Jump to content
Dogomania

AlfaLS

Members
  • Posts

    11677
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by AlfaLS

  1. Poproszę 4A i 5B za KT. Oraz 4B, 6, 20, 23 rozm. L za CW Poproszę o wymiary spodni nr 30 i 31.
  2. Elmas, siostra dobrała jeszcze nr 21 A - edytowałam wcześniejszy wpis :).
  3. Moja paczka odebrana. Bardzo dziękuję!
  4. Poproszę, jak zwykle, numer przesyłki :).
  5. Moja, a w zasadzie mojej siostry, przesyłka odebrana. Ania kazała pięknie podziękować za gratisy to bardzo, bardzo dziękuję!
  6. Poproszę nr 4, 36 za CW.
  7. Potwierdzam otrzymanie przesyłki :). Dziękuję bardzo!
  8. Potwierdzam otrzymanie przesyłki :). Dziękuję bardzo!
  9. Tolu, na mojej dzisiejszej wpłacie dla Zewa nie zmieniłam , że to za luty. Jest opis jak w poprzednim miesiącu, że za styczeń ale wpłata dotyczy lutego :).
  10. Przepraszam za gapiostwo :(. Moja paczka odebrana. Jeszcze nie rozpakowana ale znając życie wszystko jest na pewno w najlepszym porządku. Bardzo dziękuję!
  11. Pokerku poproszę o poprawkę, chciałam torebkę a nie sweterek / nr 33 / :). Kochana, ja nasze bazarki pokazuję kilku osobom i czasem nam troszkę schodzi zanim się ktoś na coś zdecyduje :))).
×
×
  • Create New...