-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
Aga wejdz w 9 grupe, na dole glownej strony, tam chyba tez sa mopsy
-
moge moge, zaraz to zrobie
-
Ratujmy psie dziecko!Staś ma już DOM! ~nowe zdjecia
GameBoy replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
ok, wiecie co gdyby byla taka mozliwosc ja chetnie bym go jednak przebadala, chociaz krew, mocz i kal ale tak dokladnie, jakos nie bardzo wierze w to cudowne ozdrowienie w schronie, mialam juz psy stamtad i wszsystkie mialy kaszel kennelowy:roll: -
szkoda gadac....lidka pokazalaś psiaka znajomej? ps. pkinczyk jak na studentke fatalnie sie wypowiadasz
-
śliczna 8 tygodniowa suczka szuka domu..ma dom
GameBoy replied to alik26's topic in Już w nowym domu
ale jakos znalezc dogomanie i plakac, ze pies nie ma domu to wiekszosc potrafi, nawet nie zadajac sobie trudu by poprzegladac inne watki, by zobaczyc czym tak naprawde dogo zyje -
to super ciotka, jak mozesz pokaz malucha, naprawde jestem w szoku, ze ten maluch jest taki fajny maly, grzeczny, ale zywiolowy piesek
-
on ma 15 mcy, ma komplet szczepien itd to chyba miniatura jest bo wazy ok 5 kilo zostaje sam, na poczatku odrobine drapal drzwi(bez sladow), teraz nie protestuje ani troche, to jest pies cud - naprawde grzeczny, nie ma choroby lokomocyjnej, w nocy trzeba uwazac bo pcha sie na lozko :eviltong: ale zero agresji do ludzi, psow, kotow czy dzieci i najwazniejsze .....NIE JEST JAZGOTLIWY, w mieszkaniu u mnie nie szczeknal ani razu nawet jak Hexa sie drze ladnie chodzi na smyczy, pilnuje sie, miasto go nie przeraza
-
śliczna 8 tygodniowa suczka szuka domu..ma dom
GameBoy replied to alik26's topic in Już w nowym domu
[quote name='alik26']Niestety, wiekszosc z nas to ludzie, ktorzy popelniaja bledy... Nie wydaje mi sie na miejscu - juz po fakcie- krytykowac, bo co to da?? Co do schroniska.. nie znam sie na tym zupelnie, nigdy sie nie interesowalam, dlatego pytam, co zbrodnia chyba nie jest. Domu dla pieska szukalam 2 tygodnie, tak jak napisalam nie znam juz nikogo kto chcialby miec szczeniaczka. Po co mialabym klamac? w jakim celu? Tym niemniej- dzieki za "konstruktywna" krytyke, pomogla jak nic innego :([/quote] błagam Cię nie rób scen na mnie to nie działa poprzeglądaj wątki na dogo zobaczysz jak wyglądają schrony - schron dla szczeniaka to śmierć ogłaszałaś go gdzieś? psu trzeba zrobić allegro i inne ogłoszenia w necie, wydać go do adopcji na podstawie umowy adopcyjnej - jak podasz maila to Ci wyslę jest śliczny nie wydaje mi się żeby długo szukał domu wejdź też w dział "przygarnę psa" i zobacz czy tam nie pasuje do któregoś opisu -
[quote name='Niki-lidka']moze bedzie mniej wredny? mniej puchaty? wiesz ja juz teraz po ostatniej swojej adopcji (shar-peia Norda) wiem,ze ludzie rzeczywiscie odbieraja nasze "przeswietlanie" jako konkretne osądzanie ich jako rozmnazaczy i innych psich katow...czują sie z tym zle...mialam taka sytuacje wlasnie z Nordem...w sumie zrobila sie nieciekawa malo przyjemna sytuacja...potem nagle skopalo mi sie pare spraw w zyciu osobistym i nie mialam ochoty sobie juz niczego wyjasniac, tlumaczyc jak to wyglada z mojej strony itp... ale przyszli wlasciciele Norda okazali sie bardziej cierpliwi niz ja...przeczekali i odezwali sie znowu...tez uwazali ze kastracja jest zbedna,ale ja nie chcialam od tego odstapic i zgodzili sie na nią skoro to mial byc warunek wydania psiaka...Nord kilka dni po kastracji pojechal z nimi do domu i ma sie swietnie...teraz moge powiedziec, ze to byl wlasnie TEN dom dla niego...[/quote] rozumiem ale pies bez jajek to: - mniej agresji - zero znaczenia terenu - mniej smierdzacy mocz - zero uganiania sie za suczkami - znaczne ograniczenie problemu ucieczek -mozliwosc spaceru w normalnym tempie - pies nie lize wszystkich sikow na trawie - brak gwałtów na nogach, psach, kotach i dzieciach itp a wlos on ma tak dlugi i puszysty, ze zwariowac mozna
-
śliczna 8 tygodniowa suczka szuka domu..ma dom
GameBoy replied to alik26's topic in Już w nowym domu
głupota ludzka jest porażająca- "wszyscy znajomi mają pieski", "suczka zaliczyła wpadkę" - trzeba było suce zrobić sterylkę aborcyjną lub uśpić miot od razu po urodzeniu a nie kundle na świat sprowadzać adres " dobrego schroniska " chcesz? śmiech na sali.... -
najgorsze, ze sami tacy dzwonia.... jedyni sensowi byli Ci mlodzi ludzie, ktorzy u mnie byli ale widzialam, ze ta Pani bylo lekko przerazona tym jak mały gwałcił jej psa i ja samą zresztą tez
-
ja jednego nie rozumiem, skoro Pani pisze, ze nie chca psa do rozrodu co za problem, ze mały nie będzie miał jajek?
-
podniose moze ktos nas jeszcze wypatrzy
-
odnowic Bąblowi allegro?
-
Jamnisiowata Gambi z Krzyczek. MOCZNICA po operacji! HELP!!! ma dom
GameBoy replied to gamoń's topic in Już w nowym domu
gamonie odezwijcie się! co u Gambi? -
jezeli mozesz zadzwon na SM lub policje powiedz, ze pies lezy w rowie od kilku-kilkunastu dni? powinni go zabrac, sama po tylu dniach juz go lepiej nie ruszaj, jest cieplo, jezeli nie zyje od kilku dni juz sie pewnie rozklada, mam nadzieje ze go nie ma
-
jutro zrobie allegro i gumtree
-
za darmo raczej nie
-
Galeria Cane Corso (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
GameBoy replied to malawaszka's topic in Galeria
kilka osób mówiło mi, ze ona jest błekitna ale ja już sama nie wiem w sumie i tak zadna roznica:loveu: -
moje 50 plus 90 z bazarrkow Okty a trzeba 500
-
dziewczyny, on wazy troche ponad 4 kilo, gdzie on do MALUTKIEGO dziecka.... starsze jak najbardziej moga byc, nie popadajmy w paranoje trzymajcie jutro kciuki bo zanim jutro sie odezwe, maly, mam nadzieje, bedzie juz bezjajeczny [B] aaaaaaaaaaaaaaaa Selenga napisz prosze, ze pies jest w Wrszawie bo ludzie mi cos o Czestochowie klepia [/B]dzis znowu jeden Pan pytal czy " nie da rady odkrecic tek kastracji?" :mad:
-
dziękujemy za odpowiedz i zainteresowanie
-
Ratujmy psie dziecko!Staś ma już DOM! ~nowe zdjecia
GameBoy replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
a wiek? widziałaś go? jest zdrowy? pytam bo jutro odbieram psa po kastracji i mozliwe, ze beda spac razem w jednym pokoju -
Ratujmy psie dziecko!Staś ma już DOM! ~nowe zdjecia
GameBoy replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
dzieki wielkie tam bedzie na nie Beta czekala, Aga jak on jest duży? -
Galeria Cane Corso (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
GameBoy replied to malawaszka's topic in Galeria
coundell burrry :evil_lol: