Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. ja pewnie też będę zmuszona zrezygnować.
  2. [quote name='C&B']Bry Adrianno! :multi:[/QUOTE] Witam Pani Dominiko :D [quote name='Ppx'][url]http://img401.imageshack.us/img401/1871/dsc02626i.jpg[/url] :loveu:[/QUOTE] :):)
  3. :D Dobrą propozycję podałam:D hah:D Daj jej na drugie Ada;P hah:D Legia? wiesz ty co:P Lech może być:P Luna fajnie:D kojarzy mi się z jakąś księżycową księżniczką czy czarodziejką;P i z kotem nie wiem czemu:P
  4. e tam nie znasz sie:P zamiast Ana nie będzie Ada :diabloti: Po za tym Adiell jest pięknie :loveu: Albo jeszcze Aria :)
  5. Adiell:loveu: ale najlepiej to Ada, Adrianna :diabloti:
  6. Sweet

    Lucyanna&króliki

    Wow:D Ile zdjęć:D:D A lucy bardzo czysta była ja nie wiem co ci ludzie się czepiali:P nie jej wina że ziemia jest brudna :evil_lol:
  7. Nie. Gdzieś na samym dole Polski prawie to jest.
  8. O jakaś nowa fryzurka?:D
  9. Czytałam już to Fajnie na Pbl :diabloti: I nawet są zdjęcia:D
  10. Uwielbiam ten jego jęzor jak biega:loveu: I nie narzekaj że nie umiesz robić zdjęć :) Dobrze ci wyszły te jak biegnie:D Ja w ogóle nie umiem w ruchu robić;P :D
  11. A mi się właśnie zaczynają ferie :diabloti: Lepiej opowiadaj jak było na wyjeździe;)
  12. jest coś takiego jak pokaz myszy :O jak się je wystawia??:D
  13. No dobra niech ci będzie że macha;P haha:D [url]http://img233.imageshack.us/img233/7089/dsc0409j.jpg[/url] A tu się chowa? czy znowu źle odczytuje? :evil_lol:
  14. [url]http://img502.imageshack.us/img502/4804/41843950.jpg[/url] to najpiękniej:D:D :loveu: ale wszystkie fajne:D
  15. [url]http://img823.imageshack.us/img823/5966/dsc0388go.jpg[/url] haha:D Hi Hitler;P Fajne;D
  16. Iś ja to bym miała specjalne życzenie:D Na foty studniówkowe i relacje studniówkowe :diabloti: Gadaj a nie cicho siedzisz;P
  17. Ja też jestem za Starą Wsią;)
  18. [quote name='Avaloth'][IMG]http://www.pablik.pl/img/info/facebook-like.jpg[/IMG] Dominika Karnia lubi to.:diabloti:[/QUOTE] [IMG]http://www.pablik.pl/img/info/facebook-like.jpg[/IMG] Adriana Małycha lubi status Dominika Karnia :evil_lol:
  19. Dębno jest na takim odludziu polski że każdy ma daleko..;/ Trochę nie bardzo miejsce ale cóż;) Wiem że trudno coś znaleźć..
  20. [url]http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/123123/Obraz26284.jpg[/url] jak z photoshopa :evil_lol: :diabloti:
  21. [quote name='kasia8579']a w ogóle Śląsk jest daleko od dolnośląska ...[/QUOTE] Daleko to jest od wielkopolski, a nie od dolnośląskiego;P [quote name='Avaloth']spotykamy się my, dogomaniacy, psiarze i inne istoty które na zlot przyjeżdżają jako osoby towarzyszące :D z psami oczywiście, tzn kto ma i chce ;) Przez około tydzień przebywamy razem, mieszkamy, jemy, łazimy na spacery etc. Generalnie nie ma jakiegoś planu czy opiekuna jak na obozie, organizator załatwia ośrodek i rzeczy z tym powiązane, na miejscu każdy odpowiada za siebie. Ale oczywiście pomagamy sobie, nikt z głodu ani czegoś takiego nie zginie xD oj tam gdzie daleko. ja w dwa lata temu jechałam pod Wrocław z krakowa, a były i osoby z gdyni ;)[/QUOTE] Iśka jak pięknie wyjaśniłaś:D nadajesz się na przedszkolanke :loveu: Daleko to ja mam wszędzie bo na taki odludziu jakimś mieszkam:P muszę się przeprowadzić:P
  22. Dębno to dla mnie drugi koniec świata;( coś czuję że w tym roku się nie zobaczymy...
  23. [quote name='dog193']Aha, co do domku 16-osobowego jest jeszcze jeden problem - kibel :diabloti: Ostatnio byliśmy po 6/7 w domkach, a i tak kolejki były (przynajmniej u nas). I jakoś nie potrafię sobie wyobrazić 16 osób do jednej łazienki :evil_lol: [/QUOTE] E tam narzekasz dawałyśmy rade:P I nawet nikt się w zimnej wodze nie kąpał:) Chyba że zapomniałyśmy włączyć boiler;P [quote name='NightQueen']my tego problemu nie mieliśmy, każdy się kąpał o innej godzinie, a ja nie wiem czemu ale zawsze ostatnia i wiecznie nie miałam ciepłej wody :evil_lol:[/QUOTE] [quote name='NightQueen']troszkę mnie przeraża fakt że jest dom na domku i możemy nieco przeszkadzać innym wczasowiczom :diabloti: ostatni bywało nieco głośno :evil_lol: A co tam, jedźmy po raz drugi do Siweierza :diabloti::diabloti:[/QUOTE] No w sumie troche tak:P Ja jestem za!:D haha:P
  24. Na przed ostatniej na pewno;) a tak to nie wiem:)
  25. Myślę że z napisami dopiero w środę będzie... Ale czekamy:D
×
×
  • Create New...