Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. te zwierzaki są wypchane albo sztuczne:eviltong::diabloti: ale foty i tak fajne:loveu:
  2. [quote name='eria'][URL]http://img3.imageshack.us/img3/1329/dsc0798w.jpg[/URL] ale dumna w tej nowej obróżce i adresówce !! [/quote] dokładnie miałam tak samo napisać:evil_lol::diabloti: już się nie mogę doczekać aż wymiziam to jeszcze małe CUDO:loveu:
  3. [url]http://1.1.1.5/bmi/i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P5208570.jpg[/url] Eria szacun!!!!!!!!!!
  4. [url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/czerwiec/PICT1048_640.jpg[/url] fajnie złapane:loveu: ja ostatnio z gass wyjełam 14 opitych ch....:crazyeye::angryy::placz: w tym 4 ususzone,kilka martwych. Codziennie wieczorem ją oglądałam i nic nie widziałam do momentu gdy nie urosły:placz:5 było w brodzie, reszta na prawej przedniej łapie:crazyeye: Mam nadzieję, że promeris szybko się pojawi bo na innych środkach to :placz:
  5. [url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/czerwiec/PICT1056_640.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:
  6. Monika:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: ja tez czekam:razz:
  7. Odrazu mówię, że jest to facet!!!i to mało interesujący:evil_lol:ale o gustach podobno się nie nie dyskutuje:diabloti: zdjęć więcej tego urokliwego człowieka nie mam:shake: ale macie Gass:razz: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/c-2.jpg[/IMG] ostatnio tu szaro to coś w kolorze:razz: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/aaa.jpg[/IMG]
  8. [url]http://i42.tinypic.com/rc3n9s.jpg[/url] obleśne!!!!!!!!!!!!!!!!!
  9. [url]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7405.jpg[/url] Dirki zezulec:evil_lol::evil_lol: a na małą nie moge się na patrzeć:loveu::loveu::loveu:
  10. ale z niej nietoper:evil_lol:zdecydowanie uchole do klejenia...ale coś czuje, ż ebedzie ona moja ulubioną olbrzymką:loveu:ma cudowną mordkę:loveu::loveu::loveu: To jest super [url]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7358.jpg[/url]
  11. ale słodziak straszny z niego:loveu:i siostra też piękna:loveu:
  12. kurde cytowałam Miśke menela ale przez ten czas robiłam coś jeszcze:razz:i mi uciekła ta fota:roll: ale domek miodzio- wpraszam się na parapetowę:diabloti:
  13. ale cudności:loveu::loveu::loveu:już się nie mogłam Was doczekać no i tak jak Sylwia obowiązkowo muszę mała poznać w Krakowie:loveu::loveu::loveu:
  14. [quote name='Justa']No to chyba tym lepiej, że na komputer? :diabloti: My pomożemy stwierdzić :diabloti:[/quote] no nie, bo na serwis orange i nie da się skopiować:roll: ale wydaje mi sie, że to jest work:razz:
  15. chciałam Wam wstawić foto, ale mms przyszedł mi na komputer(nie wiem czemu moja komóra przestała odbierać takie wiadomości:placz:) no i nie umiem stwierdzic ktora to dziewczynka:shake:a na sms juz mi dziewczyny nie odpisały:shake:
  16. jeszcze jedno pytanie:pczy jakieś dodatkowe badania dla psa są potrzebne, czy wystarczy wścieklizna;)
  17. [quote name='Bardotka']Bo to chodzi o termin zgloszen - jak do 1.06. to 50E a jak później to więcej :)[/quote] To jakieś dziwadło:crazyeye:ale dzięki odpowiedz:loveu: To jeszcze jedna prośba...jakiś nocleg tam na miejscu godny polecenia:p????
  18. [quote name='Bardotka']Konta nia ma ;) bo płacisz na miejscu :D[/quote] to po co podali te 50 euro:roll:jak wychodzi że musze zapłacić 70:roll: a i na innej stronie widziałam termin nie 01 tylko 08...czyli jeszcze jakby przedłużali:roll:
  19. Ile Ty masz tam robali:crazyeye::evil_lol:
  20. [quote name='Bardotka']Daj maila to podesle :)[/quote] no właśnie od Ciebie dostałam już informację:p kurcze,ale moze ja ślepa jestem i tam nie jest 2008 i gdzieś jest konto:crazyeye: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  21. :mdleje::mdleje:osłabiają mnie:mdleje::mdleje:
  22. Czy może któś mi podać link do ich strony z informacjami o tej wystawie? Dostałam od jednej z dogomaniaczek opis na mail, ale link podany tam nie dziala i cena 50euro jest podana do 01.06.2008 nie widzę też tam numeru konta:roll: Proszę o informację!!!
  23. Aniu to zdjęcie jest FANTASTYCZNE:loveu::loveu::loveu: Za Sonie trzymam mocno kciuki...i cały czas jestem myślami z Tobą i Foxi!!!
  24. [quote name='malawaszka']no to WSTAW!!!! :mad:[/quote] cierpliwości:eviltong:ale jestem wredna:diabloti:
  25. [quote name='malawaszka']to przez Wawke wracają? :crazyeye: :evil_lol:[/quote] jakby jechały przez Wawe to bym ta małą ukradła:evil_lol: dostałam foto mms:multi::loveu::multi::loveu:
×
×
  • Create New...