Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. Emilia nr konta mogę podać na PW jak będę pewna, że mały do mnie jedzie, teraz to chyba nie ma sensu przebadac go trzeba pewnie bedzie gruntownie - zeby go w razie czego z jakas "niespodzianką" nie wydać
  2. nie wezmę go do siebie póki Mały u mnie będzie ale mam go od biedy gdzie przetrzymać, a pekin pewnie raz - dwa znajdzie dom, Okta nie mam 5 lat wiem co robię naprawdę
  3. ja juz jestem w pracy - znam ten ból
  4. hej, jestem, telefon jest wlaczony - wczoraj od 20 mialam wylaczony telefon i zostawilo mi wiadomosc chyba z 15 osob:roll:
  5. jaki on się duży i masywny zrobił:p... a takie chucherko było :roll:
  6. jak jej wyjaśnić, że walczyć nie musi?? wiem, że nie jest jej łatwo w końcu Hex udaje CC, a te psy są często dość dominujące ale to co ona wyczynia to czasami jest aż przerażające a z tym małym zero zgrzytów - on dla niej nie istnieje, nawet może spać przy jej brzuchu i nie warczy, nie ucieka to jest dla nas szok :crazyeye:
  7. [quote name='majqa']Co szkrab to inny zarys charakteru...eh...[/quote] dokladnie - gdyby wszystkie takie byly moglabym trzymac ich wiecej bo nie musialabym tej czarownicy non stop pilnowac, zeby im glowy nie urwala
  8. mialam juz kilka malizn w domu - byly to zawsze kundleki i zaden z nich nie byl taki cichutki i przytulasny jak ten jak on sie fajnie cieszy rano jakwszyscy wstaną biega, robi kółka i tak smiesznie merda, śpi pzytulony do Hexy a ona nawet nie warknie raz mu pokazała zęby jak na nią wlazł i skakał po niej żeby wejść na łóżko, pozatym idylla:roll:
  9. dziewczyny zmiencie tytul - weszlam tu ot tak z ciekawosci a tu taka historia w ogole sie nie spodziewalam :shake:
  10. oj wiem ale nie moge patrzec, ze on tam siedzi... chyba kilka stron wczesniej ktos sie deklarowal, ze go przewiezie
  11. postaram sie jutro cos wykombinowac, szkoda mi go, nie mam miejsca za bardzo, nie mam kasy ale kurcze moze sie uda
  12. [quote name='majqa']Oj, takie sobie śmichy robić z nic nie przeczuwającego drobiażdżku!:loveu:[/quote] dobiażdżek spi i sapie :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  13. [quote name='egradska']śmierdzi, mowisz:evil_lol: coz, pekinczyki maja dupki kupolepne:diabloti: moze o to chodzi:evil_lol::evil_lol:[/quote] nie, wlosy przy pupie przystrzyglam, on tak ogolnie siuskami i nie wiem czym tam jeszcze ale nie chce go kapac poki co, zimno jest, on nieszczepiony, niech smierdzi, jemu to nie przeszkadza raczej bo siersc ma ladna, dluga jedwabista... a ja sie przemecze
  14. a niech donosi nie mam nic do ukrycia, jak ktos chce posprawdzac co sie dzieje z moimi psami to zapraszam skoro juz mnie sledzi moglby przynajmniej przestac tak smierdziec bo od razu wiem, ze jest gdzies blisko :evil_lol:
  15. ok postaram sie jutro jakos spakowac moje tymczasy winrarem:eviltong:
  16. kiedy będą jakieś fotki malca?
  17. musze jednak powiedziec, ze jest slodki - taki naprawde fajny, przytula sie, nie szczeka, nie hałasuje, Hexy nie zaczepia dzieki temu ona na niego nie zwraca uwagi, w dzien jest bardzo grzeczny, uklada sie i spi, lazi za mna po calym mieszkaniu kroku sie nie da zrobic, zeby mnie nie sledzil:cool3:
  18. a później każdego dnia będzie można go wyciągnąć?
  19. [quote name='halbina']Brzydal... :oops: :evil_lol: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] nareszcie ktos sie poznal :diabloti:
  20. [quote name='Erazm']Taki to i ja mam:evil_lol:, ale Krówki tam pewnie się nie upchnie. Juz wiem kto mnie pokablował;)[/quote] ze niby moi????
  21. dobra moze cos sie zorganizuje w Wawie
  22. potrzebna mi bylaby tez klatka kennelowa do pozyczenia oczywiscie
×
×
  • Create New...