Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. oj nie gadaj ta nie taka nowa!!!Ta obroża była u mnie przed psem;)
  2. [quote name='monita']Ty tutaj :crazyeye: Wpadnij jutro, będą zdjęcia ;)[/quote] No właśnie ja niedobra kompletnie zapomniałam,że tu są dwa sznupcie w tym mój ukochny średniaczek:roll::loveu::lol:
  3. ma straszną chęć do pracy:cool3:widać,że wykonywanie poleceń sprawia jej przyjemność nawet gdy odrywa się ją od najlepszej zabawy:cool3: Mam fart:cool3:
  4. Dawno mnie tu nie było,a tu takie przykre wieści:-( Ale ja i tak wiem że wszystko będzie dobrze:lol:
  5. te oczęta naprawdę cudne:loveu:
  6. ale fotencje fajne:eviltong:
  7. i jak zwykle fotki the best:loveu:robie się monotematyczna:roll:
  8. [quote name='Justys95']Twoja psinka ma śliczną mordkę! :loveu: a kolegów okropnie dużo :-o[/quote] Dziękujemy:loveu::loveu::loveu: jak już kiedyś pisałam-bo to towarzyska dziewucha jest:evil_lol:
  9. WITAMY:multi::multi::multi:
  10. Teraz czekam na karteczke z Twją psiną-trening czyni mistrza:lol::loveu:
  11. No właśnie Oluś co tu taka cisza?:mad:
  12. dziękuje ślicznie za karteczke-bardzo mi się podoba:loveu: Z utęsknieniem czekam na nowe foteczki:eviltong:
  13. gdzie wy?gdzie nowe fotki?;)
  14. [quote name='natija']super fotki ile psiaczkow:) a co to za briardzik:)??[URL]http://images33.fotosik.pl/67/d272f7c2112753c1.jpg[/URL][/quote] oj zapomniałam imienia:roll: Ale miałam prawo bo był na polach dopiero drugi raz;) Następnym razem wszystkiego się dowiem :lol:
  15. [quote name='Paulinaaa']Ile foteeek :multi: [URL]http://images33.fotosik.pl/67/12d515196f428414.jpg[/URL] ale ta najśliczniejsza :loveu: A i fajny jest ten bassecik na któryms zdjęciu :p[/quote] No chyba wam ładnie podziękowałam fotkami:lol: Bassecior to Kluska:eviltong: ten kluska:evil_lol:
  16. I to ostatnia na dziś:eviltong: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/67/ff58d10626824104.jpg[/IMG][/URL]
  17. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/67/f27f438073a8e82c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/120/6f898ef41ff72d58.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/121/3a23c445c02cfdb7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/67/8e7a5c89b8a40dbe.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/67/386bc1f53ef090c1.jpg[/IMG][/URL]
  18. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/67/222995939b948ffb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/120/b13290ff582aa154.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/120/9489bfe3206c0614.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/67/f45db04d316a2c17.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/67/e8bc1486fb0db36b.jpg[/IMG][/URL]
  19. A tu już jest [B]brudaskiem[/B]:eviltong::roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/121/d5acb139376d73e1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/67/83415ec25b68fcba.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/121/6447ea30d07464bb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/67/12d515196f428414.jpg[/IMG][/URL]
  20. :turn-l:mina psa po lewej [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/67/cf2b106dd9e97e23.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/121/5b9e8ac8855131a3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/121/0aae4eccde1261e4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/67/e0ba17a9868caf94.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/121/d4834b5df94ce18e.jpg[/IMG][/URL]
  21. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/121/875af375b7970b94.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/67/d272f7c2112753c1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/121/5301eafccab77f08.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/121/8946ac46c0218f93.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/120/c0bf84e9f274b46b.jpg[/IMG][/URL]
  22. Jak tu dużo milutki życzonek:lol::lol::lol: Wszystkim bardzo dziękujemy a sucz zaraz zostanie wymiziana:eviltong: [B]chester07[/B] kartka jest świetna!!!! A napis dobry krótko i zwięźle i na temat:eviltong: No tak wkońcu można się przedstawić jestem Ewa i mam 23 latka ;) Teraz muszę się jakoś zrewanżować;)zaraz powrzucam tu jakieś foteczki:lol:
  23. Gassula ma dziś urodzinki:lol:6 miesięcy wybiło:lol:więc zaraz idziemy na jakiś superaśny spacer:lol:
  24. Wszystkiego naj,naj,naj:multi::multi::multi::calus::new-bday::BIG::laola::beerchug::cunao::tort::Cool!::bigcool:
×
×
  • Create New...