Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. [quote name='Luzia&Funia'] Ta one mają tak małe pazurki że nawet by nie było tego widać :eviltong:[/quote] Dobre makro i wszystko zobaczymy:evil_lol:
  2. e tam ogon pazurki im pomaluj na różne kolory:evil_lol:
  3. może ją i Gluciora na granicy zatrzymali:evil_lol:a my tu w ciepłych domkach się grzejemy i o niczym nie wiemy:evil_lol:
  4. oooooo nowe fociory:loveu:więcej chcę:diabloti:
  5. specjalnie dla Ciebie kochana,ale Twojej psinie lepiej w takich uchach:evil_lol:;)
  6. Dawno tu nikogo nie było więc ja zaglądam:loveu:
  7. [quote name='Miga']Jakiej dawnej, toż to chwilę moment temu byłam u was :P[/quote] O matko...to ja już się boję kiedy będą następne odwiedziny;)
  8. [quote name='Magda:)']Ależ z niej śpioch no:diabloti::loveu:[/quote] Męczące spacerki to i dużo snu potrzeba ale przynajmniej morda szczęśliwa:loveu:
  9. [quote name='Miga']Nochalek czarny :) Kudłacze :loveu: No cóż, sentyment ;)[/quote] Witamy po tak dawnej nieobecności:eviltong:
  10. ale jęzor:loveu:
  11. a tak sucz śpi po spacerku [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/64/7d57b9fcde5fa58c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/64/e65b20314fda3865.jpg[/IMG][/URL]
  12. ariss

    Brutus i Salma ;)

    o zapóźno ale :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:[B][SIZE=6]200[/SIZE][/B]:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  13. ariss

    Brutus i Salma ;)

    no dobra to ja się dorzuce do tej 200:eviltong:
  14. ja zaglądam systematyczni i z utęsknieniem wypatruje fot:eviltong:
  15. [quote name='Louneliness']Ludzie na wystawach interesują się moją sucz i biorą nr tel jakbym miała w przyszłosci szczenięta, jeden tak się bezczelnie zachował że przez jakiś tydzień puszczał mi sygnały, może chciał,żebym to ja do niego zadzwoniła :roll:[/quote] Przeraża mnie ta ilość nieodpowiedzialnych ludzi!!!!:angryy::mad: A ta osoba może myślała,że to jeszcze Ty powinnaś jego "błagać"aby kupił od Ciebie szczeniaka:angryy::mad:
  16. [URL]http://images31.fotosik.pl/64/5ac898c4dc4af5d7.jpg[/URL] pięnie wystawia:lol:;)
  17. Junka zadedykowałam Ci jedną fotke w mojej galerii-powinno Ci się spodobać;)
  18. Jak Ty rozpoznajesz te białaski?
  19. [quote name='Paulinaaa']Przepraszam tak mi się skojarzyło :oops:;):oops: A to, ze wszystko wszyscy o wszystkich to znam z autopsji, taki urok małego miasteczka :roll:[/quote] Wszystkim się tak kojarzy;)to światowa wiocha wkońcu jest:evil_lol:
  20. ariss

    Pimpek - Kundelek

    80 stronka[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_2_27.gif[/IMG]
  21. [quote name='Pimpek']Dobry wieczór ;) Zdjęcia cudowne :loveu: Dzięki za odpowiedź :D [URL]http://images31.fotosik.pl/64/cf5ee469aad1f80d.jpg[/URL] Co za baczne spojrzenie :cool3: A ta fota jak jej tak uszy stoja, i tak skacze z tym wilczakiem !:evil_lol:[/quote] Dobry wieczór:crazyeye:dopiero 16 jest:lol: Uszy są przekomiczne-moja mała paskudka;)
  22. [quote name='natija']witamyt ,ale cioteczki zescie sie rozgadaly:):);)[/quote] To ja witam:lol: Fotek spacerowych nie ma bo pogoda pod psem,więc pogaduchy są:eviltong:
  23. [quote name='Paulinaaa']O mamoo.. nie wiem :oops: Czy to ma cos wspólnego z M jak miłosc? :evil_lol:[/quote] hhaahhahaha bardzo zabawne:angryy: jedyną wspólną rzeczą jest to że wszystko wszyscy o wszystkich:eviltong:chcą wiedzieć. a Gródek jest za Sokołowem jeszcze;)
×
×
  • Create New...