-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
OLCIA BRAWA ZA CUDNY DEBIUT KOFF:multi::multi::multi::laola::drinka::cunao::drink1:
-
a ja proszę o sznaucery średnie czarne:modla::modla::modla:o ile w ogóle jakieś były:hmmmm:
-
a mi się bardziej podoba to ostatnie:p
-
ja też poproszę o link:razz::pkusi ta wystawa:diabloti: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
-
ja to planowałam ruszać później do Zakopca:razz:ale jestem otwarta na propozycje:razz::diabloti:
- 21590 replies
-
ta z obłedną głową:crazyeye::loveu::loveu::loveu:ma chyba coś nie teges z górną linią:hmmmm: gapowata i work bardziej mi się podobają:loveu: wszystkie są piękne!!!!
-
musze się podczepić pod stwierdzenie o cudnej Krysi:loveu::loveu:
-
[B]weszka,Doginka, [/B]ja też się wczoraj zapisałam:diabloti: i Koffka z Olą też będzie:multi::multi::multi: czyli silna ekipa pod wezwaniem:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [B]tangerine74, [/B]przede wszystkim musisz mieć dla niego paszport z ważnymi szczepieniami;)
- 21590 replies
-
LeCoyotte, trzymam za słowo:diabloti: Doginka, Mi też się podoba:oops:i takie właśnie miało być;)ale jak większość jest na nie to widocznie mają rację i jest do d.....:p szkoda,że dziś nie ma słoneczka...:roll:
-
[url]http://1.1.1.5/bmi/i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P5208666.jpg[/url] miodzio!!!!!!!!!!!! i biedroneczka też sliczna!!!
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://1.1.1.5/bmi/img222.imageshack.us/img222/5761/dsc0004bbu.jpg[/url] błahahahha- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Elitesse']w pierwszy dzien BOB mlodziezowa suczka z wegier, Anais udalo sie CACIBa zlapac , drugiego dnia wsio wegierskie psy zgarnely[/quote] dzx:loveu: przynajmniej ten CACIB:multi: a nie wiesz jak w czarnych???jaka stawka była?
- 21590 replies
-
[quote name='malawaszka']musiałabyś pokazać przed o po obróbce :cool3:[/quote] tego samego w orginale nie mam:shake:ale to jest bardzo podobne ;) [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_0025.jpg[/IMG]
-
macie racje z tym widokiem;)ale musze ćwiczyć, bo nigdy nie nauczę się dobrze obrabiać:shake:a kto mi powie kiedy jest dobrze jak nie WY:loveu::loveu::loveu:
-
Na bank się już nic nie zmieni:eviltong:i niedługo będziemy Cie zamęczać o szczylkowe foty:multi: po opisie charakteru pewnie też bym się decydowała na zieloną:loveu::loveu::loveu:uroda wkońcyu przemija, a chatakter zostaje na zawsze:loveu::loveu::loveu: a jak czerwona?wiesz coś o niej?
-
Sylwia jak wyniki w średniakach:razz::diabloti: ta pieprzaczka średnia jest bardzo fajna:loveu:
- 21590 replies
-
super wieści!!!Gratuluje!!! ładniejsze zdjęcie ma zielona;)i taki słodziak:loveu:ale czy żółta nie ma większej główki? sama nie wiem, nie umiałabym wybrac na podstawie tych 2 zdjęć...choć jak charakter przemawia za zieloną to już dużo:loveu: No i mają coś czego nie lubie:eviltong:WIELKIE UCHO!!!!!!!!!!:evil_lol: a nie korci Cię, żeby zostawić sobie szczylka po Dirki?:razz:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
jeden głos oddałam na dogo to teraz ide głosować tam:razz:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
ech:roll: ale jest jeden plus:razz:będziecie cały czas razem:razz:
-
[quote name='weszka']Na to wygląda że Dirki została kocią mamką :loveu: To już któryś raz jak ich nakryłam na takich dziwnych czułościach :cool3:[/quote] Kot mojej koleżanki(21letni:crazyeye:) robi tak każdemu kto poloży się na brzucholu:razz:powiem Wam, że to nawet przyjemne ale pod warunkiem, że sie ma polar na sobie:evil_lol:
-
To już jest MIŁOŚĆ:crazyeye::loveu::loveu:
-
[url]http://1.1.1.1/bmi/i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/IMG_7541_640.jpg[/url] super!!!!
-
[IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_0020-Kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/11111-Kopia.jpg[/IMG]
-
FAJNIUSIE FOTKI:p a Twoja mina bezcenna:evil_lol:
-
a ja tu pierwszy raz:pale nie ostatni:diabloti: [url]http://i40.tinypic.com/1imtrn.jpg[/url] śliczne:loveu: