Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. Za 15 minut to ja z domku wychodzę;)Trzeba się troche rozerwać:evil_lol: Ale pewnie w środku nocy jeszcze wpadne obejrzeć resztę fotek;)
  2. ale Gordonek śliczny-to dzisiejsze fotulce???? Czemu u was nie pada?:mad:
  3. a moj:evil_lol: Tej dwójce to nikt nie podskoczy;)
  4. [quote name='Doginka']cześć Gassi[IMG]http://e-psy.pl/images/smiles/Hi.gif[/IMG] Ale mamy pogodę do doopci co?[IMG]http://e-psy.pl/images/smiles/puking.gif[/IMG] - moje burki całe czarne, zabłocone:angryy:[/quote] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_2_80.gif[/IMG] Daj spokuj:roll:ale i tak 1,5 godziny na polach dziś byłyśmy,aż mała już do domu chciała:evil_lol:Nasza czerń przeszła w szarość gdzie niegdzie z przyklejonym błotkiem,ale jak się obudzi to wyczesze;)
  5. oj tam fałszowanie :roll:Najważniejsze że języka się uczy:lol:
  6. ariss

    Brutus i Salma ;)

    No to i ja się u was melduję:lol:
  7. [quote name='Junka']Hej :) Śliczny sznaucerek :loveu: Wymizaj ode mnie :cool3:[/quote] Dziękujemy:loveu: Narazie po mokrym i zimnym spacerku cały czas smacznie śpi:lol: Jak tylko się obudzi to ją wyczochram:cool3:
  8. ona ma nieziemskie te uchole:loveu:
  9. [quote name='Karolina_Nett']To wypuść ją na balkon a rano posprzątasz :evil_lol: ;). Ja też niedługo moze będę mieszkać w domku i kupie se drugiego psa, doga niemeickiego, hehehe :P.[/quote] Trzeba mieć jeszcze ten balkon:roll: Poza tym ten mały wredniak załatwia się tylko na trawie;)
  10. [quote name='Karolina_Nett']Mieszkasz w domku czy w bloku?[/quote] Na moje nieszczęście jeszcze w bloku:roll:. Gdyby to był dom to wystarczy drzwi uchylić i róbta co chceta:cool3:
  11. [quote name='Karolina_Nett']Co ja widzę? :D Nowe cudne fotki :loveu:. Gassula na spacerek o 1 w nocy zachciała? :evil_lol:[/quote] Bardzo zabawne:mad: Mam tylko nadzieję,że dziś na tak genijalny pomysł nie wpadnie:roll:
  12. [quote name='Niki-lidka']i wlasnie przez takich ja mam problemy z agresja mojego psa do innych psow,byl taki jeden koles z dobkiem i drugi jego kumpel z pittem...dresy bezmozgowce i tyle...a moj tyle razy po tylku oberwal, ze niestety nie udalo mi sie z niego juz tego strachu i agresji wywabic...jedyne do czego doszlam po dluuugim szkoleniu to kontrolowanie go w takich sytuacjach i pewnosc ze moge wejsc pomiedzy niego a jakiegos psa zawsze bez obaw ze sie do mnie wywinie przez przypadek...teraz ma 8 lat i uczy sie bawic z innymi psami delikatnie, uczy sie ze jak jakis pies na niego szczeknie to nie trzeba mu skakac do gardla tylko mozna sobie odpuscic jak pani ladnie prosi:lol:[/quote] Ciesze się,że są tacy ludzie jak Ty,którzypróbują pomuc psu,który miał przykre zajścia,a nie odrazu go zkreślają i nie spuszczają ze smyczy,albo co gorsza porzucają Szacunek dla Ciebie za ciężką prace jak wkładasz w swojego pupila:lol:
  13. [quote name='Niki-lidka']no niestety rasa to tylko skłonnosc psa...a reszta to wychowanie, kazdego psa da sie wychowac na agresora zarowno w stosunku do psow jak i ludzi...wyszly sa lagodne tak? a moj nie toleruje innych obcych psow, nie bawi sie z nimi, jest nieufny w stosunku do obcych ludzi...potrafi zaatakowac jesli ktos w jego znaczeniu przesadzi...bledy w wychowaniu, dratstyczne zyciowe sytuacje i charakterek tak sie uksztaltowal... na szczescie jest pod moja calkowita kontrola i ja nie mam z nim problemow:)[/quote] No i przechodzimy od psa anioła do rozmów o agresji-no niech wam będzie;) Dobrze,że kontrolujesz swojego psa,ale jest wiele osób które tego nie robią,a jeszcze więcej "nierozsądnych"oby gorzej nie powiedzieć,co specjalnie wywołują agresje u swoich psiaków i super zabawą jest szczucie innych psów:mad:
  14. [quote name='Magri_SP']BENJI, ten leonek na zdjeciach to chodzaca agresia na poziomie -10, muchy by nie skrzywdził. To psiak po dosc mocnych przejsciach jako szczenior i bał się totalnie wszystkiego. Na szczęście właścicielowi udalo sie większość lęków wywalić z głowy psa i zostało mu tylko pare ale takich nieszkodliwych, np otwierany parasol[/quote] Nie skrzywdził!!!-on by się z muchą zaprzyjaźnił!!!!!!:loveu: Tylko jak ludzie widzą dużego psa to odrazu wyobrażają sobie nie wiadomo co!!!:roll: To ludzie tworzą stereotypy i wyimaginowane historie:roll:
  15. [quote name='monita']Sama osobiście znam kilka agresorów :cool1:[/quote] ale ludzi czy psiaków?;)
  16. No pewnie! atakuje inne psy i połyka je w całości:evil_lol: Ale tak poważnie to niektórzy ludzie naprawdeę widzą w ni m bardzo złego psa:roll: Pierwsze 2 strony:roll:-ałe masz wymagania-zobaczymy co da się zrobić;)
  17. Już jest po 11 a tu taka cisza?????:roll:
  18. To ja witam serecznie i zapraszam częściej:lol: Oczywiście,że ten straszny agresor to leonek;)
  19. To teraz tak na pocieszenie dla tych co nie mogą spać!!! Właśnie wróciłam ze spaceru z moją paskudą,która od godziny 21 ma ADHD:mad:
  20. [quote name='Doginka']Uczucia rozkładam równiutko na W[B]a[/B]szkę i W[B]e[/B]szkę:diabloti:[/quote] :oops:tak to jest jak się widzi pierwszą i ostatnią literę i chce się być fajnym:evil_lol: A dawno temu wpajali wszystkim "czytaj dokładnie";)
  21. [quote name='Doginka']Hej Gassira:hand: Ja ten puszek oglądałam z siódmego piętra i nawet wyszłam z piesami, ale na dole śniegu już nie było:angryy: tylko okropna plucha:razz: Fajne foteczki spacerkowe - ja też kiedyś do Was dotrę( może na wiosnę:diabloti:) Wskoczyłam tylko na chwilkę, bo padam z nóg i oczy mi się kleją, odwiedzę jeszcze Vectre, Waszkę, Weszkę, Furciaczka i idę spać:p Pa!:hand:[/quote] No właśnie u mnie efekt był ten sam.Ale dziś kupiłam sobie zimowe buty takie do -30.Mam nadzieję,że temperatur takich nie będzie,ale że ten zakup śnieg przywoła:evil_lol:. No nie,Weszkę 2 razy odwiedzisz-tak uczucia nierówno rozkładać;) DOBRANOCKA
  22. [quote name='Doginka']A tak w ogóle to 13 lat temu o 20.00 urodziła się moja Miśka:loveu::loveu::loveu:[/quote] To najlepszego:loveu:
  23. fotki będą...mniami..:loveu:
  24. No dobra czyli się widzimy,ja będę tak ok.13;) Teraz to i Magri częściej focić będę.Trzeba jej jakąś galeryjke założyć:lol:Poza tym fotki to wspaniała pamiątka.Nikomu się nie chce ich robić,a później wszyscy żałują że ich nie ma:roll: Takim cudem trzeba się pochwalić szerszemu gronu:loveu:
  25. Witamy:loveu:wkońcu coś tu napisaliście:lol: Niezłe skojarzenie;)Brakowało Magri,żeby miał kto odepchnąć niedobrego Binga(chyba nie pomyliłam imienia:roll:) Będziecie jutro na polach?
×
×
  • Create New...