Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. nie aż tak duże bo 6 miesięczne;) ale chyba troszkę już wiem:lol: Dobranocka
  2. "Albo może macie jakieś inne propozycje :lol:" Wprowadza nas to w błąd:roll: My czekamy na fotki jak zwykle:loveu:
  3. :)masz prezent na poczcie;):evil_lol:
  4. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/59/c28dda6c587528b9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/59/dd36c30c4d09bdcb.jpg[/IMG][/URL] we dwóch na jedną-nieładnie;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/59/79f5aac7f8626382.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/59/2d91149393e4d05c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/59/5978defe10a28f2c.jpg[/IMG][/URL]
  5. oj tak! nie mam tu za wiele do powiedzenia ale jestem za średniakiem;) Ale wtedy to dopiero o fotki będę się domagała:diabloti::evil_lol:
  6. ariss

    Galeria Daisy

    i częściej;)
  7. ariss

    Galeria Daisy

    Zgadzam się!!!!!!!!!!!!! Fotki rewelka:loveu:oby takich więcej;)
  8. słodziak:loveu:
  9. i Ja zaglądam:lol:
  10. Witaj Magri;) Słodko śpią:loveu:
  11. No właśnie!!!! Gdzie fotki:mad:
  12. [quote name='Julix']Ja tez zazdroszcze takich czestych spacerkow w towarzystwie psiakow. A to jakies spotkania czy po prostu znajomi? Gassira ma strasznie slodka mordke :loveu:[/quote] To poprostu ludzie poznani tam, kochający psy:lol:Staramy się przychodzić o tych samych porach,a jak ktoś musi być jednego dnia np.30 minut później to większość osób się dostosowuj:lol:
  13. ariss

    Galeria Daisy

    hmmm........a gdzie są nowe fotki?????????????:mad:
  14. Teraz to jest czego zazdrościć:lol:,u mnie popadało przez chwile,nawet było troszkę biało na trawnikach,ale teraz jest poprostu mokro:roll:
  15. [quote name='Pimpek'][URL]http://images31.fotosik.pl/56/9c86281859197f1c.jpg[/URL] Hi,hi,hi :evil_lol: [URL]http://images32.fotosik.pl/56/5782dc625198ecff.jpghttp://[/URL] Ile kumpli !:razz: [URL]http://images33.fotosik.pl/56/8c654677980fa23d.jpghttp://[/URL] Co za gracja :loveu:[/quote] Uwielbiam Twoje komentaże...:loveu: A teraz uciekam bo spacerek wzywa;)
  16. [quote name='Fuga***']Suczka prześliczna. A na Polach Mokotowskich to może też się kiedyś spotkamy :-)[/quote] No to czekam,aż mała będzie mogła wychodzić:lol:
  17. ale fajny ten parczek:loveu:i oczywiście fotulce:loveu:ale tego to już chyba nie muszę komentować,moja opinia pozostaje bezzmienna:loveu:
  18. Witam wszystkich:lol: No to się doczekałam,zaczeło u mnie pruszyć:lol:coprawda podziwiam ten wiok z 3 piętra i znajądz życię ten śliczny biały puszek zanim doleci do ziemi to się rozpuszcza,ale wolę tego nie sprawdzać tylko chwilę się pocieszyć;)
  19. Dobranocka:lol:Zdrowiej szybciutko:lol:
  20. [quote name='Doginka']Biedna podklejona dziepsinka:eviltong::loveu: A na Pola mam trochę za daleko, ale może któregoś dzionka tam zawitam z psimi:diabloti:( może nie tyle daleko, co lenistwo mi nie pozwala:evil_lol::evil_lol::evil_lol:)[/quote] O masz Ty leniu,ale ja z tego samego powodu byłam tylko raz w Twoich okolicach :roll::evil_lol:.Poza tym teraz taka pogoda niepewna nie ma co się daleko od domu oddalać;)
  21. Jaką Fuga ma cudowną mordke a ostatnia fotka jest the best:loveu:
  22. ale nas obdarowałaś i te wybałuszone ślipia na kość:loveu:
  23. No jak już muszę to niech będzię:roll: 1)Cana i Clio
  24. [quote name='Doginka']A skoro Nett otwiera szuflady z zabawkami, to naucz go, że po zabawie trzeba sprzątać i zamykać te szufladki:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Jakby on sam z siebie sprzątać zaczął to by musiała go wypożyczyć,żeby Gassula miała z kogo przykład brać:evil_lol:
×
×
  • Create New...