-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
[quote name='Fuga***']Mam nadzieję, że się znajdzie jakiś fajny psiak do towarzystwa, bo jak do tej pory delikatnie próbowałam, Maluch nie lubi wyłazić, w łapki mu zimno i mokro :-( a tak oddałby się wspólnemu szaleństwu dla przełamania lodów.[/quote] Zapraszamy na pola:eviltong: Nie martw się.Gassula na początku też tak reagowała,ale szybko jej przeszło i spacerki to teraz to co tygryski lubią najbardziej:eviltong:
-
[quote name='Louneliness']Do mnie na wystawie w Zabrzu podszedł taki pan i zapytał czy moja Hera będzie miała szczeniaki, powiedziałam mu,że najprawdobodobniej za jakieś1,5 roku, poprosił o nr tel., i następnego dnia dostałam sms-a o takiej treści: "Czy te wyżły będą miały w ogóle rodowód, będę kosztowały około 350zł???" :cool3:[/quote] Ja bym takiemu zrobiła przekierowanie na jakiś 0700 albo coś w tym stylu:roll:
-
[quote name='Witch81']Ale śliczna dziewczynka :loveu: Widzę , że bardzo zabawowa - moje sznucki by się chętnie z nią pobawiły no ale niestety mają za daleko[/quote] Witamy:loveu::lol::cool3: i mamy nadzieję,że już często będziecie do nas wpadać:lol: A jak ona by się chciała z nimi pobawić.Szaleństwom nie byłoby końca:evil_lol::diabloti::cool3:
-
to już szybko wam zleci:cool3::lol:
-
upssssssssss......... No dobra ja nic nie mówiłam:evil_lol:
-
a jak długo jeszcze mała w domku musi siedzieć?
-
[quote name='Fuga***']Śliczne fotki, śliczna sunia. Zazdrościmy Wam szaleństw w plenerze :-)[/quote] Może już niedługo będziecie z nami szaleć;)
-
[quote name='eria'][URL]http://images30.fotosik.pl/119/dcacb46d8d7084fb.jpg[/URL] :diabloti:gdybym nie wiedziała że wilczak to sunia to......ta fota wygląda dość jednoznacznie:diabloti: czemu wilczasta ma tą linkę ? ucieka ?[/quote] No nie głodnemu chleb na myśli:evil_lol:ten elektryk chyba za długo u Ciebie siedział;) Pilnuje się,tylko jak znajomy pies idzie gdzieś daleko to ma wielką ochotę się przywitać no i czasem głuchą udaje:roll: no i skacze na niektórych ludzi zresztą moja małpa niestety też skacze:roll:
-
one się plączą i rozpontują same właściwie non stop:roll:
-
ahahahhahh,nie!!!! To wczorajsze fotki bo dziś szaro buro,pada śnieg i jest fe!:eviltong:
-
[quote name='Magda:)'][URL]http://images30.fotosik.pl/119/dcacb46d8d7084fb.jpg[/URL] chyba Gassula na tej fotce zmieniła się w zająca:evil_lol:[/quote] Nawet nie wiesz jak się ciesze ,że jej tak nie zostało:evil_lol:
-
No i dzisiejsza porcja fotek:cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/119/9a3a06ef28ae8321.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/64/cf5ee469aad1f80d.jpg[/IMG][/URL] a tą fotke dedykuję Junce:eviltong: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/119/dcacb46d8d7084fb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/64/c72096459c3f5317.jpg[/IMG][/URL]
-
uuuuu....to rzeczywiście marnie:roll:
-
foteczki,foteczki,foteczki:lol:
-
Dzień doberek;)
-
Witanko:lol:
-
o zimowe foty będą-jak fajnie:lol:
-
te szczoszki to nieźle wyszły:eviltong: Ale co Ty robiłaś na dogo o tak późnej godzinie,albo nawet można powiedzieć wczesnej:crazyeye:
- 21590 replies
-
Witanko:lol:Kubraczek superowski:eviltong:
-
nocne witanko:eviltong:
- 21590 replies
-
[B]natija i Luzia&Funia: Witam Was serdecznie:eviltong:[/B]
-
[quote name='Pimpek'][URL]http://images34.fotosik.pl/63/fc26a6899d290c9a.jpg[/URL] Ten psiak koło Gassiry to jakiej rasy ? :loveu: A tak w ogóle to jak mówicie na Gassirę w skocie ?:lol:[/quote] Wilczak Czechosłowacki:eviltong: A na Gassire mówimy: Gassira jak udaje głuchą:roll:,Gassula,Gassi:roll: i wszystkie inne zdrobnienia jakie w danej chwili przyjdą do głowy;)
-
[quote name='Paulinaaa']Ooo, a gdzie masz działkę? :cool3: [/quote] a w Gródku,ciekawe czy wiesz gdzie to jest:eviltong:
-
filmik świetny:lol: