Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. Przyszłam powiedzieć Dzień dobry:lol:
  2. [quote name='Doginka'][quote name='gassira'] Zapomniałam:multi::multi::multi: - już 2 noce przespałam bezboleśnie:multi::multi::multi: W samochodzie wygłupialiśmy się z moim Jarkiem i trochę się szrpaliśmy(tak na żarty) i wtedy coś mi chrupnęło w szyi i zabolało niemiłośiernie:placz:, a potem przestało boleć:evil_lol::evil_lol::multi::multi::multi:, ale masarze mi są nadal potrzebne, basen też( pływalnia:diabloti:) No i oczywiście na drugi dzień, po rezonansie szyjki Jareczek kupił mi ortopedyczną podusię, która jest super wygodna:multi:[/quote] :multi::multi::multi:ciesze się,że wracasz tak szybko do zdrowia:multi::multi::multi:
  3. [quote name='Doginka']Też witam i o zdrowie pytam:diabloti: /quote] U mnie to już malina,ale jak Twoje bo nic nie mówisz,że coraz lepiej????
  4. jestem wieczorową porą żeby życzyć samych kolorowych:lol:
  5. [quote name='Doginka']Zaraz Wam pokażę jak Gordon poluje na rybki:diabloti::diabloti::diabloti: - tylko wrzucę na fotosik:razz:[/quote] Witam wieczorową porą:diabloti:
  6. [quote name='Olusia']To może na razie wykombinuję według swojego pomysłu? :)[/quote] oki:lol:jak masz czas i chęci to pewnie,a jutro a właściwie dziś postaram się coś sprecyzować:lol: Dobranocka:loveu:
  7. [quote name='Olusia']gassira - Ja może się tego podejmę. Podaj może jakieś konkrety: napis, kolor, z jakich zdjęć to ma być... [pierwszy raz będę robić taką kartkę, więc nie wiem czy to super wyjdzie, ale postaram się :) ][/quote] Ale jesteś kochana:loveu::loveu::loveu: Dostałam już kartke od Eri,ale jak masz chęć mi zrobić jeszcze jedną to pewnie,że bym bardzo chciała-narazie nad tymi wszystkimi szczegółami się nie zastanawiałam:shake:teraz niestety muszę wyjść,ale może wpadne na jakiś fajny pomysł i wszystko jutro Ci napiszę!!!!:lol:
  8. no niemogę w tle leci telenowel brazylijska:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  9. [quote name='ewka i haker']ja sie z nia zgadzam:evil_lol:[/quote] Rozpieszczacie mnie dziewczynki:eviltong:
  10. Dziękujemy:loveu: Jak to napisała Fuga: prosto spod pędzla impresjonistów :evil_lol:
  11. [quote name='natija']w tej obrozy mu do twarzy:loveu:[/quote] chyba "jej":eviltong:
  12. właśnie gdzie wy:lol:?
  13. sadełko piękniusie:loveu::evil_lol:
  14. [CENTER][B][SIZE=5]Prośba[/SIZE][/B] [B][/B] [/CENTER] [LEFT][B]Czy jakaś dobra duszyczka zrobiłaby mi kartke świąteczną z Gassulą?[/B] [B]Byłabym bardzo wdzięczna bo kompletnie się na tym nieznam[/B]:shake:[/LEFT]
  15. [quote name='Fuga***']:-) Rozmazana....? Właśnie tak jest super, pejzaż i pies malowane plamami i ta czerwona obroża jako akcent... super :-)[/quote] to, że mam talent:evil_lol:? Po świętach będę inwestować w lustrzankę więc może wtedy jakieś fajne foty będą:eviltong:
  16. ile cudaśnych fociszy:loveu:zakochałam się w tej ślicznotce:loveu:
  17. [URL]http://i14.tinypic.com/87kovhx.jpg[/URL] Jaki piękny zabawowy tyłeczek;)
  18. [quote name='Fuga***']Piękna!!!!!!!!!! A ta w skoku to jak spod pędzla impresjonistów :-)[/quote] ale ślicznie nazwałaś moją rozmazaną fotkę:eviltong:Ty to potrafisz człowieka podbudować:loveu:
  19. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/119/da4cacd6d855a83b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/65/032239a63519d228.jpg[/IMG][/URL]
  20. o masz nowy banerek-jaki ładny:lol:
  21. Jaki Kreoś jest cudny na tej pierwszej fotce:loveu:
  22. [URL]http://img66.imageshack.us/img66/6941/sg1l1060ve3.jpg[/URL] pięknotki:loveu:
  23. uwielbiam Twoich chłopaków:loveu:-chyba na jakiś spacer to muszę się z Gassulą wybrać w Twoje rejony:eviltong:
  24. do Ciebie jak zwykle zaraz wstąpię:eviltong: wszystkim mówię dobronocka,a niektórym dzień dobry:eviltong:;)
  25. [quote name='ewka i haker'] nie martw sie moj tez nie moze sie opanowac:evil_lol: taki przyjacielski[/quote] Gassula opanować się może,tylko żadko:eviltong: Teraz jest już lepiej,ale jeszcze skacze czasem:roll:
×
×
  • Create New...