-
Posts
10326 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by evel
-
U nas nowa miłość. Dla delikatnych piesków. Główne zalety: cena :lol:, a oprócz tego - ringo się odbija, ma wypustki i pływa na wodzie :) [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg850/scaled.php?server=850&filename=sdc12007001.jpg&res=landing[/IMG]
-
Marta_Ares, jak tam testowanie piankowego zacisku? :cool3: I czy ktoś ma czarnego pieska w różu i chciałby się podzielić fotką? ;)
-
[quote name='motyleqq']haha Zuz w kapeluszu extra! a ta padnięta, to moja teraz tak właśnie wygląda ;)[/QUOTE] Nawet za bardzo nie protestowała :lol: A teraz leży pod biurkiem i udaje, że nie żyje :eviltong: A u nas właśnie się zaczyna burza... [quote name='a_niusia']olej pianke, bedzie taniej!!![/QUOTE] No ja właśnie myślałam, że z pianką będzie bardziej dog-friendly dla psiej szyi :lol: Zu w ogóle nie powinna nosić obroży, bo ona tę swoją tchawicę ma nie teges, ale na naszej losferros 4cm jest dobrze, tylko to toporne jest jak nie wiem, więc nie ma opcji, żeby szybko schło ;) A 25mm naszyte na piankę to będzie jakieś 3,2cm, plus pianka schnie migiem. Sama nie wiem, jakoś mam chęć wypróbować opcję piankową, najwyżej wujek TŻ ladyS'owy się będzie wstydził :diabloti:
-
Zuz dzisiaj był wzorowym działkowiczem, jako, że termometr pokazywał koło 30*C w cieniu. [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/704/20120617010.jpg[/IMG] Po łowieniu swojego kółeczka z basenu (zmoczona jedna zuzostopa, z własnej woli!) i szalonej gonitwie za tymże w ramach nagrody, Zuz wyglądał na trochę zmarnowanego :lol: Więc polałam ją ciepłą wodą z węża ogrodowego i szanowny pies padł, zamiast się kręcić i tuptać. [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg687/scaled.php?server=687&filename=20120617009.jpg&res=landing[/IMG] Na dodatek sprzedałam cosik na allegro i mogę zamawiać obróżkę :multi: Tylko dalej nie wiem, czy to ma być różowa na czarnej piance i z łańcuszkiem, czy zupełnie inna :niewiem:
-
Rozumiem Cię dobrze. U nas sprawa "zepsucia" psa odnosi się do przyjmowania gości i do dzieci. I wiem, że wyprowadzę z tego psa dopiero, jak się wyprowadzę z domu na stałe... :roll:
-
Moja wsuwa niezależnie od pogody, dzisiaj kaczka ;) Dziewczyny a jak macie mus przestawić na inny rodzaj pokarmu, to jak robicie? Bo powoli muszę się zastanawiać, mam już wybraną karmę (suche, Brit Care, z tego względu, że suka fajnie na nim wyglądała i funkcjonowała) ale nie bardzo wiem, jak przestawić, a przestawić ją by się przydało na przełomie czerwiec/lipiec? Zu nie ma żelaznego żołądka, jakby ktoś się zastanawiał ;) Moczyć jej może tę karmę na początku czy coś?
-
[quote name='gosikf & dogs']Jestem certyfikowanym Opiekunem, psy mam w domu od 20 lat, miałam jamnika, boksera, obecnie dwa boksery i kundelka. Moja siostra ma hodowlę shar pei ( już tłumaczę, że zarejestrowaną, ma sukę i psa, których nie rozmnaża między sobą ponieważ to matka i syn, suka miała raz młode, psy mieszkają w domu a nie w oborze- to tak na wszelki wypadek żeby nie musieć już odpowiadać w przyszłości na głupie pytania). Oprócz tego siedzę na tym forum dość długo, byłam zaangażowana w różnego typu akcje związane z ratowaniem zwierząt, udzielałam się też we wrocławskim schronisku.[/QUOTE] I gryzie Cię własny pies. Sorry, ale dla mnie certyfikaty nie mają żadnej wartości, jeśli nie potrafisz zapanować nad własnym psem :)
-
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
evel replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
W takim razie trzeba się spiąć i zebrać kaskę na transport niebieskiej dziewczynki! -
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228030"][IMG]http://pdgf.pitapata.com/TikiPic.php/S62Q1pu.jpg[/IMG][IMG]http://pdgf.pitapata.com/S62Qp2.png[/IMG][/URL] Spróbuj wkleić to, co tu wstawiłam, w swoją sygnaturę - po prostu skopiować całość, wywalić to, co masz i wkleić to.
-
Cinek w DS, ale ZOSTAWIŁ DŁUGI! Ponad 900 zł DO SPŁACENIA! POMOCY!!!
evel replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Toyota, a ci Twoi znajomi nie szukają jamnikowatego? -
Musisz podlinkować obrazek. Wchodzisz w ustawienia - edytuj sygnaturę. W międzyczasie kopiujesz adres swojego wątku. Zaznaczasz swoją obecną sygnaturę i klikasz globusik - wstaw hiperłącze. Wyskoczy okienko i tam się wkleja adres, na który ma odsyłać obrazek. Mam nadzieję, że w miarę przystępnie :lol:
-
Bożebożeboże, jak to dobrze, że mój pies nie zostaje sam w samochodzie nawet na pięć sekund, bo TŻ by mi łeb ukręcił za taki numer :evil_lol:
-
Przez wzgląd na wygodę, poza tym latka lecą i w lecie tak średnio bywa z psim samopoczuciem ;) A kitka musi być, bo ogonek połamany. Miała taki krzywy odkąd ją wzięłam ;)
-
[quote name='zadra']Nie widzialąś rany,nie jesteś wetem więc nie dyskutuj na ten temat,chyba,że zależy Ci na zbędnym i niepotrzebnym zamęcie.[/QUOTE] A co Ty taka agresywna dzisiaj? Nervosol se łyknij, albo meliski zaparz, bo Ci cukier skoczy.
-
Hahaha! Jaka szczota, wypisz, wymaluj, moja obrażona hrabianka po kąpieli :evil_lol: A tu foto "przed" i "po" ;) [url]http://img18.imageshack.us/img18/8383/zuzostrzyzenie.jpg[/url]
-
[quote name='zadra']Jaka rana! Nie konfabulujcie już na temat rany! Jest wygojona,wet.nie widzial przeciwskazań do wyprowadzenia benka.Chyba,że kwestionujecie jego opinię?[/QUOTE] Wiesz, ja psa nie widziałam własnoocznie ;), ale psa, który miał wrośnięty w szyję łańcuch tak czy siak najlepiej wyprowadzać w odpowiedniego rozmiaru szelkach. Rany fizyczne to jedno, a psychiczne to drugie. Swoją drogą, nigdy nie zrozumiem mentalności takich ludzi, "co chwilę" na dogo mamy przypadek psa z wrośniętym łańcuchem :shake:
-
[quote name='gosikf & dogs']Pies chodzi w uździe, która w razie czego pomaga szybko odwrócić głowę psa. Oprócz tego ma podpiętą obrożę lub szelki żeby nie chodził w tej uździe non stop. Zamówiłam właśnie kaganiec skórzany zabudowany. [/QUOTE] Masz na myśli halti? Ja tam jestem ogólnie średnio nastawiona do tego wynalazku, gros psów uważa je za ciągły bodziec karcący, gdyż halti obejmuje kufę psa w dość nieprzyjemny sposób. Mam nadzieję, że "kaganiec zabudowany" to nie taki: [url]http://www.mixzoo.pl/allegro/obroze/szelki/kaganiec_bojowy.jpg[/url] bo jeśli kochasz swojego psa, to chyba nie chcesz, żeby się udusił w cieplejszy dzień z powodu braku możliwości dyszenia. Najlepsze są kagańce fizjologiczne, ewentualnie plastikowe o odpowiednio dużym koszu, żeby pies mógł otworzyć paszczę i ziajać, ale przy tym nie mógł nikogo capnąć.
-
Dziewczyny, nie bądźcie śmieszne. Czy ten wątek znowu ma się zamienić w bagno? Od takich rzeczy jest PW, zdaje się. Też uważam, że wyprowadzanie na pętli psa z raną szyi jest... no, średnio mądre. Ale to już nieistotne, było, minęło. Mam natomiast pytanie. Czy bernardyn jest zgłoszony do fundacji benkowej?
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
evel replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']speed , funny starczają na jeden lot :) a co ? dlatego się Cię pytałam , na ile starcza do ciągania Wam to nowe kółeczko ;) i piłka nie jest zżarta , ja im nie daje do gryzienia piłek ... to w locie puściło :evil_lol: ale ta piłka to ona trochę tysięcy kilometrów zrobiła i była z pareset tysięcy razy w mordzie któreś[/QUOTE] Straaaaasznie :lol: Speedem to bym chyba zabiła tę moją pokrakę :evil_lol: Zu jest potworem, ale z gumowymi zabawkami obchodzi się raczej ostrożnie, lateksową świnię mamy już hoho ;) -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
evel replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Ewa... ta zżarta do połowy piłka to jest speed? :crazyeye: -
Po pierwsze - [B]dlaczego ten pies chodzi bez kagańca?[/B] Jak to "ugryzł dziecko, bo chciał mu zabrać biszkopta"? Bo gdyby to było moje dziecko, które ugryzł jakiś agresywny pies, to mimo że bardzo kocham psy, zrobiłabym wszystko, żeby tego psa uśpiono. Pies atakujący przechodniów jest realnym zagrożeniem dla ich zdrowia - w przypadku dzieci, także dla ich życia, jeśli złapie w nieodpowiednim miejscu. Po drugie, agresja psa do psów [U]i ludzi[/U] nie nadaje się do doradzania przez net, bo to zbyt poważna sprawa. Niemniej jednak, chciałam napisać parę słów... Psy agresywne pozostają psami "podwyższonego ryzyka" przez całe swoje życie. Jednak gdzieś musicie robić błąd - może spotkanie z bardzo dobrym specjalistą by pomogło, gdyby poobserwował Was w sytuacjach "krytycznych", podpowiedział, co robić? Co z nim robisz, oprócz wychodzenia na spacery, na których zdarza mu się kogoś pogryźć, psa czy człowieka...? Pies zna komendy? Reaguje na nie? Rzuca się tylko, gdy coś mu się "każe" a on nie ma ochoty tego wykonać?
-
Biały lonżowany konik, czyli jack russell terrier Jax i ferajna - zapraszamy!
evel replied to LadyS's topic in Foto Blogi
[quote name='LadyS'] Wystawa we wrześniu, pewnie trzeci weekend miesiąca ;)[/QUOTE] Łojezu, to całkiem od czapy, bo ja nie dość, że do roboty, to jeszcze praktyki :splat: :placz: -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
evel replied to Amber's topic in Foto Blogi
Jak się ma psa, co ma piłkę zamiast mózgu, to stan pt. nakręcony ORAZ skupiony dość trudno osiągnąć ;) Ale staramy się ;) -
Biały lonżowany konik, czyli jack russell terrier Jax i ferajna - zapraszamy!
evel replied to LadyS's topic in Foto Blogi
A stadka pomeranianów? hehehe... Gremliny atakują - zaczynał jeden i tak pierdziały całym stadkiem, aż się kojec ruszał :lol: -
Biały lonżowany konik, czyli jack russell terrier Jax i ferajna - zapraszamy!
evel replied to LadyS's topic in Foto Blogi
A kiedy ta wystawa? ;) [quote name='Instant']Nie wiem, czy to wpływ wystawy, czy coś innego, ale odniosłam wrażenie, że niewiele było tak naprawdę posłusznych, widziałam co najmniej kilka kolczatek używanych jako zwykłej obroży, właścicieli szarpiących się z psami, krzyczących, czy na siłę pakujących do namiotu/klatki.[/QUOTE] Stres właścicieli przekłada się na psy, poza tym, nad czym bardzo, bardzo ubolewam, wystawiający prezentują całą paletę barw "przeciętnego psiarza", w związku z czym trafiają się i normalni, świadomi, kulturalni właściciele, i kretyni, szarpiący psami na kolczatkach osadzonych niemal na psich barkach - tak nisko i bezsensownie, srający psami gdzie popadnie i oddalający się w pośpiechu, żeby nikt nie zaczepił, i tak dalej :roll: