Jump to content
Dogomania

AlfaLS

Members
  • Posts

    11678
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by AlfaLS

  1. [quote name='AlfaLS'] Pozwoliłam sobie zagospodarować 95 zł. z deklaracji, które były na Tosię (*). Oczywiście zgodnie z wolą ofiarodawców;). Na Posterka przeszły deklaracje: Jo37 25 zł. ZuziM 25 zł. magdy222 25 zł. AlfyLS 15 zł. siostra AlfyLS 15 zł. W imieniu Posterka bardzo dziękuję:loveu:[/QUOTE] Kasiatatry - tu jest szczegółowa rozpiska co wzięłam na Postera. Tylko jest w wykazie błąd bo napisałam 25 zł. Zuzi a powinno być 15 zł. / to zostało wyjaśnione w następnych postach/;). Jednak to [B]95 z[/B]ł. jest dobrze policzone / z dobrą [B]15 zł[/B]. od Zuzi/. Oprócz tych 95 zł. na Postera wzięłam 25 zł. na Mikę - deklaracja Jo37. Czyli razem [B]120zł[/B]. Tak wychodzi mnie i tak wychodzi ZuziM. Deklaracji anielicy / 20 zł./ i Marudy666 / 15 zł./ wtedy gdy płaciłam za hotelik Miki i Postera [B]nie odjęłam[/B] bo nie miałam ich konkretnych deklaracji o przeniesieniu. One zostały napisane później - dlatego chciałam je potrącić z tego przelewu. Ale teraz uważam że powinny zostać dla Balbinki;). Posterek da sobie radę........... Rachunki Ci się nie zgadzają o 15 zł. - bo to jest składka ZuziM, której nie na w tych 240 zł., które Magda przekazywała Zuzi ale jest w moim zestawieniu bo Zuzia ją przeniosła na Postera:evil_lol:. Po prostu Zuzia nie przelewała do Magdy kasy po to żeby Magda ją z powrotem przekazała jej tylko robiła po prostu mniejszy przelew......... Kurcze to może ja powinnam ją potrącić /15 zł. od Zuzi/ ale jakoś jaśniej napisać że to jakoś tak nie z tej wspólnej skarbonki. Cholewcia już sama głupia jestem.............
  2. Dylanko kochana żeby Ci było choć troszkę weselej to Ci napiszę że masz pierwsze pieniążki na swoim koncie:multi:. Wujek Nikus wpłacił dziś 10 zł. na Twoją lepszą przyszłość i tym samym - mam nadzieję - rozwiązał worek z deklaracjami na hotelik dla Ciebie :lol:. Za wpłatę pięknie dziękujemy!!!!!!!!!!! I zastanawiamy się, że tak w liczbie mnogiej napiszę, skąd On wiedział na jakie konto wpłacać - przecież tu księgowa nie wybrana................:mad: :evil_lol:
  3. Posterek dziś ma bogatsze konto;). Wpłynęło 15 zł. od Marudy666 i 10 zł. od Nikusa. Dziękujemy!!!!!! Tym sposobem nasz psinek z urzekającymi oczami ma na koncie 114 zł.:multi: No to jak Posterek będzie - pójdziesz z tą Zuzią na spacerek czy jeszcze nie?????????????
  4. [quote name='polubek']oj da się nie lubić. jak kto się narazi to pozamiatane. :angryy::snipersm::chainsaw::2gunfire:[/QUOTE] To my się narażać nie będziemy:lol: Wolimy żyć z Tobą w zgodzie:p A wątek Tobisia - do góry, do góry:lol:
  5. Ja też mam do nich słabość:loveu: I dlatego jak słyszę jak ludzie czasem mówią "po co takiego starego psa, który tyle lat siedzi w schronisku stamtąd zabierać? Przecież on się przyzwyczaił, to życie zna, pewnie lubi........ A zabierać go tak w nieznane mu? Po co? Po co?" to mam ochotę:snipersm: Właśnie po mojej Taruni, po Mikuni widać po co? Po to żeby wreszcie przełamały strach, żeby zaczęły żyć a nie tylko wegetować tak bez żadnej perspektywy......... Mikuniu, będzie dobrze - tylko żeby ta okropna zima się skończyła!!!!!!! Będzie cieplutko, słońce zaświeci to Mikunia pozna co to życie:loveu: Dziś na konto Mikuni wpłynęło: 10 zł. od Nikusa i 10 zł.od Livii. Dziękujemy!!!!!!!! Dziś na koncie Miki jet 430 zł.
  6. Polubek, Ty kochana jesteś ale spokojnie;). Tobiś poczeka do jutra a Ty tymczasem zadbaj o siebie:mad: [COLOR="#00ffff"]I jak nie lubić tej dziewczyny[/COLOR]:loveu:
  7. Dziewczyny, ja co zabrałam to bardzo szczegółowo pisałam. Zuzia nawet cytowała moje posty więc nie będę tego powtarzała. Było tego razem 120 zł. I niech już tak zostanie. Te 35 zł., które przekazały anielica i maruda666 Posterowi, które miały przejść z poprzedniego miesiąca na niego niech też już zostaną u naszych sunieczek. Poster sobie jakoś da radę bez tego a tu widzę że galimatias się spory zrobił. Tak więc ja jako księgowa Postera i Miki uważam sprawę przejścia pieniędzy z Tosi (*) na Postera i Mikę za zamkniętą - chyba że Wy jednak coś będziecie chciały inaczej. W każdym razie ja przy swoich przelewach już z tytułu "spadku" po Tosi(*) nic nie będę potrącała............
  8. Jestem, przeczytałam cały wątek i moim zdaniem ten pies pragnie mieć swojego człowieka jak niczego innego na świecie. Musimy wspólnymi siłami znaleźć dobry dom dla cudnego futrzaka:lol:. Sama mam takie futro na czterech nogach w domu, 13-letnie i wiem że naprawdę łatwo jest kochać takie psiaki. Trochę uwagi, serca a reszta się sama załatwia.........
  9. [quote name='magenka1']czyżby Misia miała ochotę na spanie w łóżeczku?[/QUOTE] Tylko patrzeć jak tam wskoczy:lol:
  10. Zuziu, bardzo, bardzo dziękujemy w imieniu Poaterka:Rose: Posterek jakby wiedział to by Cię pewnie:calus:
  11. Javena bardzo dziękujemy, niestety ja też myślę że przed marcem będzie trudno a i nie wiadomo czy miejsce w hoteliku będzie:shake: Do Zuzi na razie goście hotelowi głównie przybywają, ruch w drugą stronę na razie słaby. Pewnie jest to też wina tej okropnej zimy ale zuzine boksy nie są z gumy i ona choć serce ma do tych staruszków ogromne to ich nie powiększy tak z dnia na dzień:shake: Mamy 75 zł.:multi:
  12. [quote name='magda222']Uważam,że uczciwie będzie jak te 35 zł po Tosi zostaną u zuziM na koncie.[/QUOTE] Ja bym też była za tym:lol:
  13. I z tego co napisałyście czyli 70 zł. ja pozwolę sobie zagospodarować 35 zł. / deklaracja Marudy666 i Anielicy / a drugie 35 zostanie. I może dla czystości rozliczeń przelej Magda za Balbinkę teraz mniej o te 35 zł. i konto Tosi się wyzeruje:lol: Albo niech to zostanie jako opłata za hotelik za tych kilka dni Tosi(*) - tu Zuzia musi dać konkretną odpowiedź. I tym sposobem Magda by miała już czysta sytuację:lol: A mówią że tak dobrze dostawać spadki:diabloti: A swoją drogą mnie łatwiej z tymi rozliczeniami bo ja księgowa z wykształcenia i - niestety - z wykonywanego zawodu:evil_lol:
  14. [quote name='magda222'][U]Na konto Balbinki (ech...) wpłynęło:[/U] [B]+ 40 zł[/B] od [B]anielicy [/B](AlfaLS przeleję Ci 20 zł razem z moją deklaracją na Posterka jak tylko zacznie mi działać konto internetowe,bo jakaś przerwa techniczna na stronie PKO jest) [B]+ 50 zł[/B] od [B]KrystynyS[/B] (luty i marzec) [/QUOTE] Magda a ja znowu o finansach będę Ci nudziła:evil_lol: Z tych pieniążków, które zostały u Zuzi po Tosi(*) - 70 zł.ja pozwolę sobie "zabrać" 35 zł. /Anielica 20 zł., Maruda666 15 zł./Myślę że reszta niech zostanie u Ciebie na zapas, nigdy nie wiadomo jak będzie ze zdrowiem Balbinki a po operacji - nie daj Bóg - coś może być potrzebne. Poza tym kasiatatry też pisała że zostały jakieś pieniążki, które prosi o przeniesienie na następny miesiąc. Deklaracja Anielicy, którą ona przeniosła na Posterka - za luty mi pieniądze przelała już na konto. Myślę że się z nią dogadałam jak ona zrobiła już przelew do Ciebie. Może te dodatkowe 20 zł. niech zostaną na następny miesiąc na Balbinkę? Może Anielica niech się wypowie.........
  15. Jestem dziś po akcji łapania dzikiego kota, którego niestety trzeba leczyć i odkarmić bo tylko skóra i kości:-(. Uważam, po swoich doświadczeniach z tej łapanki, że najlepiej sprawę zostawić tylko i wyłącznie temu Panu Adamowi. Sunia go zna najdłużej i na swój sposób mu ufa. Każda inna osoba, nawet taka już trochę jej znana to wyczulenie uwagi, pies dodatkowy to zabawa ale też dodatkowe bodźce, które nie pozwalają się wyciszyć a przecież o to wyciszenie chodzi. Ona jak się na swój sposób uspokoi na maksa to wejdzie do budki, żeby odpoczywać czy pospać;). I on wtedy miałby szansę ją w tej budce zamknąć. Później ta klatka i byłoby po sprawie;). A tak ma ciągle nowe bodźce i emocje nie pozwalają na uspokojenie:shake:. Nawet jak Wy pójdziecie to ją jeszcze "nosi" bo było coś co zwracało jej uwagę. W przypadku kotka się sprawdziło, dziś poszły po niego tylko i wyłącznie te osoby, które zna, które go karmią i ze złapaniem nie było większych problemów, choć wcześniej jak np. ja byłam do pomocy - choć niby też mnie zna - to emocje brały górę i kociak zwiewał aż się za nim kurzyło:evil_lol: Przepraszam za to moje wymądrzanie się ale ta sunia leży mi na sercu i chciałabym żeby jak najszybciej była bezpieczna;). Widać że Wam też bardzo na niej zależy, bardzo się staracie a efekty jak na razie marne........ Choć z drugiej strony z nią może się to wszystko nie sprawdzić.........kto to wie co ona ma w tej swojej małej główce:evil_lol:
  16. On bystry jest to jeszcze troszkę i załapie:lol:
  17. [quote name='magda222']ZuziaM masz gratis siłownię i nordic walking :megagrin:[/QUOTE] A inni to za siłownię sporo muszą płacić:evil_lol:
  18. Mikuniu do góry, żeby cię chociaż na dogo było widać, jak osobiście nam noska pokazać nie chcesz:mad:
  19. Mada nie ma za co dziękować trzeba pracować:mad: Ty z nas masz najbliżej grazynę9915 spróbuj ją pomolestować żeby zrobiła jakieś nowe zdjęcia Dylanki, bo te ze strony schroniskowej są już chyba trochę starawe:shake:. Nowe by pokazały sunię jaka jest dziś. I jeśli dałybyście radę to spróbujcie się coś o niej dowiedzieć bo my z tak daleka to mamy jeszcze trudniej:shake:. Da się coś zadziałać? Tylko wiesz, musisz tak solidnie molestować bo Grażyna ma tyle spraw na głowie że o Dylance może zapomnieć - dbaj żeby jednak nie zapomniała:evil_lol: Ale Ci zadanie wymyśliłam - strach się bać:diabloti: Polubek wstawiłam Twoje banerki na pierwszą stronę. Są super i nie ma sensu żeby się marnowały na drugiej:lol:. Nie zabijesz za to?????????:evil_lol:
  20. Na pewno by chciał tak jak koledzy pójść na spacerek tylko jeszcze nie ogarnął swoim rozumkiem że bez obroży się nie da.......:evil_lol: Ale kiedyś się przekona że obróżka i smycz to dobre rzeczy:lol:
  21. Każdy z nas robi to co może i umie:lol: I w ten sposób pomagamy. Polubek robi super banerki, UBOCZE pisze śliczne wierszyki, ja nie potrafię ani tego ani tego ale chociaż aktualizuję wątek i podnoszę, inni wątek odwiedzają jak mogą to coś dorzucą jak nie to podnoszą wątek - a dzięki temu wszystkiemu Dylanka jest widoczna i jej szanse wzrastają:lol:. Kochani tak trzymać:lol:
  22. Czuje się bezpieczna :loveu:
  23. Mówisz - masz, choć z małą modyfikacją..............:evil_lol:
×
×
  • Create New...