Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. Na tej 3 focie Miśka wygląda jakby była mocno nadziabana :evil_lol:
  2. [quote name='Doginka'] Ewa byłam u Ciebie na stronce, ale teraz muszę zakuwać do egzaminu, więc nadrobię w poniedziałek wieczorkiem;) A miałam wczoraj wstawić foteczki za 15 minut, ale mi dogo wysiadło i już nie chciało wczoraj wrócić:angryy::angryy::angryy:[/quote] A cóż to za egzamin??? Mi też wczoraj dogo padło,a specjalnie włączyłam kompa żeby reszte Twoich fot zobaczyć:cool3:
  3. ten elektryk to sią pewnie nie pojawił:roll:
  4. [quote name='Doginka']Hej Gasulko:hand: Fajne foteczki widziałam:lol: - Zadko podobają mi się średniaki, ale Twoja Gassi jest naprawdę piękna - nie słodzę, tylko mówię co myślę:loveu: A ja dziś na spacerku zmarzłam jak diabli:angryy: - 3 godziny łaziłam z psimi, bo spotkaliśmy naszą Chiarkę:loveu: - za jakieś pół godzinki wstawię foteczki:p[/quote] Cześć kochana:lol: Nawet nie wiesz jak miło słyszeć(czytać) te słowa:loveu: 3h:crazyeye:ja wytrzymałam tylko godzinke z minutami;)no ale takie spotkanie z Chiarką-to i ja bym z Wami pospacerowała:evil_lol: Mówisz fotulce za 30 minut-no to poczekam:loveu:i tak mi ta wredna małpa cały czas jakieś zabawki na kolana kładzie i marudzi żeby jej rzucać:diabloti:
  5. [quote name='Fuga***']Pozdrowionka :-)[/quote] Dziękujemy za odwiedzinki
  6. Dobra,właśnie wróciłam z niezaplanowanego spaceru:roll:mam nadzieję,że na dziś to ostatni[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_20_3.gif[/IMG] Sucz coprawda się bawi,ale mówimy Wam kolorowych [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/62/46fdae88a0c82ce9.jpg[/IMG][/URL]
  7. [quote name='ATLANTYDA']Szybkie Dobry Wieczór :lol::multi: Cudna ta Twoja czarnulka :loveu::loveu::loveu:,fotki super na pewno będę zaglądac do Was :p[/quote] No ja mam taką skrytą nadzieję:lol:
  8. no dobra jakoś Ci to wybaczę:roll:
  9. [quote name='ATLANTYDA']Nie ja sie trymuje hi hi,i strasznie dużo się napisałam:evil_lol::lol:dziś .[/quote] jestem tu z samego rana(11) i mają być fotki:mad:będą?????;)
  10. Ja to czekam na fotki a Ty się lenisz:angryy::mad:
  11. cudaśne:loveu:
  12. Musiałam wkleić tą fotkę:loveu: [B]Magri[/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/118/171080d2c585c7fd.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL]http://img522.imageshack.us/img522/3564/piesy010nf6.jpg[/URL] Cudaśne jest to zdjęcie:loveu::loveu::loveu:
  14. [quote name='Rinuś'][I][B]No niby popularna,ale na dogo jest ich może z 5 :roll:[/B][/I][/quote] a widziałaś tu gdzieś sznaucera średniego czarnego????
  15. i ja się bardzo cieszę:multi::multi::multi:[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_2_27.gif[/IMG]:multi::multi::multi: odetchnałam[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_20_3.gif[/IMG]bo paluchy już zaczynały boleć;)
  16. [quote name='Rinuś'][B][I]Jesteście na drugiej stronie,więc wpadam :evil_lol::evil_lol:[/I][/B] [I][B]ale mieliście zabawe z psami :loveu: i nawet Labka widzę ? :cool3:[/B][/I][/quote] Taką zabawe to my mamy codziennie:evil_lol::loveu: A labków to kilka się przewija,wkońcu to dość popularna rasa;)
  17. [quote name='Paulinaaa']Wiecie gdzie jest Węgrów?! Niemożliwe :evil_lol: [/quote] Jak mogę nie wiedzieć,na działke jeżdzę przez Węgrów:lol:
  18. [quote name='Paulinaaa'][URL]http://images32.fotosik.pl/62/ebea564591f67081.jpg[/URL] Super, nie ma to jak psi przyjaciele :loveu: Milka zazwyczaj musi liczyc tylko na mnie... Nikt nie chce się z nią bawic :cool1:[/quote] Z Węgrowa do Warszawy wcale nie jest tak daleko;)Zapraszamy-napewno znajdą się towarzysze do zabawy:lol:
  19. [quote name='Justys95']Ile ma przyjaciół! :loveu:[/quote] Bo ona towarzyska dziewucha jest:evil_lol::loveu:
  20. [quote name='Julix']Piekniutka :loveu: Na pierwszym bosko wyszla:loveu:[/quote] mi też ta fota się podoba;)
  21. ale piękne fotki:-o
  22. ten jęzorek wakacyjny:loveu:
  23. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/62/ebea564591f67081.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/118/1ff5ac4767d55ea3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/118/c93be4bb6b243d47.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/62/7add15ed1904d7c7.jpg[/IMG][/URL]
  24. [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=b5fd1712db36dfae][IMG]http://images34.fotosik.pl/62/b5fd1712db36dfaem.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/118/a75e34bbb85d74b7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/118/352d0ad88383b5e2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/62/27586d8d53cd80ed.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/62/87896a59a198ba07.jpg[/IMG][/URL]
  25. Witanko wieczorowe-dawno nie było nowych fotek więc wstawiam;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/118/31fb1234754314f4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/62/dfd34bcb5cb306fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/62/fac6b5f759db0ccb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/118/d5fd12d72c071b73.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/118/0890fe485128b244.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...