-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
[IMG]http://img406.imageshack.us/img406/7460/dsc02622a.jpg[/IMG] [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/1871/dsc02626i.jpg[/IMG] [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/8734/dsc02627a.jpg[/IMG] [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/8484/dsc02629a.jpg[/IMG] [IMG]http://img560.imageshack.us/img560/4373/dsc02630c.jpg[/IMG] KONIEC:)
-
ZDJĘCIA:) [IMG]http://img814.imageshack.us/img814/2879/dsc02565q.jpg[/IMG] [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/3025/dsc02590s.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/5140/dsc02604io.jpg[/IMG] [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/9959/dsc02611i.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/6480/dsc02615k.jpg[/IMG] CDN:)
-
[quote name='C&B']Mam nadzieję, że na WOŚP wyzdrowiejesz ;) Ja też dzisiaj z chrypą, oby do niedzieli nie poszło dalej :<[/QUOTE] Właśnie raczej mi się nie uda;/ a nawet jeśli to mama mnie nie puści;/ A tak chciałam iść;/ No mam nadzieje że u ciebie chociaż nie pójdzie dalej;)
-
[quote name='justyska2']jak opanujesz obiektyw będziesz miała genialne portreciki :D tez mam katar, ale czuje ze do 9 wyzdrowieje i posłucham Pana Maleńczuka w Krakowie :D[/QUOTE] Mam nadzieje że coś będzie fajnego kiedyś;) Jako że chora siedzę cały dzień w domu znowu coś porobiłam;) A miałam iść na sesje z koleżanką w wypróbowaniu obiektywu no ale choroba popsuła nam plany;/ Bosko.;/ ;) To fajnie:D Idę do łóżka zaraz i zgram zdjęcia potem.
-
[quote name='C&B'][url]http://img98.imageshack.us/img98/9476/dsc02540ss.jpg[/url] Waaaaa:loveu:[/QUOTE] ;) [quote name='LadyK'][url]http://img98.imageshack.us/img98/9476/dsc02540ss.jpg[/url] świetne tylko za ciemne :P[/QUOTE] Dziękuje:) Niestety próbowałam rozjaśniać to wyglądało okropnie;/ jeszcze nad ustawieniami muszę popracować. [quote name='Kinia']Hej! Ostatnie najbardziej mi się podoba;) Jutro wolne;D[/QUOTE] Hej;) dziekuje;) No :D Ja w piątek też nie ide;P po za tym jestem chora;P Przyszłam się pożalić trochę że będę pierwszą osobą na świecie która umarła na katar:evil_lol: Nos mi odpadnie chyba za chwile... I jeszcze na dodatek mam zapalanie tchawicy;/ także bosko;/ A miałam iść w niedziele na WOŚP... Może jeszcze wyzdrowieje przez te 3 dni?:D A po za tym przyszły tydzień w szkole będzie masakryczny;/ W piątek robię sobie wolne z powodu mojej choroby. dzisiaj się poświęciłam i przyszłam na kartkówke z geografii. I w tym samym sposobem ominie mnie kartkówka z fizyki:D w sumie już 3 której nie będę pisać... :diabloti: Chyba tyle chciałam powiedzieć:P
-
E tam mój kundel jest zdrowy:P ale jak mu już coś raz na ruski rok jest to już naprawdę poważnego. A ta Molcia pechowa no. Dobrze że Darc jest zdrowsza:D
-
Jeszcze kilka tragicznych zdjęć.. przepraszam za takie ale uczę się dopiero tego obiektywu. [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/1040/dsc02489i.jpg[/IMG] [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/3388/dsc02500x.jpg[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/2387/dsc02508r.jpg[/IMG] [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/7067/dsc02533d.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/9476/dsc02540ss.jpg[/IMG] Tyle reszta nie nadaje się do pokazania:P
-
[quote name='NightQueen']to jest ciemny obiektyw? bo zdjęcia ciemne są? czy ty po prostu go źle ustawiasz? :diabloti:[/QUOTE] to jest jasny obiektyw f1.8 :P :evil_lol: Ja po prostu tak ustawiłam bo jeszcze się z nim nie zgrałam:P zanim mi coś wyjdzie dobrego to minie 100 lat;P Ładnie się uczę geografii :diabloti: Mam zdjecia dam za chwile moze:P
-
[quote name='Adrianna']sweet - ja bym dała bardziej w górę, a poza tym nie widać oczek, a szkoda ;)[/QUOTE] W sumie fakt, dzieki:) następnym razem bardziej będę się musiała skupić na kadrze:P a co do oczu to się zgadzam, tylko zarośnięty jest;P;) , [quote name='Shel'] Sweet - widziałabym to jaśniej :-) [/QUOTE] Dzieki:) może faktycznie bylo by lepiej jaśniejsze;) Shel: fajna sarna czy co to tam jest;) podoba mi się , tylko troszkę się z tłem zlewa tak mi się wdaje. ale ładne jest ;D
-
Co powiecie o tym??? [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/4093/dsc02430or.jpg[/IMG] [B]Marcisia[/B]: bardzo ładne:D może tylko w tym pierwszym psim bym mniej dołu dała ale jest genialne :D
-
[quote name='Bartiśkowa_']Hej :diabloti: [URL]http://img402.imageshack.us/img402/4093/dsc02430or.jpg[/URL] śliczne Kabisiste słoneczko:loveu: Ps. Widze że nowy obiektyw Ci słuzy :razz:[/QUOTE] Hej:D dziekujemy;) :D Odp na PS. A czy ja wiem:P nie mogę się jeszcze z nim dogadać:P potrzeba nam chyba czasu. z ostrością mam problemy... i właśnie nie wiem czy to obiektyw czy ja coś źle robię.
-
[quote name='Bartiśkowa_'] :evil_lol::evil_lol: Oj łatwo mu to poszło, rozkochał w sobię pół zlotu łobuz mały :loveu: Na jaką :diabloti:?[/QUOTE] Bardzo łatwo:P teraz nie ma wyboru jak będzie drugi zlot to musi przyjechać z tobą:D Na drugą różową :diabloti: a tak na serio to na rogza krówkowego :) [url]http://img233.imageshack.us/img233/5299/sosina112.jpg[/url] jaki on jest słodki no:D to ostatnie mega:D oczka :loveu:
-
[quote name='NightQueen']Nic jej nie robię takiego złego w porównaniu z tym co ty z psami wyrabiasz :diabloti::evil_lol: Stały się gorsze rzeczy, ale mnie mi :p Ja z Molindą ćwiczę sztukę Zen - pełne skupienie w ekstremalnych sytuacjach :diabloti:[/QUOTE] Ja nic z psami nie wyprawiam:P Oj... to trzeba miec szczescie. hah:D dobre:P
-
[url]http://img220.imageshack.us/img220/2745/dsc0469z.jpg[/url] Boże co ty tej biednej psinie robisz :evil_lol: No a co do sylwestra to dobrze że się wybawiłaś;D I z tą petardą to straszne...;/ dobrze ze nic więcej ci sie nie stało.
-
[quote name='Martunia']to zacznij, po co ci on skoro nie używasz ;p! ooo dokładnie, Ada cię przejrzała ;p hahaha uważaj, bo Ada ci go ukradnie!!![/QUOTE] No:P No ja to wiem:D Nie:P za daleko mi tam:P zresztą po co mi jakiś Wafel:P
-
[quote name='Martunia']hahaha dobrze Ada :D! co wy wszyscy macie fazę z howrse... :D[/QUOTE] heh:P Ja nawet nie wiem co to jest;P [quote name='NightQueen']zarejestruj się w rejesteracji podaj NightQueen88 jako osobe polecającą i graj :diabloti:[/QUOTE] Zarejestruje się jak umyję włosy albo jutro bo mam jeszcze biologie do nauczenia:evil_lol: Tak to jest jak przez święta się nic nie zrobiło :diabloti:
-
E tam:P Ale jesteś:P ja go jeszcze nie widziałam ani razu:P
-
[quote name='NightQueen'][URL]http://www.howrse.pl/?parrain=NightQueen88[/URL] wejdź tu a byc może ci wybaczę :diabloti:[/QUOTE] Weszłam:D a miałam coś zrobić czy tylko wejść?:D
-
[quote name='justyska2']Jaki uroczy misiaczek :* Zanim zdecydowałam się na Arona byłam bliska kupna yorka :) Śliczne zdjęcia i urocza fryzurka :D Pozdrawiamy[/QUOTE] Dziękujemy;* Ja w sumie nie wiem dlaczego chciałam mieć yorka ale tak wyszlo:P do dzisiaj nie wiem dlaczego ta rasa;P ale nie żałuje:) Pozdrawiamy:) [quote name='Avaloth']ostatnie fajne i to od góry co było na fblu :loveu: mnie tu dalej nie ma, strajkuję przed różem xdd[/QUOTE] dzieki:D Oj tam:P nastepne zdjecia beda w innym kolorze:P
-
[quote name='Tepes'][COLOR="blue"]a Ty myślisz, że jo jakiekolwiek zdjęcia mom?:D jak chcesz moga Ci mmsem posłać Wafla:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] Ja myśle że masz i nie chcesz sie podzielić:P I w ogóle to nie opowiedziałaś jak było :diabloti: Mi też możesz wysłać ale nie koniecznie sms'em mozesz na kompa zgrac i mi wysłać:P no chyba ze nie mozesz:P
-
[quote name='Avaloth']jednak ?! śmiałaś w to wątpić ?!:mad::diabloti: a głupie miny mu uroku dodają xdd Skończyłam przed chwilą oglądać film o Hachiko. Się poryczałam oczywiście, bo czemu nie. Niby film z fabułą którą da się opowiedzieć w dosłownie paru zdaniach a taki.. nawet nie wiem jak to określić. Piękny po prostu.[/QUOTE] Nie ale się upewniłam ;P] Ta:D Co to za film? nie słyszałam nigdy o nim. [quote name='NightQueen']widziałam go ze 3 miesiące temu ;) Na filmach nie ryczę ale na tym troszkę oko mi się spociło, ale tylko troszkę :diabloti:[/QUOTE] Przyznaj się że się poryczałaś:P a nie będzie gadać że jej się oko spociło:P
-
Chyba wos;p znaczy was;P
-
Witaj moją siostro :loveu: :diabloti: Jak tam po sylwestrze?:D
-
Pati nie bój się wpadnę do ciebie na wątek niedługo :diabloti: Anula ktoś musiał pisać jak ciebie nie było:P