-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
Sylwia jeszcze raz WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:multi::laola::drinking::drink1::laola::cunao:
- 21590 replies
-
Olcia potrafi cuda:loveu:szybciutko mi pokazała jak mam pracowac z Gass żeby było dobrze:cool3:
-
[quote name='jo_ann']Czy ktos moze mi zmierzyc, ile minimum ma obroza ROGZ L zaciskowa - chodzi mi o dlugosc lacznie z tym paskiem-zaciskiem... 40cm czy mniej moze?[/quote] My mamy L, dziś mi się nie chce ale jutro mogę to zrobić:pchyba że ktoś będzie pierwszy;)
-
[quote name='KaRa_']Ja wysłałm mailem zgłoszenie mam nadzieje,że zaliczą je:roll:[/quote] [COLOR=black][FONT=Verdana]Ja jak wysłałam mailem to po 30minutach dostałam potwierdzenie, że wsio się zgadza i pies jest przyjęty na show;)[/FONT][/COLOR]
-
[quote name='Doginka']Dokładnie:p Ewa zaraz wracam do domu, to się odezwę;) A Holly ma do poprawki firanki na nogach:angryy:[/quote] ślicznie ja zrobiłaś:loveu: [quote name='Mi.']cicho. Ty też masz sznaucera więc rozróżniasz je intuicyjnie :evil_lol::diabloti: [/quote] [FONT=Calibri][SIZE=4]Chyba chciałaś powiedzieć, że jestem spostrzegawcza:grins:[/SIZE][/FONT]
- 21590 replies
-
jak to jak:crazyeye:przecież każde jest inne:eviltong::loveu:
- 21590 replies
-
no ja mam nadzieję:eviltong: ide sobie zrobic kukurydzę i jak wrócę to mam nadzieję, że juz będą:diabloti:
- 21590 replies
-
[quote name='eria']brrrrrrrrrr zimowym filmikom jesienią mówimy NIE !!!! :evil_lol:[/quote] to już go nie ma:eviltong:zimy nie lubią no- jakąś słabą psychike macie:diabloti:
-
[quote name='malawaszka']brrrr ale musiał być zimowy? :lol:[/quote] wiedziałam, że sie do tego przyczepicie:evil_lol:i jeszcze data jest nie ta:evil_lol: ja tam sie cieszę z jesieni, szczególnie złotej:loveu:i takiej zimy jak była wtedy tez się doczekać nie mogę:loveu: Poza tym ja uwielbiam wszystkie pory roku i ciesze się z klimatu jaki mamy:mdrmed:
-
wszystkie ujęcia są świetne:loveu:
-
[quote name='eria']a gdzie ona zarasta :crazyeye: uszki jakie piękne gładziutkie :loveu: guuupoty opowiadasz[/quote] ona ma tam bardzo dużo kłaka...to tylko tak na focie wygląda, poza tym wszędzie może być zarośnieta, a uszy zawsze jako tako zrobione:evil_lol:to chyba jakaś fobia:evil_lol: [quote name='Doginka']Ona tak gada z przekory:diabloti:[/quote] wcale nie:eviltong: [quote name='AnkaG']Noooo piękny z niej czernyszek :loveu::p[/quote] a dzięki:p
-
[quote name='wiq']to indywidualna sprawa, ale ja np. nie mam serca brać psa do miasta i już :P chciecie mieć psy w mieście, to jesteście skazani na takie wymemłane parczki niestety, na smycze, na kagańce, na bloki, na hałaśliwe ulice, na zafajdane trawniki, na tłumy ludzi i tłumy psów.. [/quote] przynajmniej nasze psy sa doskonale zsocjalizownae:eviltong: (no moze nie wszystkie) [quote name='Bonsai']Miejsce jest ważne dla psa, ale nie najważniejsze. Pies bowiem dużo bardziej przyzwyczaja się do człowieka, niż do miejsca. Gdybym zostawiła Piegusa u rodziców w Kaliszu, gdzie miałby ogródek i spacery góra raz dziennie po polach i lasach, to on i tak byłby nieszczęśliwy. Zdziczał by i byłby zupełnie innym psem. Dlatego lepiej ciaśniej, ale razem.[/quote] znów popieram:p
-
[quote name='Bonsai']Trafiłaś na okropny moment - latem większość psiarzy wynosi się z Pól Mokotowskich, bo nie idzie tam wytrzymać. Właśnie z powodu ludzi z krokodylimi skórkami leżących plackiem na ziemi. Zdarza się nawet, że ludzie robią tam sobie grilla! Natomiast przed i po wakacjach jest już znośnie - na taki moment trafiła Tania. Najbardziej lubię Pola Mokotowskie wczesnym rankiem, gdzie nie ma tu ani żywej duszy, jedynie panie sprzątaczki pracują w klubach, a kaczki wylegują się jeszcze na brzegu... Inna fajna pora na Polach Mokotowskich, to gdy pada deszcz: ludzie uciekają, zostają co prawdziwsi psiarze i jest naprawdę przyjemnie. Uważam, że jak na park w sercu miasta jest naprawdę dobry. Jest zadbany, a ludzie intuicyjnie dzielą sie między sobą - jest połowa parku, gdzie zawsze spotykają się psiarze, druga połowa należy do 'zwykłych' ludzi: matki z dziećmi, rolkarzy, rowerzyśstów... Oczywiście najmilej jest uciec za miasto, nad Wisłę, albo w inne bardziej ustronne miejsce, jednak na Polach Mokotowskich też potrafi być miło.[/quote] właśnie coś takiego miałam napisać:loveu: podpisuje się pod wszystkim:p
-
[quote name='eria'] Samby broda jest imponująca, ale muszę przyznać ,że wydaje się taka za ciężka do całości psa :lol:i chyba w takim przypadku ciachnęłabym nieco ;)[/quote] nie wierze w to co przeczytałam:crazyeye::crazyeye::crazyeye:TY byś ciachneła:crazyeye::diabloti:
-
i jak Wam sie podobało na PM???ze zdjęć wnioskuje, że całkiem, całkiem:razz:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img25.imageshack.us/img25/5485/dsc0225bc.jpg[/url] wow:crazyeye::loveu::loveu::loveu: no i 3000 masz juz na liczniku:razz:GRATKI:multi:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='weszka']Wiadomo że nie ma to jak czuć wiatr w grzywce i brodzie :) Wtedy jest pełnia szczęścia, a nie jak się stoi na wystawie ;)[/quote] najlepsze jest to że myślę jak ona:evil_lol: [quote name='AngelsDream']Ładny gałęź. Ale Gass ładniejsza. Nic nowego. ;)[/quote] czyli że u nas nudno:mad: [quote name='LeCoyotte']no właśnie:evil_lol: ile razy można powtarzać, że Gass jest (naj)ładniejsza;)[/quote] możeć napisać coś mądrzejszego:eviltong::evil_lol: [quote name='Doginka']Najładniejszy to jest GORDON:eviltong::diabloti: Ewa, ale Ty wiesz, że ja uważam dokładnie tak samo jak LeCoyotte;) Gassi najpiękniejsza ze średniaków czarnych jakie znam:loveu:[/quote] piekna czy nie jesteście monotematyczni:evil_lol::evil_lol::evil_lol: ktoś tu nam zarasta:diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_5525-Kopia-Kopia.jpg[/IMG] dziś w parku jakiś pan(psiarz)pomylił ją ze szzeniakiem CTR:roll:, strasznie się zachwycał do momentu kiedy usłyszał że to sznaucer:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Amigo1']Ariss wielkie dzięki za info, jestem z Poznania więc poczekam na poznańską międzynarodówkę - to już niedługo...:loveu:[/quote] też mam nadzieję, że Huntera tam upoluję:p
-
[quote name='Amigo1']Chcę kupić obrożę + smycz huntera ,znalazłam tylko z zooplusie, może wiecie gdzie jeszcze można dostać huntery?[/quote] często na wystawach międzynarodowych
-
[url]http://1.1.1.5/bmi/i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P9267147.jpg[/url] myślałam, że to rysunek!11
-
[url]http://1.1.1.2/bmi/poczekaj.pl/piknik_pies/images/IMG_4549.jpg[/url] specjalnie do mnie wypinasz się zadkiem!!!!!!!!!hahahahh
-
[quote name='eria']bluźnisz :diabloti: toż to arystokracja, patrz jak z góry patrzy na wszystko na tej focie :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][SIZE=3]W każdym razie najszczęśliwsza jest jak zamienia się w wiejsko-leśno-działkowego burka!!!No może jeszcze być psem górskim lub nadmorskim.:diabloti::evil_lol:[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3][IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/a-Kopia.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/c-Kopia-1.jpg[/IMG]
-
i ja też odwiedzam......pffffffffff...wypraszam sobie:diabloti:
-
[url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wrzesien%202009/7f214d22.jpg[/url] apeluje o większą ilość takich zdjęć:loveu:
-
[url]http://img42.imageshack.us/img42/8158/dsc0063ke.jpg[/url] bezcenne:loveu: a sen okropny, oby nigdy więcej takiego:shake: