[quote name='egradska']śmierdzi, mowisz:evil_lol: coz, pekinczyki maja dupki kupolepne:diabloti: moze o to chodzi:evil_lol::evil_lol:[/quote]
nie, wlosy przy pupie przystrzyglam, on tak ogolnie siuskami i nie wiem czym tam jeszcze ale nie chce go kapac poki co, zimno jest, on nieszczepiony, niech smierdzi, jemu to nie przeszkadza raczej bo siersc ma ladna, dluga jedwabista... a ja sie przemecze