Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. o:D to fajnie masz:D ja mam do Zakopca jakieś 7-8 h:D Masz więcej bo widziałam ! :diabloti: No tak ale tam już od dawien dawna tak sprzedają szczeniaki...;/ Fajny bigiel :evil_lol:
  2. Fajne:D Wstaw więcej Pati:D:D Na ile ty byłaś w tym Zakopanym?:D
  3. [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/262/dsc02932kj.jpg[/IMG] Za to tak wypoczywa się po przyjściu ze szkoły:P Tylko że jak kazałam zrobić siostrze zdjęcia to kabi się obudził:P ale spał tak z 30 min:evil_lol: [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/5258/dsc02934dt.jpg[/IMG] [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/8814/dsc02937l.jpg[/IMG] [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/2139/dsc02940i.jpg[/IMG] [IMG]http://img580.imageshack.us/img580/6234/dsc02960r.jpg[/IMG] KONIEC:)
  4. Mam jeszcze jakieś zdjęcia;) Co prawda tu cicho ostatnio no ale;) Ja też nie mam czasu wchodzić do innych galerii za bardzo... [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/3044/dsc02926j.jpg[/IMG] [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/760/dsc02928s.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/3189/dsc02929o.jpg[/IMG] A tak się zajmuje łóżko kiedy ja muszę iść do szkoły :evil_lol: kabi się kamuflował:P [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/9650/dsc02930nv.jpg[/IMG] [IMG]http://img818.imageshack.us/img818/659/dsc02931v.jpg[/IMG] CDN:)
  5. Nie dość że prawie kopie psa zamiast piłkę to jeszcze każe mu się cofać i biedak wchodzi w szafki :evil_lol: :diabloti: Ale i tak słodki jest mały :loveu: szkoda że go nie zobaczę na zlocie:(
  6. [quote name='Tepes'][COLOR=blue] weka jest fajno a nie jkiś chleb pszenny:evil_lol: abo karminadle abo lacie abo antryj i inne fajne słowa:diabloti: [/COLOR][/QUOTE] Chleb pszenny :evil_lol: My też mamy różne fajne słowa:evil_lol:
  7. [quote name='Avaloth']haha :D kto to miał problemy z weką, Ada ? :P [/QUOTE] A kto inny mógłby mieć z tym problemy:evil_lol::diabloti: U mnie się na to mówi chleb pszenny a nie jakaś weka:P ale się nowego słowa nauczyłam:eviltong: Swoją drogą też jestem nieśmiała :) :D
  8. [quote name='C&B']To ty nie wiedziałas, że to u myszy norma? :diabloti:[/QUOTE] Nie:P bo nie posiadam myszaków :evil_lol: a inne gdzieś pochowały swoje 3 pozostałe ogony :diabloti:
  9. [url]http://i634.photobucket.com/albums/uu62/fotoczik18/P1470195.jpg[/url] Ona ma 4 ogony :evil_lol:
  10. [quote name='NightQueen']jak będę na urodzinach z tortem to będę robiła zdjęcie specjalnie dla ciebie :evil_lol: [/QUOTE] Dobrze :loveu:
  11. [url]http://i634.photobucket.com/albums/uu62/fotoczik18/P1460932.jpg[/url] Jaki słodki widok :loveu:
  12. [quote name='NightQueen']może nie wiesz gdzie szukać :eviltong: W zeszłym roku na roczek miał czerwony samochód, widziałam też królika baksa, lalkę barbie itd. :p ja na urodziny dostałam tort z księżniczkami disneya :evil_lol:[/QUOTE] No nie wiem:P ale u nikogo innego nie widziałam też takich:P O:D fajnie;D
  13. [quote name='NightQueen']fakt, był oryginalny i ciekawy i genialnie pasował do Kacpra ;) ale to nie ten poziom co w TLC ;) dzięki[/QUOTE] No tak wiadomo że nie ten poziom ale jeszcze u nas się z takim tortem nie spotkałam;)
  14. [quote name='NightQueen']sporo mu do tamtych brakowało :diabloti: (oglądam oba programy :evil_lol:) miał chyba 1,5 kg moge się mylić, płaciliśmy 63 zł [/QUOTE] E tam sporo:P ale i tak był inny niż wszystkie torty :diabloti: ;) Fajnie wyszło zdjęcie myszastej:D
  15. [quote name='NightQueen'][URL]http://img524.imageshack.us/img524/244/dsc02849.jpg[/URL] ale ma brzusio słodki :loveu: mam fetysz i lubię psie brzuszki :evil_lol: hasior fajny :loveu:[/QUOTE] Tak, ma fajny brzuchol;P :D Ja też :diabloti: Nom:D oczy ma fajne, ale na zdjęciach nie widać tego tak..;)
  16. [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/9533/zdjcie0345s.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/1291/zdjcie0346.jpg[/IMG] Ja i moje żółte włosy :evil_lol: W ogóle to wygląda jakbym miała ogromną głowę :evil_lol: [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/5769/zdjcie0347f.jpg[/IMG] [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/9458/zdjcie0349e.jpg[/IMG] KONIEC:) Co za dużo to nie zdrowo:P
  17. [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/3360/dsc02881n.jpg[/IMG] mefis/menfis nie mogę zapamiętać jego imienia;P [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/1763/zdjcie0335h.jpg[/IMG] bezimienna kotka;P [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/4729/zdjcie0339g.jpg[/IMG] [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/3658/zdjcie0341d.jpg[/IMG] Takie sobie miejsce do spania znaleźli :evil_lol: [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/2762/zdjcie0344v.jpg[/IMG] CDN:)
  18. Mam nowe zdjęcia:D Najpierw Kabi:D [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/244/dsc02849.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/9416/dsc02860m.jpg[/IMG] [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/2442/dsc02864l.jpg[/IMG] [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/7411/dsc02867z.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/8096/dsc02874u.jpg[/IMG] CDN:)
  19. Ale wygląda jak te wszystkie z TLC co robią np. w słodkim biznesie czy królu wypieków:D Mega są:D A za taki ile płaciliście?? i jak duży był?
  20. Gdzie zamówiliście taki świetny tort?:D Normalnie jest prawie taki jak z programów w TLC:D Fajny:D Ile takie fajne coś kosztuje?:D
  21. To twoja Zosia??:D
  22. Mój po kąpieli się we wszystko wyciera;P
  23. Ale on już urósł:D Ile on ma już?:D [url]http://img835.imageshack.us/img835/1295/obraz198x.jpg[/url] :loveu:
  24. [quote name='Tepes'][COLOR=blue]10:25:evil_lol: ino wtorki i srody mom na 7:40:D[/COLOR][/QUOTE] Dobrze ci tak na 10.25:D Ja jutro idę na 9.50 a i tak muszę wstać przed 8;P chociaż to i tak długo sobie pośpię:evil_lol:
  25. Hmm... to muszę pomyśleć... Jak coś wymyślę to ci napisze;)
×
×
  • Create New...