-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
[quote name='Tepes'][COLOR="blue"]Ada nie marudź... jakbyście zrobili w Sopocie to do mie nie było by problemu jechać...[/COLOR][/QUOTE] Lubie sobie pomarudzić....:D
-
[quote name='NightQueen']mam pewne wątpliwości co do tego :diabloti: mi się najbardziej motyw w wannie podobał :cool3: [/QUOTE] Pati no! :eviltong::eviltong::eviltong: Mi też:diabloti::cool3:
-
[quote name='Avaloth'] w tamtym roku też miałaś nie jechać a się udało :eviltong: [/QUOTE] Tak tyle że mimo wszystko było bliżej... I nie wiem jak z kasą i z moimi planami na wakacje będzie... [quote name='dog193']Róbcie jak chcecie, ja mam w tym roku wszystko gdzieś i chcę sobie przyjechać na gotowe, jako normalny zlotowicz. Tyle ode mnie :evil_lol:[/QUOTE] W sumie i tak Iśka wszystko załatwia z tego co widzę. Bo będzie dzwonić do ośrodka i rezerwować oraz zakładać wątek.
-
[quote name='Izabela124.']Sweet te moje SMSy do Ciebie to chyba jakieś przeznaczenie :evil_lol:[/QUOTE] Haha kto wie:D Wpadne wieczorem do ciebie to pogadamy :diabloti: I kupie Oliwe :evil_lol:
-
[quote name='NightQueen']pff krzywda :diabloti: ale może by ci się w główce poukładało :evil_lol::eviltong: nie jeszcze nic nie znalazłam, ale poszukam coś na iitv :cool3:[/QUOTE] Ja mam już wszystko dawno poukładane:diabloti: Może nie tak jak powinno ale jest:evil_lol: Szukaj szukaj:D szukaj pod Pretty Little Liars :diabloti:
-
[quote name='NightQueen']no wiesz, jakby cię trochę drewnem podźgali to by ci na złe to nie wyszło :diabloti::evil_lol: koniec gadania o D. :mad::mad: nie będziesz mi tu D. obrażać w galerii :diabloti:[/QUOTE] Ej no wiesz co ! :shake: Nie myślałam że możesz być taka okrutna dla mnie:(:( Stałaby mi sie krzywda:( D. jest cudowny :D haha:evil_lol: tak może być?:D Znalazłaś jakiś serial do oglądania?:D
-
[quote name='NightQueen']oj no bo ona dziwna jest :diabloti: krzywda jej się nie stała, kule same wypadły przecież :diabloti::evil_lol: O jezu, tos pojechała z tym Jeremim :shake: tylu aktorów tam jest a tyś najbrzydszego wybrała, no może Matt brzydszy, ale J. jest w czołówce :diabloti::eviltong: D. jest genialny :loveu: a nie stary :mad::mad:[/QUOTE] E tam ;P ja też jestem dziwna i co mam dostać za to?? :evil_lol: No dobra naprawiła się chociaż bo to umie robić:P E tam pojechałam odrazu:P Ja uważam że jest fajny:evil_lol: każdy ma inny gust;P haha:P Stary:diabloti: dla mnie stary :diabloti:
-
[url]http://i683.photobucket.com/albums/vv193/Kinia_K/Marley/IMG_9071.jpg[/url] O ja cie:loveu: Jaki słodki on:loveu:
-
[quote name='NightQueen']ale spoilery robisz dziewczynom :mad::mad::mad: :evil_lol: zamknęli ją bo miała byś przynętą i czymś na wymianę za Taylera, ee wilki są fajne, Mason był fajny, T. tez fajny :loveu: D. jest cudny i te jego patrzałki :loveu:[/QUOTE] Trudno, komuś trzeba:evil_lol: No tak ale dla mnie to bez sensu że ją tak poranili;/ nie lubie ich... T. jest fajny:D ale dla mnie najprzystojniejszy jest Jeremy :loveu: :diabloti: Damon za stary:P nie jest zły no ale:evil_lol:
-
[quote name='Agathee']nie nie nieeee nic o wampirach i innych stworach, błagam :diabloti: i o bogatych nastolatkach jak w Życiu na Fali :p skinsów o nastolatkach lubiłam, ale to całkiem inny klimat był, świat imprez, problemów, alkoholu i narkotyków co mi się podobało, a Życie na Fali jest takie... oklepane strasznie ;) chyba się za Gotowe na Wszystko wezmę :evil_lol: zdarzyło mi się oglądać parę razy w tv i nawet fajne się wydawało, chociaż jak się tak ogląda urywkami to nie bardzo wiadomo o co chodzi. Ale to dobrze, bo ja bardzo lubię jak w serialu się dużo dzieje :cool3: a Lost oglądałaś?? ;)[/QUOTE] To ja polece jak wszystkim Pretty Little Liars:D Nie wiem czy ci się spodoba ale je bardzo lubię ten serial:)
-
[quote name='NightQueen']jakiś czas temu leciał w tv ale usnęłam w połowie :evil_lol: ja lubię kwadratowe szczęki, ale on jest na prawdę dziwny i brzydki :diabloti: i przypomina mi Elwisa z tą fryzurką :evil_lol: no to jeszcze 3 część jest fajna, a później są nudne części Nooo boski odcinek był :loveu: i Tayler mrrr.... lubię wilczki :cool3: i biedny D. tak mi go żal był znów :diabloti:[/QUOTE] :D to dobrze kojarzyłam:D hah:D ja nie specjalnie;P Dobre skojarzenie z Elvisem nie wpadłabym na to:P :D to muszę ją w końcu przeczytać:) ale myślę że dopiero w wakacje dam rade... Fajny fajny:D I biedna Caroline zamknęli ją w klatce w sumie bez powodu...;/ Nie lubie wilkołaków... jedynie Tylera chociaż się zachował głupio. Tak mi też... uwielbiam jego teksty:P
-
[quote name='NightQueen']Amityville, podobno oparty na autentycznych faktach, aczkolwiek ja jestem sceptycznie nastawiona do takich rzeczy. Na filmie raczej śmiać się nie będziesz :diabloti: ja się nie boje na horrorach, ale na tym mnie szarpnęło kilka razy, co oznacza że dla normalnych ludzi będzie straszny :evil_lol: Tylko zabijają tam pieska bc, co ci się zapewne nie spodoba :diabloti:[/QUOTE] Słyszałam o tym:D znaczy tytuł kojarze skądś.. może w tv kiedyś leciał?? albo w kinach?;p [quote name='Kashdog']Taaak, Damon jest genialny.Ta postać mnie czasami zgina kompletnie :diabloti: Ogólnie to Stefan mnie strasznie denerwuje, te jego krzaczaste brwi mnie okropnie irytują :evil_lol: 35 odcinek od początku pierwszej serii, czyli tak jak pisała Sweet 13 II sezonu :cool1: I już się ładuje :loveu:[/QUOTE] ja nie mam nic do Stefana;P Może ma trochę kwadratową twarz, ale co tam:evil_lol: :D czyli dobrze myślałam:D Właśnie obejrzałam go:D [quote name='NightQueen']oo tak Stefan jest tragiczny i ta jego mina - mówiąca "jestem męczennikiem narodu" :evil_lol: kompletnie mi tam nie pasuje i denerwuje mnie fakt że Elena z Damonem się nie ten tego jeszcze :diabloti: a woóle serial a książki to dwie różne bajki, a szkoda bo tam Elena coś ten tego do D. :diabloti::evil_lol: łu hu hu odcinek jest super :diabloti: i jest D. :loveu:[/QUOTE] Ksiązki czytałam 2 pierwsze:D za 3 nie mam kiedy się zabrać a 4-6 leżą na półce bo nawet specjalnie kupiłam sobie:P Oglądałam:D Najlepsze były zwierzenia D. w wannie :diabloti:
-
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/8163/dsc02832e.jpg[/IMG] [IMG]http://img593.imageshack.us/img593/940/dsc02833q.jpg[/IMG] [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/5301/dsc02836e.jpg[/IMG] [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/7129/dsc02837b.jpg[/IMG] Koniec;) Więcej nie posiadam:P Nie mam ochoty na robienie zdjęć ostatnio...
-
Dobra macie:evil_lol: Jak zawsze brzydkie:D Kolczyki które zrobiłam dla koleżanki na urodziny:) [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/7826/dsc02800p.jpg[/IMG] Łoś:D [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/7741/dsc02822fm.jpg[/IMG] Kokosanki:D [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/2888/dsc02825c.jpg[/IMG] [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/5420/dsc02827ts.jpg[/IMG] CDN;)
-
[quote name='NightQueen']supeeer odcinek :cool3::diabloti: ja wczoraj oglądałam horror, który standardowo straszny nie był, ale grał mój ukochany aktor - Ryan Reynodls :loveu::loveu: [/QUOTE] :D To muszę jak najszybciej obejrzeć:D O jaki horror to był??:P ja tam na każdym się boje;P haha;P A jak się nie boję to na złość wszystkim komentuje to co mnie śmieszy:P
-
[quote name='Kashdog']Kurcze, ja ostatnio zaczęłam oglądać Pamiętnik Wampirów i strasznie wciągające to jest! I czekam teraz na ten 35 odcinek. Wie ktoś czy można go już z napisami PL w necie obejrzeć :diabloti:?[/QUOTE] 35? czyli 13 2serii?:D Jest już z napisami na iitv.info ;)
-
[quote name='Izabela124.']To niech Ci się zechce i wstawiaj te zdjęcia :D[/QUOTE] Może zaraz mi sie zachce ;D Tylko muszę aparat wyciągnąć i zgrać zdjęcia;P
-
[quote name='NightQueen']pamiętniki widziałam wczoraj :diabloti: fajny odcinek, idź szybko oglądać :cool3:[/QUOTE] Obejrze jeszcze dzisiaj ale muszę siostrę zawołać bo ogląda ze mną :evil_lol: ale mam ściągnięty odcinek i napisy:D Czekam już na następne odcinki wszystkich seriali bo mi się nudzi;P chyba muszę jakiegoś fajnego filmu sobie poszukać:P
-
[quote name='NightQueen']takie rzeczy zostawiam dla siebie :diabloti: pomyślimy... Jeszcze mam zaległy sezon Gotowych na Wszystko :evil_lol:[/QUOTE] Ale jesteś :foch: Ja Gotowych na Wszystko widziałam już wszystkie sezony.;P nie mam co oglądać:P tylko ostatni odcinek Pamiętników Wampirów mi został:P
-
[quote name='NightQueen']jakaś ty humanitarna :diabloti:[/QUOTE] Wiem;P :diabloti: ale jeszcze go nie bije także zawsze mogło być gorzej:evil_lol: Jak mi się zachce to dam wam jakieś zdjęcia;P Bo w środę znowu obcinałam szczurka i jest znowu brzydki :(
-
[quote name='NightQueen'] skąd wiesz że nie mam? :diabloti: zobaczę czy mi się spodoba :cool3:[/QUOTE] Bo mi się nie pochwaliłaś :evil_lol: Z takich rzeczy powinnaś się zwierzać siostrze :diabloti: :D zobacz;D
-
[quote name='NightQueen']też mam rude włosy :diabloti: chociaż ostatnio robiłam eksperyment, także od dołu mam czekoladowe, a góra ruda :cool3: skończyłam oglądać 90210 :placz: i teraz nie mam co oglądać :placz: muszę jakiś nowy serial znaleźć :diabloti: [/CENTER][/QUOTE] Ale nie masz rudego chłopaka :diabloti: Polecam Pretty, Little Liars :loveu: Ewentualnie Hellcats:D ;D Fajny Latający chlebek:D
-
Brzyd Ula była świetna :loveu: Ten nowy serial z muchą oglądam ale w jej miejsce mogłaby być inna aktorka;P A co do skojarzeń z muchą to jeda dziewczyna u mnie w szkole ma tak na nazwisko i jest parą rudego, swoją drogą sama też się niedawno przefarbowała na taki kolor:evil_lol: ;P Razem tworzą parę: Rudy i ruda :evil_lol: :diabloti: