Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. sa spod Wawy doszlo 15 zlotych od izabeli124. dziekuje :Rose:, 209 - 15 = 194 tyle nadal jestem do tyłu doszly tez pieniadze za bazarek Okty od kuby_p za krople do oczu one byly odejmowane wczesniej wiec tego nie licze
  2. sa spod Wawy - doszlo 15 zlotych od izabeli124. dziekuje :Rose: doszly tez pieniadze za bazarek Okty od kuby_p za krople do oczu
  3. ciotka Hund nie macie tam u siebie jakiegos malucha w stylu tej małej ktora od Was do mnie przyjechala lub cos takiego pekinczykowatego?
  4. sliczny piechol... gdybym ja miala taki teren...
  5. do zobaczenia Misiaczku!! Saba i Monthy napewno po Ciebie wyjdą...
  6. Pani dzwoniła, Mały dojechał, ze zdjęciami coś wykombinują, Pani zadawała mnóstwo pytań odnośnie tego jakie ma upodobania, przyzwyczajenia cieszę się, że w końcu ktoś go będzie kochał tak bardzo jak na to zasługuje jego małe-wielkie serduszko
  7. ciotka jak masz lepsze fotki, zeby byl widoczny w calosci to pokaze go
  8. śliczna sunia Fenris jezeli mozesz pomoz [url]http://www.allegro.pl/item344529003_...u_pomocy_.html[/url]
  9. super DIF, gallegro gratuluje!!!!! odemnie tez dzis odjechal pekinek, u Isadory byla dzis adopcja - widze, ze dzis szczesliwa niedziela
  10. [quote name='Izabela124.']Ale super wiesci To co z reszta pieniedzy?[/quote] pewnie nic, Marta jeszcze probuje mi pomoc za co jestem z calego serca wdzieczna, jak bedzie, zobaczymy, coz wiedzialam, ze to mi sie nie zwroci w sumie nawet sie nie ludzilam
  11. [quote name='oktawia6']już pojechał? Game Boy powiedz wszystko co to za ludzie gdzie-jak będzie miał, zdjęcia z nowego domu. A o zabezpieczeniu p/kleszczom przypomniałaś im?[/quote] pisałam wczesniej, małżenstwo z 17 letnim synem, mieli pekinczyka ale odzszedl m-c temu, domek wolonostojacy, ludzie znaja rase zdjecia beda ale pozniej, oni chyba nie maja cyfrowki bo ten chlopak mlody pytal czy moze byc mms Frontline sama na niego wylalam
  12. Pan Pekińczyk pojechał do nowego domu !!! ludzie zostawili 50 złotych, jemu trzeba porobić szczepienia dlatego nie wzielam wiecej wiec nadal zostaje -209 zlotych
  13. Mały ma się świetnie, był u weta z nową Panią, wet zdecydowal, ze poniewaz szczepienie poprzednie bylo w lutym i nastepne dopiero teraz, to które zrobione bylo teraz potrkatujemy jako pierwsze i bedzie jeszcze dwukrotnie zaszczpiony Stasiek siedzi w domu, bo kwaranntana, śmiga jak błyskawica, śpi w łóżku pod kołdrą, Pani przyzwyczaja go do zostawania w domu, zostawal już 2 razy sam na godzinkę, trochę popiskuje ale siedzi grzecznie w swoim łóżku z zabawkami i kapciami Pani - zdjęcia będą w poniedzałek
  14. dziekuje jak tylko dojdzie podam na watku z biezacym rozliczeniem
  15. po co on je tam trzyma? psy z papierami w takich warunkach?
  16. wiem, ale obawiam sie, ze to zostanie na mojej glowie juz:roll:
  17. tak Okta to jest z tym od Lotty - było 510 na start
  18. czy ktos nam jeszcze pomoże?:roll:
  19. dzieki Oktawia brakowało 400 złotych minus 141 zł Twoje z bazarków to 259 bardzo Ci dziękuję za pomoc :Rose::Rose::Rose:
  20. dziękuję Ci bardzo za pomoc :Rose::Rose::Rose:
  21. czy moge prosic o zakonczenie allegro? tłumy dzwonią a my już nie szukamy mu domu!!!!
  22. ja tego pojac nie moge jak taki super pies moze nie miec domku! kolejka powinna stac!
×
×
  • Create New...