-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
[quote name='eria']Gassira ! na bazarku na dogomanii !! Jedna z dogomaniaczek szyje na wymiar , kubraczek jest cieplutki i nieprzemakalny, polecam, zwłaszcza że niedrogo[/quote] O super!!! a masz może link,albo nick tej dogomaniaczki;)
-
Eria gdzie kupowałaś kubraczek kreosiowi???może jakoś przez internet? Muszę taki Gassuli kupić-bo ona deszczu bardzo nie lubi:roll:
-
Gassula merda do Was wesoło ogonkiem:eviltong:
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
ariss replied to Hala's topic in Już w nowym domu
śpiochy;):lol: -
[quote name='monita']Ja przesyłam spóźnione życzenia :diabloti:[/quote] życzenia przyjęte:eviltong:
-
Witam wszystkich serdecznie:loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/67/0d84efdb328401ee.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/121/5694efacd09b08c5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/120/a6365a6201643bfe.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/67/a02f99525b00b325.jpg[/IMG][/URL]
-
:lol:Witanko:eviltong:
-
żeby we 3 nie wrócili:roll::diabloti:
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
ariss replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[quote name='monita']Od razy ją wymacałam, wyprzyciskałam ;) i nic ... Dzisiaj też ją sprawdzałam i nic ... Nawet nie wiecie jak się cieszę :placz:[/quote] to już powinno być dobrze i nie ma się co martwić bo osiwiejesz:roll: -
że urodziny:multi::multi::multi:że świętujemy:multi::multi::multi:
-
ale świetne kluski:loveu::loveu::loveu:
-
Właśnie wróciłam z ostatniego kupala:roll: Mała wymiziana,ale cały czas jej mało:eviltong:
-
Dziękujemy Doginko wyrobiłaś się z życzonkami idealnie:lol::evil_lol:
-
oj kochana to napewno sobie poradzisz teoria prosta jest gorzej jak na praktyce będziesz- tam to się czepiają nawet o to czego nie zrobiłaś:roll:
- 21590 replies
-
no ja też jestem ciekawa bo kiedyś pytałam i chyba odpowiedzi nie dostałam:mad:
- 21590 replies
-
Czarno-czarni Czyli o Dwóch Takich Co Ukradli Moje Serce
ariss replied to ATLANTYDA's topic in Foto Blogi
no nie a ja znów ich nie widzę:placz::placz::placz: -
Troche nam się nie chce bo treserka powiedziała,że pies nam tam z nudów zejdzie i że proponuje nam obedience:roll: ale jakieś lenistwo nas ogarneło i sami z nią pracujemy;)
-
Czarno-czarni Czyli o Dwóch Takich Co Ukradli Moje Serce
ariss replied to ATLANTYDA's topic in Foto Blogi
halo,a gdzie są nowe fotki? -
[quote name='ATLANTYDA']Witamy :lol: Troszkę miałam zaległości ,ale już nadrobione .Nowe fotki super:multi::multi:. Oczywiście dołączamy się do życzeń :tort::smilecol:[/quote] Dziękujemy bardzo:loveu:
-
[quote name='Rinuś'][I][B]nie przesadzasz :) tylko teraz musisz zrobić nowe fotki :evil_lol:[/B][/I][/quote] ahahahhahaha-wcale nie:eviltong:zostawiłam sobie kilka na jutro:eviltong:ale we wtorek to trzeba będzie już pstrykać:lol:
-
no to widzę weekend udany był:evil_lol::diabloti:
-
[quote name='monita']Akurat na Mikołaja ( bo grzeczna jest ) ;)[/quote] No tak ja trochę nienormalna jestem dziś jej kupiłam prezent na Mikołaja:ucho świńskie,piłusie i kość,no i co kość tylko w torebce została-ale ja rozpieszczam tego sierściucha:roll:
-
[quote name='Rinuś'][I][B]Wtam :) ale dużo ślicznych fotek :loveu:[/B][/I][/quote] no właśnie troszke chyba przesadzam-na kilka dni mogłam to rozdzielić:lol:
-
ma tylko 3:oops:ale może coś w tym co mówisz jest bo bym jej jakąś nową kupiła;):evil_lol:
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
ariss replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[quote name='monita']Noo nie ładnie :shake: To jutro będą podwójne zdjęcia ;)[/quote] OOOOOOOOOOOOOOOOOOO:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: No to już się doczekać niemogę-najwięcej średniowych chcę:lol:mogę?;)