-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
[quote name='weszka']Czarnogóra droga Taniu ;) Przepięknie tam jest. Chyba się wybiorę za rok powalczyć o tytuł Championa Montenegro ;) Ewka, a były jakieś pieprzaki w ogóle???[/quote] hihi..na innym forum dałam stawke;) nie było:shake: odrazu mówie, że tam po ingliszu nie rozumieją i dlatego cały wyjazd gadałam po naszemu:loveu::evil_lol: Nawet jak policje pytałam o drogę po angielsku to się dziwnie na mnie spojrzał i spytał czy nie moge po polsku:evil_lol:
-
[quote name='malawaszka']aaaaa :mdleje: :loveu::loveu::loveu: dawaj więcej więcej:multi:[/quote] dziś już tylko 2 foty:eviltong: [quote name='Justa']O litości.. :mdleje: :loveu::loveu::loveu: Brak mi słów ![/quote] mówiłam, że pięknie tam:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/zmniejszone33.jpg[/IMG] tu może nie wygląda jakoś super,ale jest:p [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/gassira-Kopia.jpg[/IMG]
-
[quote name='ewka i haker']jak pięknie:)[/quote] Czarnogóra jest przecudowna:loveu::loveu::loveu: [quote name='AnkaG']Ale musiało się wam fajnie spacerować :loveu:[/quote] oj tak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/zmniejszone24.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/zmniejszone25.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/zmniejszone22.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/zmniejszone28.jpg[/IMG]
-
[quote name='Doginka']No już dobra dobra, złazę na lond:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ewcia przedłuża - ukradła mi normalnie psa, a ja czekam i jajo znoszę:placz:[/quote] ukradła:mad::mad::mad:
-
[quote name='AnkaG']Zniknęłaś :eviltong: Gamoń ze mnie - ja mieszkam jakies 3,5 km od miejsca wystawy. Mogłam ci moje sznupy pokazać. :razz:[/quote] jeszcze będzie okazja:multi:wystawy w Szczecinie są co roku:razz: a to Sylwia for you:) [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/zmniejszone30.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/zmniejszone31.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Gordon.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/zmniejszone15.jpg[/IMG]
- 21590 replies
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
No to dotarłam i do Was:loveu: Złe wiadomości przeczytałam:-( [*] no i niech zdrówko szybko wraca;) -
Gratuluję jeszcze raz:p ale zaszalałaś z fotami:razz:oby tak zawsze:eviltong:
-
[quote name='AnkaG']Gasskę poznałam :lol:[/quote] szkoda,że tak czasu mało było;)
- 21590 replies
-
[quote name='Doginka']Ewcia Bogini Ty moja:loveu::loveu::loveu: Przywiozłaś słoneczko do Wawki:multi::multi::multi: Czyli do Championatów dorzuciłaś mnustwo pieknych fot i ciepełko:loveu::multi:[/quote] zdolna baba ze mnie:diabloti: [quote name='LeCoyotte']nie żałuj nam i pokazuj wszystko co tam masz:cool3:[/quote] czasu mało:placz: [quote name='fifi290496']zgadzam się super fotki ,ekstra pies:lol:[/quote] miło mi Cię u nas gościć:p [quote name='puzzle']Juz jestem i wszystko ponadrabialam:multi: gratuluje tytulow i zazdroszcze wypadu:loveu:. Czekam na reszte fot i relacje:razz:![/quote] no wreszcie, bo nam teskno było:p [quote name='ewka i haker']wpadłam zobaczyć jak poszlo i GRATULACJE kciuki widzę sie przydały:)[/quote] :loveu::loveu::loveu: [quote name='AnkaG']Ewa jeszcze raz gratki.:multi: Kiedy się już nacieszysz TZ -tem i dasz fotki? :cool1:[/quote] Dzieki:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/zmniejszone9.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/zmniejszone11.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/zmniejszone10.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/zmniejszone13.jpg[/IMG]
-
[quote name='weszka']Ja chcę na takie łóżeczko!!! Taka pusta piękna plaża!!!! Ja patrzę za okno na ulewę to aż mnie skręca!!![/quote] a w wawie dziś słoneczko:razz: [quote name='Paulinaaa']mi też chyba brak słów. :loveu: [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/GiG-Kopia.jpg[/URL] Ewa, koniecznie musisz miec drugiego sznupa :cool1: będziemy się wszyscy rozpływac nad takimi uroczymi zdjęciami :loveu:[/quote] no musze mieć:loveu:bo 2 sznupy to jednak:loveu::loveu::loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_6604.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_6321.jpg[/IMG] chyba będę rok wstawiała te zdjęcia:diabloti:
-
[url]http://1.1.1.2/bmi/i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P6100456.jpg[/url] aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
[quote name='weszka']Brawo! Brawo! Bardzo dzielnie się spisaliście! Gordonek już z mamusią???[/quote] nie oddm go:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
- 21590 replies
-
[quote name='LeCoyotte'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_6945.jpg[/URL] liczę na więcej :razz: i gratuluję wyników:p[/quote] dziękuję:razz: [quote name='eria'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/GiG-Kopia.jpg[/URL] no nie mogę :loveu::loveu::loveu: a widoczek bajkowy!!![/quote] słodziaki co:loveu:oni tak non stop:evil_lol: [quote name='weszka']Ale szybko zleciało i już jesteście! Cuuudne foty :loveu: i po raz kolejny gratuluję egzotycznych tytułów :loveu:[/quote] nie takie znowu egzotyczne;) macie fociszcze, troszku krzywe ale tak jakoś wyszło:evil_lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/widok1.jpg[/IMG]
-
o widokach sie nie wypowiem bo wiesz:eviltong: ale to fajne:razz: [url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/czerwiec/_DSC0551_640.jpg[/url]
-
Nie czytałam i nie wiem co się tu dzieje:shake::oops: ale ta fota jest max:loveu::loveu::loveu::evil_lol:[url]http://img30.imageshack.us/img30/5373/dsc0214zuq.jpg[/url]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img41.imageshack.us/img41/8654/dsc0010gif.jpg[/url] sił nie mam na czytanie ale to foto mi sie podoba:loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Doginka']Rewelacja:crazyeye: :loveu::loveu::loveu: Nie dość, że foty piękne:loveu:, to jeszcze Gassi nauczyła Gordonka targać wielgachne badyle:evil_lol: Kto z kim przystaje...:diabloti:[/quote] oni naprawdę do siebie pasują:loveu:i przede wszystkim strasznie się kochają:loveu: [quote name='malawaszka']aaaaa :placz::placz::placz: brak mi słów[/quote] :eviltong: [quote name='malawaszka'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/1-8.jpg[/URL] :crazyeye: stałaś w wodzie z Nikusiem???? ostra fota :klacz:[/quote] stałam:diabloti: to juz będzie DOBRANOC;) [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/14-Kopia.jpg[/IMG]
-
Narobiłam się na wystawie jak cholera,Sylwia już wie jak biegałm z ringu do ringu:roll: Bałam sie jak cholera, bo nawet psy które były same w stawce nie dostawały tytułów:shake: Opwieści dziwnej treści jak się wyśpie:eviltong: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/G10.jpg[/IMG]
- 21590 replies
-
[quote name='Doginka']Widok bosssski:crazyeye::loveu: Ale kochajace się sznupy najlepsze:loveu: Moje kochane słoneczko - TĘSKNIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:placz:[/quote] specjalnie dla Ciebie;) Gordon:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/G5.jpg[/IMG] Gassira:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/1-8.jpg[/IMG]
-
JESTEŚMY:razz::diabloti: Nie mam siły dziś nic opisywąc- ogólnie było BOSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSKO:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: na dziś mam tylko 2 foty:eviltong: widoczek na Kotor [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_6945.jpg[/IMG] czy to jest przyjaźń czy już kochanie:evil_lol::loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/GiG-Kopia.jpg[/IMG]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img517.imageshack.us/img517/6679/dsc0019p.jpg[/url] jaki ona ma długo ogon:crazyeye::crazyeye::crazyeye: jak Lemur:evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
ariss replied to Vectra's topic in Foto Blogi
dostałam cynk od Doginki, że tu coś superowego jest:diabloti:i się nie rozczarowałam:crazyeye::crazyeye::crazyeye: jak Ty to zrobiłaś:crazyeye: EDIT: nie wiem czemu ta buzia sie pojawiła!!!!!!!!! -
[quote name='Doginka']Ciotka, dlaczego Ty wciąż b&w foty wstawiasz?:mad: Ja chcę w kolorze:p [B]Ewa[/B] ja już bardzo tęsknię:diabloti::cool3:[/quote] żeby wszyscy ZA MNĄ tęsknili tak jak Ty:diabloti::loveu::diabloti: foty w kolorze będą dopiero z wyjazdu:eviltong:
-
no a więc mam tylko takie foto;) tupecik jeszcze do zrobienia, uszko zgolone na 0 i reszta niewiele dłużej tak żeby na wystawe idealnie obrosło:razz: to będzie ostatnia fota na kolejne 2tygodnie więc musi Wam wystarczyć:eviltong: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/dogo.jpg[/IMG]
-
[quote name='malawaszka']wychodzi na to, że teraz juz tak :evil_lol:[/quote] czy jesteś pewna:eviltong::diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol: