx8QoAFQaA8]http://www.youtube.com/watch?v=fx8QoAFQaA8[/video] [/CENTER]
  23. napisałam do paru osób, chyba jedna jest nawet z samego tarnowa... :)
×
×
  • Create New...