Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. fotosik nigdy nie zawiedzie:cool3:
  2. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/121/1ccdec9e1f068951.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/121/59ce0a3139b8245c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/120/e30ef0660f1c8bf6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/120/7439d642b04329ac.jpg[/IMG][/URL]
  3. rozmarzyłam się-nastruj świąteczny uruchomiony;)
  4. na 2 fotce wyszła prześlicznie:loveu:
  5. ja bym wam zrobiła,ale nie umiem[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_2_52.gif[/IMG]
  6. ale ma fajny kubraczek z odblaskiem:evil_lol::loveu:
  7. renifer najlepszy:loveu::evil_lol:
  8. i to wszystko polecam do kupienia:eviltong:
  9. moja uwielbia kuraka gumowego [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/121/21c15aa3b9f66664.jpg[/IMG][/URL] piłe ze sznurkami [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/68/e3f51b029a716556.jpg[/IMG][/URL] piłusie ze szpikulcami [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/68/a46e91f1287993ab.jpg[/IMG][/URL] i psiula [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/68/830d5d8c8a8c0166.jpg[/IMG][/URL]
  10. [quote name='Doginka']Na wiosnę odwiedzę na 100%:diabloti:[/quote] Trzymam za słowo:cool3:
  11. [quote name='Doginka']1 błąd był:oops::oops::oops:[/quote] To i tak dobrze-ważne,że zdane jeszcze tylko praktyka i z psami na pola będziesz przyjeżdzć-wtedy już będziesz zmotoryzowana i Ci nie wybaczę jak kiedyś nas nie owiedzisz:mad::lol:
  12. śliczny avek i banerek-Ty to babo masz talent!!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu:
  13. Widzisz,a tak się denerwowałś:evil_lol:
  14. [quote name='Doginka']Cześć Gassi[IMG]http://e-psy.pl/images/smiles/Hi.gif[/IMG] Melduję, że jestem:diabloti:[/quote] Cześć kochna jakby Cię nie było-nie wybaczyłabym:evil_lol: Gratulację i jeszcze pewnie 0 błędów:evil_lol:
  15. :multi::multi::multi::multi:GRATULAJE:multi::multi::multi::multi:
  16. [URL]http://img252.imageshack.us/img252/7...2007005rn1.jpg[/URL] śliczna mordka:loveu:
  17. [B]AnkaG: [/B]dziękujemy za życzonka:loveu: [B]Magda:):[/B]rośnie szybciutko,czasem wspominam tą słodką kulke która niedawno do mnie przyjechała,a teraz to już baba z charakterkiem:diabloti::evil_lol: [B]ewka i haker:[/B] ja to na pewno:eviltong:.Gassula jak zobaczyła Kreosia w tym kubraku to odrazu zapragneła mieć taki sma:eviltong::evil_lol:
  18. ja zniszczonej już bym niedawała,tylko kupiła jakąś wytrzymalszą:diabloti::cool3:
  19. Zulcia jest cudna-ale jak pisałam wyżej chcę więcej fotek:cool3::diabloti:
  20. [quote name='panienkabubu']gassira, mylę Cię z erią!!! [URL]http://i212.photobucket.com/albums/cc26/natija_p/mordka-1.jpg[/URL] to jest rozkoszne :loveu:[/quote] :evil_lol:może dlatego że banerek Eria mi robiła:cool3::evil_lol::diabloti:
  21. [quote name='eria'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=84331&highlight=kubraczek[/URL] znalazłam!![/quote] :loveu::multi::multi::multi:dziękuję jesteś kochana:multi::multi::multi::loveu:
  22. [quote name='Karolina_Nett']Ale śliczne zdjęcia :loveu:. A Gassi taka posłuszna ;). Ty tak fotki przycinasz czy już ci takie wychodzą? :oops::eviltong:[/quote] :loveu: Ja fotki robie bardzo duże i wrzycam na fotosik i po zmniejszeniu tam właśnie tak wyglądają:eviltong:
  23. [quote name='eria']cześć :lol: przeszukałam cały bazarek i nie znalazłam tej aukcji -może już zakończona:shake: w każdym bądź razie kubraczki szyje Taks - może napisz PW ?[/quote] Dziękuję,jestem bardzo wdzięczna mam nadzieję,że Gassula będzie równie pięknie jak Kreoś prezentowała się w kubraku;):eviltong:
  24. [quote name='Olusia']Hej :cool3: [URL]http://images29.fotosik.pl/120/a6365a6201643bfe.jpg[/URL] Cudowna jest :loveu: Widać, że kocha patyki :lol:[/quote] Masz rację-bez patyka jak bez łapy:evil_lol: No i bródzić też się uwielbia,choć nie wiem jak ona to robi bo nigdy się jeszcze w płotku nie pluskała:roll:
×
×
  • Create New...